e-BOK a przdłużenie umowy

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
erwin149
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 17:35

e-BOK a przdłużenie umowy

Post autor: erwin149 »

Siema)
wczoraj rano załadowałem kato po raz ostatni i chciałbym wziąć sobie nowy telefon w mix. W salonie mi powiedzieli, ze musze poczekac ok 4 dni, zeby zaktualizowały sie moje dane na serwerze i zeby była dla mnie nowa oferta na moim koncie.... strasznie sie niecierpliwie bo czekam juz X czasu na nowy telefon i chciałem sie zapytać, czy na moim kacie w e-boku bedzie jakaś wzmianka o nowej ofercie dla mnie, bo nie chce mi sie codziennie biegac do salonu i pytać, czy juz moge brać nowy telefon? ;xD
thx za odpowiedź;)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

erwin149 pisze:czy na moim kacie w e-boku bedzie jakaś wzmianak o nowej ofercie dla mnie?
Z tego co pamiętam to nic się nie wyświetla w e-boku.
Po prostu musisz odczekać (najlepiej 7 dni) i pójść do salonu.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
erwin149
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 17:35

Post autor: erwin149 »

czekać aż 7dni??:P
...będę chodził co dziennie i sprawdzał, czy przypadkiem juz jej nie ma. Mam nadzieje, ze pojawi się wcześniej...
Słyszałem, ze takie oferty są przygotowywane już miesiąc wczesniej




ma ktoś z was nokie n73 w mix?? dobrze służy?:)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

erwin149 pisze:Słyszałem, ze takie oferty są przygotowywane już miesiąc wczesniej
Ja słyszałem że dla niektórych na 5 doładowań przed końcem umowy ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
erwin149
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 17:35

Post autor: erwin149 »

no właśnie...ciekawe, dla "których" i czemu tak długo/jeszcze nie ma oferty na moim koncie;xD

ps. dam znać ile czekałem.... może komuś to w przyszłości ułatwi sprawe:P
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

Witaj Erwin.

Z doświadczenia wiem, że w przypadku MIXPLUS'A oferta pojawia się u nas w systemie i jest gotowa do przedstawienia po 48 godzinach od ostatniego zasilenia.

Ebok służy m.in. do zmian na Twoim koncie dzięki Pluskod 5. Nie musisz więc biegać z każdą rzeczą do Punktu Plusa a zmienisz różne rzeczy w domowym zaciszu.

Odnośnie informacji o wprowadzeniu oferty. Jest taka zasada, że zawsze automatycznie generowane są sms'y z Centrali, które tylko informują nas o tym, że mamy możliwość wymiany aparatu bądź skorzystania z innej opcji podczas przedłużania umowy. Oferta dostępna jest tylko i wyłącznie w systemach pracowników i tylko tam (lub pod numerem 601102555) będziesz mógł poznać przygotowaną dla Ciebie ofertę przedłużeniową.

Pozdrawiam :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
erwin149
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 17:35

Post autor: erwin149 »

Jeszcze raz: skoro nie dostałem żadnej wiadomości z sieci to oznacza, ze nie mają dla mnie żadnej specjalnej oferty, tak??
w takim razie po jakiego grzyba muszę czekać, zeby móc założyć nową i wziąć nowy telefon :-|

aha.....czyli, jeśli ładowałem w środe, to przy odrobinie szczęscia w sobote bede mógł isć do salonu i wziąść nowy telefon.....bo smsa żadnego nie dostałem na dowidzenia:P
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

erwin149 pisze:bo smsa żadnego nie dostałem na dowidzenia
Do mnie przyszedł właśnie jakoś po ok dwóch dniach. Wysłało mi z automatu żebym sonie kupił Nokie 5200 za 1zł :-D
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
erwin149
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 17:35

Post autor: erwin149 »

a kiedy poszedłeś po nowy telefon?
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

erwin149 pisze:Jeszcze raz: skoro nie dostałem żadnej wiadomości z sieci to oznacza, ze nie mają dla mnie żadnej specjalnej oferty, tak??
w takim razie po jakiego grzyba muszę czekać, zeby móc założyć nową i wziąć nowy telefon :-|

aha.....czyli, jeśli ładowałem w środe, to przy odrobinie szczęscia w sobote bede mógł isć do salonu i wziąść nowy telefon.....bo smsa żadnego nie dostałem na dowidzenia:P
Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś moją ostatnią wypowiedź. Nie otrzymanie sms'a nie oznacza, że nie ma dla Ciebie oferty.

Zrób tak jak mówie. Po 48 godzinach od ostatniego telefonu idź do Salonu i wybierz nowy i ... nie grzesz więcej :D

Pozdrawiam
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

erwin149 pisze:a kiedy poszedłeś po nowy telefon?
To ja jeszcze tylko odpowiem :-P
Ja zwlekałem bo miałem nadzieję że ceny telefonów spadną :-D (oczywiście nie spadły). Poszedłem po około 2 tygodniach.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
erwin149
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 17:35

Post autor: erwin149 »

Connected
fajnie by było gdybym mogł już mieć nowego fona po 2 dniach:D:
hmm...ładowałem w środe, to jest czwartek, piatek...pojde w sobote:) Mam nadzieje, ze piękna pani konsultantka będzie na mnie czekała w całej okazałości 8-)

mariusz9a pisze:oszedłem po około 2 tygodniach.
tyle cierpliwości to nie mam:P
Ale swojego czasu też myslałem, zeby wstrzymać sie do świąt, bo wtedy sa jakieś promocje i w ogole, ale pewnie ja i tak nie mógłbym skorzystać z żadnej zniżki (tak to juz jest w mix) a czekać mi się nie chce:D:D


mam do was jeszcze pytanie: czy jeśli biore telefon, za większą sume to moge liczyć, ze dostane jak poprosze gratis jakąś karte pamięci, albo kondoma...albo chociaż zejdą mi z ceny tej karty?? czy raczej tak nie moga?
erwin149
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 17:35

Post autor: erwin149 »

byłem w mixe, mam juz oferte na swoim kącie. wieczorem chyba pojade po telefon....
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

Nie wiem jak w innych Salonach ale u mnie jest zawsze 50% rabatu na karte pamięci albo inne akcesoria za 1 pln.

Pozdrawiam

Ps. Zapraszam do Tczewa na przedłużenie umowy :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
erwin149
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 17:35

Post autor: erwin149 »

no więc mam telefon, a gratis "mogłem" mieć karte pamięci 1g za połowe ceny.....50zł:P :lol: :lol:
śmiech na sali;)
aktywowałem połączenia wideo kodem, ale gdy chce do kogoś zadzwonić, czytam: "połączenie wideo nie obsługiwane przez sieć" o co chodzi??
ODPOWIEDZ