Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
karolina92
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 lip 2012, o 23:43

Koniec umowy Plus Mix

Post autor: karolina92 »

Witam. W Plusie Mix zostało mi jeszcze 5 obowiązkowych zasileń. Umowa jest na moją mamę. Poprzednio jak kończyła się umowa, to szłyśmy do Plusa, bo brałam wtedy nowy telefon i przedłużałyśmy umowę. Teraz nie chcę nowego telefonu, tylko chcę żeby można było doładowywać konto kiedy się chce i za ile. I czy można zrobić tak, żeby ten numer był teraz na mnie a nie na moją mame?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koniec umowy Plus Mix

Post autor: sl@w_es »

karolina92 pisze:(...) nie chcę nowego telefonu, tylko chcę żeby można było doładowywać konto kiedy się chce i za ile. I czy można zrobić tak, żeby ten numer był teraz na mnie a nie na moją mame?
Jeśli te dwa powyższe życzenia mają zostać zrealizowane to musisz przejść do oferty na kartę.

Szczegóły przejścia:

Regulamin PromocjiPrzejście z Plus Mix do Plus na Kartę

Po przejściu do oferty na kartę udajesz się z obecnym właścicielem numeru do Punktu Plusa...

Jak przepisać numer w Plusie na Kartę na nowego właściciela

Mogłabyś zostać w Mixie (Pokontraktowy System Zasileń) i zasilać konto w taki sam sposób jak w ofercie na kartę, korzystając z tych samych usług/pakietów/promocji jak dotychczas, ale w Mixie nie można przepisać numeru.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
JerryStrawberry
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 27 sie 2015, o 10:42

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: JerryStrawberry »

Mam pytanie zlecone od teściowej. Chce przejść z MiX do abonamentu. Czy w abonamencie Ja+ (59,99 -10 zł za e-fakturę FINALNIE płatne 49,99) można uruchomić jakiś pakiet darmowych sms? Jeśli tak to jak i ile miesięcznie taki pakiet kosztuje (ile sms przysługuje użytkownikowi pakietu)?
Ps.
Konwersja z MIX na abonament w Plus jest bardzo słaba, tym bardziej dla klienta którego już pozyskaliście i regularnie zasilał konto zdeklarowaną kwotą. W porównaniu do pomarańczowej sieci wypadacie blado jak księżyc w pełni, cena 49,99 za rozmowy no limit bez sms darmowych to tragedia!
Za tą samą cenę można u nich dostać pakiet no limit na rozmowy,sms i ileś tam internetu, tu za sms trzeba dodatkowo zapłacić.
ODPOWIEDZ