mixplus V-aktywacja pakietów

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
mocher20
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 maja 2011, o 13:09

mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: mocher20 »

Mixplus V. Mam aktywny pakiet ,,Tanie popołudnia i weekendy". Nie mogę aktywować pakietu ,,Stała opłata za rozmowę".
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: konrado7 »

mocher20 pisze:Mixplus V. Mam aktywny pakiet ,,Tanie popołudnia i weekendy". Nie mogę aktywować pakietu ,,Stała opłata za rozmowę".
Możesz aktrywować Stałą Opłatę za Rozmowę z tym, że usługa działa tak, że w pierwszej kolejności rozliczane są minuty z pakietu Tanie Popołudnia (w tym czasie Stała Opłata nie działa) a potem dopiero usługa Stała Opłata. Jest to zgodne z regulaminiem usługi Stała Opłata za Rozmowę, natomiast jeśli masz Wybrane Numery w Plusie i na Stacjonarne to są one całkowicie darmowe, w innych przypadkach dzwoniąc do Plusa masz po minucie gratis. Stałą Olatę za rozmowę nowi klienci (z nowym numerem lub Ci, którzy dokonali konwersji z Simplus, lub MNP z innej sieci) właczają kodem *136*11*01# (0,39 zł za połaczenie do Plus) natomiast przedłużający umowę mają automatycznie włączaną taryfę Plus Mix V i usługę Stała Opłata za rozmowę (0,29 zł za połaczenie do Plus). Usługę można wyłączyć kodami: Nowi - *136*00*01# a przedłużający kodem: *136*00*02#. Jeśli masz Tanie Popołudnia i weekendy to w pierwszej kolejności będą rozliczane minuty z tego Pakietu (w tym czasie Stała Opłata nie działa). Pozdrawiam.
Plus - daj o siebie zadbać
mocher20
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 26 maja 2011, o 13:09

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: mocher20 »

Dzięki za odpowiedź. Czy mogłem przypadkowo wyłączyć włączoną usługę (nie wiedziałem, ze jest włączona automatycznie) *136*00*02# Jak wrócić do o,29 gr. jak sprawdzić stawkę?
mocher20
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 26 maja 2011, o 13:09

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: mocher20 »

PS. Dwa dni temu przedłużyłem umowę.
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: rafal2119 »

Jak przedłużałeś umowę to usługę "Stała opłata za rozmowę" masz automatycznie i za darmo włączoną.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: konrado7 »

mocher20 pisze:Dzięki za odpowiedź. Czy mogłem przypadkowo wyłączyć włączoną usługę (nie wiedziałem, ze jest włączona automatycznie) *136*00*02# Jak wrócić do o,29 gr. jak sprawdzić stawkę?
Jeśli wyłączyłeś usługę to NIE MA POWROTU niestety. Możesz jedynie włączyć usługę na zasadach tak jak dla nowych klientów kodem *136*11*01# i wtedy 0,39 za rozmowę w Plusie. Pozdrawiam.
Plus - daj o siebie zadbać
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: konrado7 »

mocher20 pisze:PS. Dwa dni temu przedłużyłem umowę.
Jeśli dwa dni temu przedłużałeś umowę to nie ma pewności czy weszła już ona w życie. Sprawdź jaką masz taryfę kodem: *147# potem jeśli jest MixV to sprawdź czy masz Stałą Opłatę za Rozmowę kodem *136#. Jeśli jest stara taryfa to poczekaj na nową. Usługa w nowej uruchomi się za darmo automatycznie. Jesli jest nowa taryfa to sprawdzisz *136# czy jest Stała Opłata - jeśli jest to masz 0,29 zł za rozmowę, jeśli nie ma to ja wyłączyłeś. Wtedy już tylko włączenie jak dla nowych.
Plus - daj o siebie zadbać
mocher20
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 26 maja 2011, o 13:09

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: mocher20 »

Dzięki za odpowiedź. Mam komunikat: ,,Brak aktywnych promocji". Co to oznacza?
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: konrado7 »

mocher20 pisze:Dzięki za odpowiedź. Mam komunikat: ,,Brak aktywnych promocji". Co to oznacza?
Jeśli masz stara taryfę MixIV to jeszcze nic nie oznacza, czekasz na zmianę taryfy. Taryfę sprawdzisz kodem *147#. Jeżeli masz już nową taryfę MixV to oznacza, że wyłączyłeś usługę Stała Opłata za rozmowę. Jak ją włączyć - patrz moje posty powyżej. Pozdrawiam.
Plus - daj o siebie zadbać
mocher20
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 26 maja 2011, o 13:09

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: mocher20 »

Jeżeli ja wyłączyłem przypadkowo i nie wiedząc o tym to czy można ja włączyć? Chyba firma nie powie, że nie można włączyć-byłoby to dziwne podejście do stałych klientów i korzystanie z pomyłki. Takie podejście byłoby dla mnie dziwne- brak zaufania do takiej firmy, która korzysta na niezrozumieniu komunikatów o promocjach i nie chce naprawić załóżmy, że mojego gapiostwa. Nawet gdybym wyłączył, to powinno się naprawić tą pomyłkę (wtedy taka firma zyskuje zaufanie). Daję szansę... Nie wiedziałem, że mi włączono automatycznie niższą stawkę. Sam ją chciałem włączyć!
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: rafal2119 »

Jak masz już faktycznie włączoną taryfę MixV. To po prostu wyłączyłeś sobie usługę "Stała opłata za rozmowę". Teraz jak chcesz ją włączyć to robisz to kodem *136*11*01#, ale zapłacisz za to 1 zł i koszt połączenia w Plusie będzie 39 gr.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6158
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: mariusz9a »

Chyba nie rozumiem o co Ci chodzi. Napisali Ci wyżej jak to włączyć. Z poziomu forum nikt Ci tego nie aktywuje - jeśli oczekujesz tego że ktoś z firmy Ci to aktywuje to zadzwoń do BOK :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mocher20
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 26 maja 2011, o 13:09

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: mocher20 »

Mam MIXPLUS V. Rozumiem, że mogę sobie włączyć promocję jak dla nowych klientów tj. 0,39 zł. Dlaczego firma nie chce naprawić moją pomyłkę i włączyć 0,29 zł. Tylko dlatego, że wprowadzono mnie w błąd lub że zapomniałem o tym? Takie podejście firmy do klienta nie wzbudza zaufania (mało tego tego, to zaufanie w ogóle zabiera-mam wrażenie, że firma nawet będzie zadowolona, że się pomyliłem z kodem).
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: rafal2119 »

konrado7 pisze:mocher20 napisał(a):
Dzięki za odpowiedź. Mam komunikat: ,,Brak aktywnych promocji". Co to oznacza?

Jeśli masz stara taryfę MixIV to jeszcze nic nie oznacza, czekasz na zmianę taryfy. Taryfę sprawdzisz kodem *147#. Jeżeli masz już nową taryfę MixV to oznacza, że wyłączyłeś usługę Stała Opłata za rozmowę. Jak ją włączyć - patrz moje posty powyżej. Pozdrawiam.
konrado7; przez twoje bardzo wyczerpujące wypowiedzi kolega mocher20 zamotał się i ma pojęcia co i jak.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
mocher20
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 26 maja 2011, o 13:09

Re: mixplus V-aktywacja pakietów

Post autor: mocher20 »

Myślałem, ze rozmawiam z pracownikiem MIXPLUS
Zablokowany