Cos nie tak z ważnością konta?

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
assia
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 paź 2008, o 19:08

Cos nie tak z ważnością konta?

Post autor: assia »

Mam telefon w Mixie od 3 lat. Od pół roku gdy doładowywuje telefon za 30 zł po jakiś 2 tyg przychodzi mi komunikat: przypominamy o upływie konta..." a za kilka dni blokują mi rozmowy. Nie ukrywam że bardzo mnie to denerwuje :-/ . I co mam zrobic w tym wypadku? Bo z konsultantami to nie bardzo da sie dogadać
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

A czy czasami data blokowania rozmów wychodzących nie pokrywa się z datą wyświetlaną po wybraniu *125# w telefonie?
Doładowanie za 30zł nie przedłuża ważności konta o 30 dni od momentu doładowania, ale przedłuża o 30 dni od momentu utraty ważności konta na zdarzenia wychodzące.

Być może masz tak że np konto masz ważne do 1-go danego miesiąca a doładowujesz je 15-go. Stąd ok pierwszego każdego miesiąca jest ono blokowane.
Ciężko tak naprawdę powiedzieć co jest przyczyną (jeśli doładowanie występuje zgodnie z terminami lub wcześniej), być może to faktycznie jakiś błąd systemu.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
assia
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 9 paź 2008, o 19:08

Post autor: assia »

Zawsze doładowywałam ok 1 dnia miesiąca a tu mi blokuja dwa czy trzy tygodnie później. Spróbuję sie dogadac z tym konsultantem może
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

assia pisze:Zawsze doładowywałam ok 1 dnia miesiąca
Doładowanie ma ważność 30 dni, a miesiące raz 31, raz 30. Stąd teraz musi wynikać rozbieżność. Termin ważności konta przesuwa się "w dół".
Sprawdź termin doładowania kodem *125#. To nic nie kosztuje a pewnie wiele wyjaśni ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
assia
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 9 paź 2008, o 19:08

Post autor: assia »

No właśnie chodzi o to że wpisałam ten kod i ważność konta do 13.10. Jakim cudem skoro doładowywałam 06.10??
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

No takim cudem (patrz co napisałem wyżej). Data nie liczy się od momentu doładowania tylko od momentu kiedy konto traci ważność i jest ruchoma jeśli chodzi o dzień miesiąca, ponieważ miesiąc ma raz 30 dni a raz 31.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ