Przedłuzenie umowy w Mixie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Sonik22
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Przedłuzenie umowy w Mixie

Post autor: Sonik22 »

Witam nie dlugo konczy mi sie umowa w Mix Plusie, czy jak bede przedluzal to dostane jakies znizki na nowy telefon ? I jak tak to okolo ile ? Prosze o odpowiedz. Z GÓRY DZIEKUJE.
POZDRAIWAM :-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Sonik22 pisze: czy jak bede przedluzal to dostane jakies znizki na nowy telefon ?
Nie. Plus nie daje żadnych bonusów przy przedłużaniu umowy w mixPlusie. MixPlus jest to oferta która nie jest bardzo dochodowa dla operatora i stąd takie podejście :-/ Dostaniesz bonus jak przedłużysz umowę bez telefonu.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Sonik22

Post autor: Sonik22 »

aha :/ no to trudno. Dzieki za odp :))
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Sonik22, to zalezy jaka będzie promocja. Czasami Plus robi promocje specjalne dla przedłużających mixPlusa. Ale zazwyczaj przedłużając umowę korzystasz z tych samych promocji co dla nowych.
Sonik22

Post autor: Sonik22 »

aha nie wiem zobaczymy :)) to jest na moja mame a ona abonament ma juz hohohoh jak jeszcze nokia 3310 to byl jeden z lepszych fonow, i ma moj, brata wiec moze cos dadza jakies znizki :)) zobacze :) a i nie wiecie czy na stronach plusa sa aktualne ceny telefonow ? bo jakos wydaje mis ie ze sa stare, a ja teraz chcialbym wziasc sobie na 24 doladowania samsunga d900i lub se k550i ale zeby do 100 zl byly one ;p i nie wiem wlasnie, mam do konca jeszce 5 doladowac (jutro kupuje doaldowanie wiec zostane 4) mysle ze za 2 miesiace skonczy mi sie umowa wiec nie wiem czy do tego czasu obniza ?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

mysle ze za 2 miesiace skonczy mi sie umowa wiec nie wiem czy do tego czasu obniza ?
To ciężko stwierdzić.
Sonik22 pisze:mam do konca jeszce 5 doladowac
To już możesz przedłużyć umowę. Tylko to takie nieoficjalne info i chyba dostępne dla wybrańców (faza testowa ofert dla przedłużających). Ale możesz spróbować dzwoniąc do konsultanta handlowego pod 2601.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Faza testowa byla ale pojawily sie problemy z aktualizacjami systemowymi i na razie wstrzymali.Co do cen to chcialbym koledze przedluzajacemu przypomniec ze jezeli pojdzie zalatwiac do salonu to ceny obowiazuja z regulaminu (pdf) a jesli przez konsultanta to te ze strony.
Sonik22

Post autor: Sonik22 »

to z pdf to juz calkiem stare bo np Samsung d900i moja cicocia brala na 36 doladowac i zapalcila zlotowke a tu jeszce 50 ;p
ODPOWIEDZ