Zgubiłem karte mix plusa. POMOC. jak doładować przez neta.

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
mmmariuszekkk
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 17:42

Zgubiłem karte mix plusa. POMOC. jak doładować przez neta.

Post autor: mmmariuszekkk »

zgubiłem karte mix plusa zostało mi na niej dwa doładowania. nie chce jednak wyrabiac nowej. czy jest taka mozliwośc zebym mogł ją doładować jakoś i żeby był koniec umowy? prosze pomozcie.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zgubiłem karte mix plusa. POMOC. jak doładować przez net

Post autor: mariusz9a »

mmmariuszekkk pisze:zgubiłem karte mix plusa zostało mi na niej dwa doładowania. nie chce jednak wyrabiac nowej. czy jest taka mozliwośc zebym mogł ją doładować jakoś i żeby był koniec umowy? prosze pomozcie.
Doładuj np przez bankomat, przez Internet.
Ale to głupi pomysł. Pamiętaj że numer jest zarejestrowany na Ciebie i ktoś może jej użyć do dokonania przestępstwa.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mmmariuszekkk
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 17:42

Post autor: mmmariuszekkk »

telefon był wyłączony i zabradzo nie chcial też sie włączyc:D hmm był tez kod pin.
wiec jak myslisz uda mi sie to?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Raczej doładowanie powinno zostać zaliczone nawet jeśli telefon jest wyłączony. Ale pewności nie mam. Nie mam pojęcia jak to potraktuje system gdy telefon jest wyłączony.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

mysle, ze nie bedzie problemu z tym, bo napewno naliczaja Ci abonament za wylaczony telefon, oplac do konca i wypowiedz umowe na pismie, dla pewnosci zadzwon na swoj numer, ktory zgubiles, chociaz w sumie, to lepiej bedzie dla Ciebie, jak zglosisz kradziez telefonu i karty oraz wyrobienie duplikatu, oplacenie do konca umowy i rezygnacja z niej, boooo
Pamiętaj że numer jest zarejestrowany na Ciebie i ktoś może jej użyć do dokonania przestępstwa.
Dla swojego bezpieczenstwa
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Wyrobienie duplikatu karty to jedyne sensowne wyjscie.Na Twoim miejscu zrobil bym to jak najszybciej.
ODPOWIEDZ