Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: witan93 »

Jeżeli zobowiązanie w MixPlusie zostanie zakończone i nie będzie przedłużane to czy można przepisać numer na inną osobę za pośrednictwem Plus Online czy jednak trzeba udać się z dotychczasowym posiadaczem numeru do salonu Plusa i dam dokonać zmiany danych?
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: ChuckyCiechanow »

Jeśli przejdzie się na Simplusa , można przepisać na inną osobę przez Plus Online, nie wiem jak to jest w MixPlus w taryfie poza kontraktowej.
Awatar użytkownika
Taczian
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 13 lip 2009, o 16:02
Lokalizacja: POZnań

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: Taczian »

Najprostszym sposobem będzie migracja do Simplusa i wtedy zmiana danych w Plus Online. Chyba, że zależy Tobie na taryfie pokontraktowej;) -ja w niej zostałem bo zabawa w profile w simplusie jest skomplikowana jak... jak nie jedna Kobieta;)


CHUCKYCIECHANOW był szybszy ;)
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: witan93 »

Ani Simplus ani taryfa pokontraktowa ;-) Ten numer będzie przeniesiony do konkurencji :mrgreen: Dzięki za sugestie ;-)
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: ChuckyCiechanow »

To ciekawe ile Plus zaoferuje Ci minut w sieci żebyś z nimi został :lol:
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: witan93 »

CHUCKYCIECHANOW pisze:To ciekawe ile Plus zaoferuje Ci minut w sieci żebyś z nimi został :lol:
To nie mój numer a mamy mej kochanej ;-) Mogą dawać miliony tych minut, ale i tak już postanowione.

Ps. Mojemu bratu ostatnio też właśnie się kończyła umowa. Też już namówiłem go do zmiany ale tak myślałem, że łatwo go nie oddadzą no i oczywiście zaproponowali mu telefonicznie 29gr do wszystkich bez pakietów. No i dzwoni taki uradowany do mnie, że będzie miał połowę taniej, ale entuzjazm szybko minął jak się dowiedział, że z tą ofertą nie dostanie nowego fona. No i już jest u konkurencji ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: mariusz9a »

witan93 pisze:ale entuzjazm szybko minął jak się dowiedział, że z tą ofertą nie dostanie nowego fona
A może by dostał? To oferta utrzymaniowa a nie standardowa ;-) Ja dostałem 500 zł gratis zamiast telefonu i 29gr w standardzie ;-) Teraz dzięki temu przez jeszcze pół roku dzwonię za darmo nawet do Play :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: daniel85 »

no nie mow ze w miksie ci dali 500 zł i stawke 0,29?uzytkownikow miksa akurat maja gdzie standardem jest stawka 0,29 albo na konto (oczywiscie opcje bez fona) jakim cudem tyle dostales i jakie wczesniej miales zobowiazanie ?
Daniel
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: mariusz9a »

daniel85 pisze:no nie mow ze w miksie ci dali 500 zł i stawke 0,29?
Jeśli chcesz to nie mówię ;-)
daniel85 pisze: jakim cudem tyle dostales i jakie wczesniej miales zobowiazanie ?
A ja wiem jakim cudem? Dostałem ofertę specjalną i tyle. To też nie jest tak że mają gdzieś i im nie zależy. Tu wszystko zależy od pracownika działu utrzymania. Zobowiązanie mam zawsze 30zł, wykonywana w kilka miesięcy cała umowa. Te 500zł dostałem do umowy na 12 miesięcy po 30zł - obecnie jestem już w Simplusie i dlatego mówię, że dzięki tej kasie dokładnie do 31 stycznia 2011 nie dołożę do telefonu nawet grosza ;-)
Mi tam się w Plusie podoba :-) Jak chcą to potrafią. Także obecnie w zasadzie dzwonię bez limitów wewnątrz sieci, pisze po 1gr a do innych mam 29gr. I wszystko to w zasadzie "za free".
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: witan93 »

mariusz9a pisze:Zobowiązanie mam zawsze 30zł, wykonywana w kilka miesięcy cała umowa. Te 500zł dostałem do umowy na 12 miesięcy po 30zł
No i tutaj mamy odpowiedź ;-) Mariusz zakończył zobowiązanie bardzo szybko i dlatego dostał lepszą ofertę. Przeciętny użytkownik który doładowuje konto raz w miesiącu nie może liczyć na aż tak dobrą ofertę. Co do mojego brata i MixPlusa - proponowali tylko 29gr i umowę na 12 miesięcy lub bonus 120zł-240zł (w zależności czy umowa na 12 czy 24 miesiące). Gdy pytaliśmy czy nie dałoby radę dać do tego jeszcze telefonu to pani powiedziała, że ta oferta i tak jest bardzo atrakcyjna. No to w odpowiedzi usłyszała, że u konkurencji bez problemu można mieć 29gr i tani telefon na START i tu się przekonywania skończyły ;-) Ja z resztą zawsze mówiłem, że każdy siedzi tam gdzie mu pasuje :-D
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: daniel85 »

no to musisz miec szczescie ja potrafie zrobic 30/30 w niecały rok, w jednym roku potrafie podpisac 2-3 umowy i jeszcze nic ciekawego mi nie zaproponowano, raz tez wzialem opcje bez sluchawki ale mialem do wyboru albo stawka do wszystkich sieci 50% (czyli 0,29 min i 0,09 gr sms) albo na konto przy 12 po 30 dawali jedyne 120 zł, kiedys mialem po 50zł to zadzwonili jak zostalo mi 4 doladowania zebym juz przedluzyl ale mozna bylo tylko dalej na 50 (chcieli mnie naciagnac dalej na 50) jakos przy 30stkach nie zadzwonili ani razu a mam juz chyba z 6 umowe w miksie - takze w moim przypadku nie jest tak kolorowo - a ty masz widze rajskie warunki umowa na 12 i jeszcze 500na knto i stawki o polowe nizsze.
Daniel
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: pasqal »

Ja jeszcze myślę, że to może być kwestia posiadania dodatkowej usługi w Plusie (iPlus). Chyba że Mariusz nie ma jej prywatnie na siebie, tylko służbowo, co trochę podważy moje przypuszczenia :-P
And remember: respect is everything…
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: mariusz9a »

pasqal pisze:Ja jeszcze myślę, że to może być kwestia posiadania dodatkowej usługi w Plusie (iPlus). Chyba że Mariusz nie ma jej prywatnie na siebie, tylko służbowo, co trochę podważy moje przypuszczenia :-P
Prywatnie ;-) Ale ja nie wiem czy to ma jakiś wpływ... Mi się wydaje ze miałem fart i tyle :-) Ja ogólnie mam chyba szczęście do Plusa - rzadko mi coś nie działa, sieć nie jest zapchana tam gdzie jestem, iPlus śmiga szybko. Podoba mi się i tyle :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
parszywek
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2012, o 19:01

Koniec umowy, nowa umowa w MixPlusie - czy się opłaca?

Post autor: parszywek »

Jestem tu nowy, więc na początku chciałbym się przywitać, a zatem... Cześć! :-)

Teraz może przejdę do sedna sprawy. Za dwa tygodnie doładuje konto i zostanie mi już tylko jedno doładowanie na koncie. Już teraz jestem maltretowany przez pracowników Plusa z nową ofertą przedłużenia umowy, ale na razie jakoś ich spławiam. Niestety wiem, że z czasem te telefony od nich będą się nasilały. Jestem stałym klientem tej sieci od ok. 8 lat, ale niestety nie ma z tego żadnych zalet. Żadnych specjalnych ofert. Telefony strasznie drogie. I tu moje pytanie. Czy opłaca mi się w ogóle przedłużać tą umowę? Zastanawiam się na przejście znowu na Simplusa jak na samym początku. Na razie niestety nie mogę zmienić sieci, gdyż wszyscy znajomi mają Plusa i mi się to nie opłaca. Jednak jestem rozczarowany. Jakieś 3 dni temu dzwoniła do mnie jakaś Pani i poinformowała, że w ofercie 48x40 ( :shock:) mogę kupić jakiś telefon. Nie widzi mi się przedłużanie umowy na 4 lata.

Tak więc jest jakaś ciekawa oferta? Poczekać jeszcze do tego grudnia, gdy doładowania się skończą? Przejść do Simplusa/36i6?

I jeszcze jedno pytanie. Czy jak umowę na 3 lata podpisywałem w lipcu 2010, to po mimo doładowania 36 razy, mogę jeszcze zostać w Mixplusie do lipca 2013?
"A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei,
Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec!"
- Juliusz Słowacki.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koniec umowy, nowa umowa w MixPlusie - czy się opłaca?

Post autor: sl@w_es »

parszywek pisze:(...) Czy jak umowę na 3 lata podpisywałem w lipcu 2010, to po mimo doładowania 36 razy, mogę jeszcze zostać w Mixplusie do lipca 2013?
Oczywiście, że możesz dalej pozostać w MixPlusie (z tą taryfą, którą posiadasz obecnie), do kiedy zechcesz i nie podpisując żadnej umowy.
Więcej o tym dowiesz się zapoznając się z treścią m.in. tego postu: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... owy#p42832
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ