Przejście z Simplusa do 36.6

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
stonas
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 paź 2008, o 19:08

Przejście z Simplusa do 36.6

Post autor: stonas »

Witam.
Mam takie pytania odnośnie taryfy 36.6:]
Mam telefon w sieci Simplus normalnie na kartę!! nie abonament nie mix!!
I teraz jak bym chciał przenieś się do 36.6 i mieć ten sam numer musze iść do Plusa i z nimi tam załatwić!!
I teraz tak:
1. Jak mam na koncie 35zł i jak przejdę do 36.6 kasa przepadnie czy przejdzie mi dalej?
2. Czy Ci co maja wykupione w Simplusie mini sms'y. Gdy piszą do 36.6 mają za darmo?
Bo mini sms'y sa tylko do Plusa!! to jak piszą do sieci 36.6 to płacą czy co?
Proszę o odp.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, o 20:32 przez stonas, łącznie zmieniany 1 raz.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

36.6 jest normalną usługą świadczoną pod skrzydłami Plusa, także wszyscy jej użytkownicy są traktowani jako normalni użytkownicy tej sieci, czyli połączenia i SMSy do 36.6 kosztują tyle samo co do Plusa (pakiety też są rozliczane)
A z tego co mi wiadomo, to niestety, nie da się przejść z Simplusa do 36.6. A szkoda, bo może to by było dobre rozwiązanie. Tego mi właśnie brakuje, możliwości wyboru odpowiedniej taryfy w Plusie, mogliby coś takiego wprowadzić.
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Da się przejść! Tylko jest to droga trochę okrężna... Jeżeli bardzo zależy Ci na zachowaniu swojego numeru i na taryfie 36i6 to przenieś numer z Simplusa do innego operatora, a potem z tego innego operatora przenosisz z powrotem do Plusa ale już do 36i6... :)
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

I zapłacisz 100 zł ;/ Pierwsze 50 zł sieci Plus za przeniesienie numeru do innego operatora a drugie 50 jak będzie chciał się przenieść z innego operatora spowroetm do sieci Plus (w prztypadku Orange zapłacisz 61 pln a u pozostałych OP'ów po 50 pln).

Przekalkuluj sobie czy nie lepiej kupić nowy numer w 36,6 :)

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

Tylko problemem jest zachowanie dotychczasowego numeru... ;-)
Powinni to umożliwić, zdecydowanie uważam. Tylko że nie zrezygnują tak łatwo z możliwości aktywowania kolejnych kart SIM niezbędnych w wyścigu :-P
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Connected pisze:I zapłacisz 100 zł ;/ Pierwsze 50 zł sieci Plus za przeniesienie numeru do innego operatora a drugie 50 jak będzie chciał się przenieść z innego operatora spowroetm do sieci Plus (w prztypadku Orange zapłacisz 61 pln a u pozostałych OP'ów po 50 pln).

Przekalkuluj sobie czy nie lepiej kupić nowy numer w 36,6 :)

Pozdrawiam
Oczywiście nic nie ma za darmo, ale jeśli ktoś prowadzi jakieś interesy, dużo się kontaktuje z różnymi ludźmi lub po prostu ma dużo znajomych, to nowy numer może być większym i kosztowniejszym problemem niż przeniesienie za 100zł... :)
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

i z tym sie zgodze, bo dla niektorych to jest bardzo wazne posiadanie dotychczasowego numeru - starego m.in. biznesmeni, ludzie prowadzacy interesy itp.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 13:52 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

tomek pisze:jeśli ktoś prowadzi jakieś interesy, dużo się kontaktuje z różnymi ludźmi lub po prostu ma dużo znajomych, to nowy numer może być większym i kosztowniejszym problemem niż przeniesienie za 100zł... :)
ManMoon pisze:biznesmeni, ludzie prowadzacy interesy
Tylko jaki poważny biznesmen posiada telefon w ofercie pre-paid? ;-)
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
triste
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 21 paź 2008, o 23:37

Post autor: triste »

pasqal pisze:Powinni to umożliwić, zdecydowanie uważam. Tylko że nie zrezygnują tak łatwo z możliwości aktywowania kolejnych kart SIM niezbędnych w wyścigu :-P
Niestety nie ma takiej możliwości... Może w przyszłości.
esse quam videri
ODPOWIEDZ