jaka taryfa??

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: jaka taryfa??

Post autor: sl@w_es »

Jaką taryfę posiadasz sprawdzisz kodem: *147#
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
leila
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 16:21

Re: jaka taryfa??

Post autor: leila »

Jakim kodem zdeaktywowac usługę 29 gr do wszystkich? Matka nie chce jej mieć, bo ma krócej niz 6 miesięcy telefon i ciągle biorą po 2zł.
spełnienia marzeń
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: jaka taryfa??

Post autor: annika »

leila pisze:Jakim kodem zdeaktywowac usługę 29 gr do wszystkich? Matka nie chce jej mieć, bo ma krócej niz 6 miesięcy telefon i ciągle biorą po 2zł.
Najdziwniejszy regulamin w Plusie na prostą usługę, jaki do tej pory widziałam. Odwołuje się do punktów widmo (ehh trzeba by im podrzucić info, żeby w pkt 6 przerobili tą ósemkę na dziewiątkę, bo jak widzę pkt 8 lit. f, a tego nie ma, to się gubię...).
Ale do rzeczy... prawdopodobnie chodzi o kod *136*00*01#.
Bo chodziło ci o 29 gr do wszystkich... ale w Plusie, no nie? Tak się po opłacie domyślam.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: jaka taryfa??

Post autor: sl@w_es »

leila pisze:Jakim kodem zdeaktywowac usługę 29 gr do wszystkich? Matka nie chce jej mieć, bo ma krócej niz 6 miesięcy telefon i ciągle biorą po 2zł.
"leila", w opisie problemu połączyłaś dwie usługi w jedną, mianowicie:
W przypadku pierwszej usługi opłata za aktywację jest jednorazowa i wynosi 2 zł, natomiast druga tak jak napisałaś: do 180 dni stażu w Plusie na Kartę opłata 2 zł za każdy m-c, staż powyżej 180 dni opłata jednorazowa 1 zł. (Obie usługi są usługami cyklicznymi odnawiającymi się automatycznie co 31 dni pod warunkiem, że konto znajduje się w okresie ważności dla usług wychodzących, a stan środków posiada wartość dodatnią, równą lub wyższą od opłaty za aktywację wybranej usługi).

P.S.
"annika" chcąc udzielić Ci właściwej odpowiedzi musiała nieco więcej poszperać w Regulaminach i domyślać się o którą z usług tak naprawdę chodzi.

Tak na zakończenie dodam, że temat Twojego postu był już na FORUM obecny i wystarczyło tylko CHCIEĆ go poszukać.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
best007
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 lip 2012, o 11:57

Re: jaka taryfa??

Post autor: best007 »

Jaką najlepiej aktywować taryfę, abym mógł wykupić pakiety zarówno na minuty jak i na SMS-y do Plusa?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: jaka taryfa??

Post autor: sl@w_es »

Skoro byłeś/jesteś użytkownikiem taryfy SIMPLUS i ona Ci nie odpowiada to możesz przejrzeć jeszcze ofertę Plus na Kartę, ale wybrać musisz sam; taryfy różnią się m.in. wykluczaniem się usług w tej najnowszej, PnK.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
best007
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 lip 2012, o 11:57

Re: jaka taryfa??

Post autor: best007 »

Jak się nazywa taryfa w której będę mógł wykupić zarówno pakiet na SMS-y jak i na minuty?
Awatar użytkownika
leila
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 16:21

Re: jaka taryfa??

Post autor: leila »

czy mozecie napisac ten kod który sie wpisuje ze zasilenie wazne jest na koncie rok bo zgubiłam :-(
wiem ze musze zasilac za 10 zł i potem ten kod wpisac
chyba gwiazdka 104 i nie wiem jak dalej?
przy jakiej taryfie jest ten kod?
spełnienia marzeń
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: jaka taryfa??

Post autor: Garjusz »

*136*11*04# potem zasilasz
taryfa Plus na Kartę
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: jaka taryfa??

Post autor: ChuckyCiechanow »

leila pisze: wiem ze musze zasilac za 10 zł i potem ten kod wpisac
?
Najpierw wpisujesz kod następnie zasilasz . Wystarczy już zasilenie za 5 zł.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: jaka taryfa??

Post autor: Jrv »

*147# sprawdzenie taryfy.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Duch23
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2013, o 13:01

Taryfa

Post autor: Duch23 »

Witam, chciałbym się dowiedzieć (zapewne to pytanie było już wiele razy poruszane, ale niestety nie mogę znaleźć żadnej odp.) jaką wybrać taryfę na kartę dla babci? Ma ona taryfę TEAM7 i za połączenia płaci kupę kasy więc moje pytanie na jaką taryfę ma przejść chodzi tylko o tanie połączenia do wszystkich sieci, babcia nie pisze smsów:) Chodzi mi tylko jaką najlepszą wybrać i jeśli ktoś byłby na tyle uprzejmy prosiłbym linka do strony jak ją aktywować:)
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2013, o 13:47 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa

Post autor: sl@w_es »

@ „Duch23”,
nie znając dokładnie upodobań i preferencji Twojej babci: gdzie, do kogo, jak często i ile dzwoni, trudno jednoznacznie wskazać jaka taryfa byłaby tą najlepszą - musisz zatem sam zdecydować co wybrać.
Osobiście polecałbym taryfę Plus na Kartę.
Standardowa opłata za minutę rozmowy to 0,29 zł i dotyczy to połączeń zarówno w sieci jak i do większości innych operatorów (również numery stacjonarne).

Chcąc obniżyć koszty możemy w tej taryfie skorzystać z ciekawej usługi „Nielimitowane rozmowy w Plusie” dzięki czemu cała doba rozmów w sieci zamyka się opłatą w wysokości 0,69 zł.
Dodam, że jeśli w ciągu dnia babcia nie wykonuje minimum 3 połączeń do sieci Plus to nie warto aktywować tej usługi.
W tym przypadku proponowałbym inną usługę: „29 groszy za rozmowę(Regulamin). Po uruchomieniu usługi każde połączenie z numerami sieci Plus bez względu na jego długość to koszt 0,29 zł.
Poza wymienionymi przeze mnie usługami godna uwagi jest jeszcze usługa „Rok ważności konta”.

Z innych taryf które są obecnie na topie (niestety tylko operatorskim) to taryfy Plus na Kartę Więcej....
Wizualnie, na pierwszy rzut oka wyglądają może ciekawiej od starszej PnK, ale po głębszej analizie dochodzimy do wniosku, że, aby korzystać z promocji trzeba regularnie zasilać konto.

W razie dalszych wątpliwości i pytań służę pomocą.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
creatka
PlusManiak
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2014, o 10:32

Najkorzystniejsza taryfa

Post autor: creatka »

Potrzebuję pomocy!
W tej chwili jestem w taryfie Nowy Simplus i chcę ją zmienić na inną, bardziej korzystną tzn. SMSy do Plusa po groszu tanie rozmowy do Plusa oraz jakieś SMSy do wszystkich sieci (na rozmowach do innych zależy już mi mniej) myślałam o taryfie Twój profil, ale czy obecnie posiadają oni jakieś promocje na sms do wszystkich?
Ostatnio zmieniony 13 cze 2014, o 20:10 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie posta
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Najkorzystniejsza taryfa

Post autor: sl@w_es »

@ „creatka”,

Regulamin PlusForum pkt 11:
Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
Jak widać temat wyboru taryfy istnieje.

W taryfie Twój profil nie ma i nigdy nie było SMS-ów do wszystkich sieci.
Proponuję zapoznać się z moim wcześniejszym postem w tym wątku (dotyczy tańszych połączeń głosowych).

Natomiast jeśli chodzi o SMS-y to możesz przejrzeć następujące wątki:
- http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=42&t=7048
- http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=39&t=10129
Wskazanym jest również zapoznanie się ze stroną www dotyczącą taryfy Plus na Kartę (link we wcześniejszym poście).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ