Nowy telefon pod koniec umowy?

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
madzineeq
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 paź 2008, o 17:47

Nowy telefon pod koniec umowy?

Post autor: madzineeq »

Powiedzcie mi, bo ja jestem niedoinformowana. Kończy mi się umowa w MixPlusie zostały z 3 czy 4 doładowania, I teraz mogę wziąć nowy telefon, czyli jest odnowienie umowy na kolejne 36miesięcy, czy jak? Uświadomić mnie proszę! :-D
I nie pogadasz zią ;)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

madzineeq pisze:czyli jest odnowienie umowy na kolejne 36miesięcy
Niekoniecznie. Na jaką opcje sobie podpiszesz umowę to na tyle będziesz mieć. Jest do wyboru opcja z telefonem lub opcja bez telefonu i wtedy extra bonus o wielkości zależnej od ilości i wysokości doładowań jakie wybierzesz.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

mariusz9a pisze:
madzineeq pisze:czyli jest odnowienie umowy na kolejne 36miesięcy
Niekoniecznie. Na jaką opcje sobie podpiszesz umowę to na tyle będziesz mieć. Jest do wyboru opcja z telefonem lub opcja bez telefonu i wtedy extra bonus o wielkości zależnej od ilości i wysokości doładowań jakie wybierzesz.
Reasumując, możesz przedłużyć sobie umowę na 24,30,36 lub 42 doładowania kartą 30 pln lub 50 pln (od tego uzależniona cena telefonu). Sama decydujesz na ile i jaką kwotą będziesz zasilała telefon który będzie Ciebie interesował. Często jest tak, że te "lepsze" telefony wychodzą taniej przy doładowaniach kartą 50 pln.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
madzineeq
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 2 paź 2008, o 17:47

Post autor: madzineeq »

Hm, dzięki. W sumie to jade już 2 Mixa i chyba wystarczy... w 36i6 wydają się mieć lepszą ofertę...
I nie pogadasz zią ;)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

madzineeq pisze:w 36i6 wydają się mieć lepszą ofertę
Zależy w czym. Zobacz na nowego MixPlusa. Na pewno jeśli chodzi o darmowy numer (od 6 pździernika) i SMSy wewnątrz sieci to 36i6 lepsze. I tylko w tym...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
madzineeq
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 2 paź 2008, o 17:47

Post autor: madzineeq »

no bo w zasadzie chodzi o te smsy... ja do Plusa miesiecznie wypisuje ok 1500 takowych wiadomosci ;d a na inne sieci tez by sie czasem przydało...
I nie pogadasz zią ;)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

madzineeq pisze:a na inne sieci tez by sie czasem przydało...
W nowym mixe ma być darmowy pakiet SMS do wszystkich sieci. Ale nie wiem jak z priorytetem jego schodzenia gdy mamy uruchomiony darmowy numer i SMSy do Plusa. Znając życie ten pakiet schodzi jako pierwszy więc lipa :-/
Nie wiem też jak z przeniesieniem numeru z MixPlusa do 36i6. Wiem że do niedawna się nie dało. Jedyne obejście to przenieść do innej sieci i potem do 36i6. Ktoś się orientuje czy już da się bezpośrednio?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
tomcio788
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 08:16

Post autor: tomcio788 »

Też chciałem sie dowiedziec w tej samej sparwie. Tylko ze ja mam Abonament, Jesli chce przedłuzyc umowe i dostac nowy telefon to płace 1 złoty jak było na poczatku czy płace cene detaliczna telefonu???? :?: Z góry dziex za odpowiedz ;-)
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

placisz 1 zloty, gdyby to mialaby byc cena detaliczna, to operatorzy traciliby klientow
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
madzineeq
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 2 paź 2008, o 17:47

Post autor: madzineeq »

No ok... płacisz 1zł i do tego masz nową umowę, czyż nie?
I nie pogadasz zią ;)
tomcio788
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 08:16

Post autor: tomcio788 »

Ja cie szymon nie rozumie :?: Jak tracili klientów<w jakim sensie> :?:
Awatar użytkownika
triste
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 21 paź 2008, o 23:37

Post autor: triste »

mariusz9a pisze:Jest do wyboru opcja z telefonem lub opcja bez telefonu i wtedy extra bonus o wielkości zależnej od ilości i wysokości doładowań jakie wybierzesz.
Jest jeszcze możliwość podpisania umowy na 12 doładowań z bonusem w postaci darmowego numeru przez cały okres trwania umowy (którego oczywiście nie trzeba aktywować co miesiąc).
Connected pisze:Reasumując, możesz przedłużyć sobie umowę na 24,30,36 lub 42 doładowania kartą 30 pln lub 50 pln (od tego uzależniona cena telefonu).
Teraz w taryfie podstawowej (bez MusicPaca) są również zasilenia po 80 pln.
mariusz9a pisze:Ktoś się orientuje czy już da się bezpośrednio?
Niestety nie da się.
esse quam videri
ODPOWIEDZ