MIX V

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
lvrkc
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 lip 2011, o 12:47

MIX V

Post autor: lvrkc »

Witam. Przedłużyłem umowę i konsultant zmienił mi taryfe MIX DUO IV na MIX V. Z tego co widzę to nie ma w tym MIX V bezliku sms. Jest jakaś możliwość wyboru darmowego numeru w którym będą esy za free??? Albo jakaś inna promocja, w której będę mógł wykupić esy poza oczywiście tymi daremnymi pakietami 500 smsów.
Mam tez pytanie czy w związku z tym, iż zapewne nie da się nic zrobić by móc pisać więcej esów na zasadach podobnych do bezliku sms to istnieje jakaś możliwość powrotu do MIX IV albo MIX IV DUO???
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: MIX V

Post autor: rafal2119 »

Temat taryfy MixV i pakietów na SMSy był już kilka razy wałkowany na forum. Poszukaj a znajdziesz.
Na przykład ten.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
lvrkc
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 3 lip 2011, o 12:47

Re: MIX V

Post autor: lvrkc »

Może i był wałkowany ale i tak nic sensownego się nie dowiedziałem po sprawdzeniu postów. Tak więc jeżeli już tutaj zaglądasz to powiedz mi co się stanie z moim pakietem bezlik sms jeśli go aktywowałem będąc jeszcze w MIX IV DUO w dniu wczorajszym o godz. 16. Dzisiaj ok godz. 9 przyszło mi potwierdzenie zmiany taryfy na MIX V. Tak więc czy mój bezlik przepada i obławia się dzięki temu operator czy co się z nim dzieje???
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: MIX V

Post autor: rafal2119 »

Pozwolę sobie zacytować post z innego tematu:
konrado7 pisze:Mozesz aktywować następujące usługi:
przedłużając umowę Masz Taryfę Plus Mix V a w niej następujące promocje:
1. 500 sms do Plus - cykliczny (sam się przedłuża co miesiąc). Można aktywować 5 pak. miesięcznie, ale aby aktywować następny trzeba dezaktywować poprzedni.
Aktywacja: *121*11*01# (koszt 5,00 zł) dezaktywacja: *121*00*01#

2. 250 sms do wszystkich - raz na 31 dni (tylko do komórkowych)
Aktywacja: *121*11*02# (koszt 10,00 zł) dezaktywacja: *121*00*02#

3. Wybrane numery Plus i stacjonarne - darmowe rozmowy - koszt 5,00 zł miesięcznie za każdy wybrany darmowy numer.
Aktywacja numeru: *106*11*48numer# dezaktywacja: *106*00*48numer#

4. Nowe pakiety internetowe: są dwa rodzaje
- zwykły - po wykorzystaniu danych naliczane opłaty 0,49 zł za 100kB
- non-stop - po wykorzystaniu danych brak opłat, ale zmniejszenie prędkości.
Wszystkie pakiety same się przedłużają co 31 dni.
Zwykły 25 MB - koszt 5,00 miesięcznie
Aktywacja: *121*11*05# dezaktywacja: *121*00*05#
Zwykły 125 MB - koszt 6,00 zł miesięcznie
Aktywacja: *121*11*04# dezaktywacja: *121*00*04#
Non-stop 150 MB koszt 9,00 zł miesięcznie
Aktywacja: *136*11*11# dezaktywacja: *136*00*11#
Non-stop 500 MB koszt 15,00 zł miesięcznie
Aktywacja: *136*11*12# dezaktywacja: *136*00*12#

5. Tanie Popołudnia i weekendy: za 100 minut rozmów do Plusa i na stacjonarne płacisz 5,00 zł. Codziennie od 16 do 8 rano nast. dnia oraz w weekendy od 16 w piątek do 8 rano w poniedziałek. Pakiet się nie przedłuża. Możesz aktywować do 4 razy w miesiącu
Aktywacja: *121*11*03# dezaktywacja: automatycznie po 30 dniach

6. Wybrane numery w innych sieciach (Era- T-Mobile, Orange) rozmowy po 0,19 zł/minuta. Opłata 5,00 zł za każdy tani numer. Każdy numer przedłuża się automatycznie co 31 dni z opłatą 5,00 zł.
Aktywacja: *106*12*48numer# dezaktywacja: *106*02*48numer#

7. Stała opłata za rozmowę - WERSJA DLA NOWYCH KLIENTÓW (przedłużający nie ruszać bo stracie szansę na tanią usługę)
Każda rozmowa do Plusa po 0,39 zł bez względu na czas rozmowy.
Koszt 1,00 zł jednorazowo, korzystanie- darmo, rezygnacja- darmo
Aktywacja: *136*11*01# dezaktywacja: *136*00*01#

8. Stała opłata za rozmowę - WERSJA DLA TYCH CO PRZEDŁUŻYLI UMOWĘ
Usługa JEST AKTYWOWANA AUTOMATYCZNIE (nic nie robić to będzie).
Każda rozmowa w Plusie to 0,29 zł bez względu na czas rozmowy.
Można zrezygnować, ale ponowna aktywacja już tak jak dla nowych
patrz punkt 7.
Rezygnacja: *136*00*02#
Po rezygnacji NIE MA POWROTU do usługi za 0,29 zł.

-------------------------------------------------------------------------
Usługi Bezlik Rozmów, Bezlik SMS, 50sms darmo do wszystkich, 150 sms darmo do Plusa, pakiety 21 minut darmo za 6,00 zł - były dostępne w poprzednim Mix Plus IV.
TE USŁUGI NIE SĄ DOSTĘPNE w Plus Mix V. Dostępne promocje w pkt. 1-8 powyżej.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
lvrkc
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 3 lip 2011, o 12:47

Re: MIX V

Post autor: lvrkc »

Dużo się nie na męczyłeś. Ale dziękuje. Już to wczesniej oblukałem. Tak więc w tym momencie zaczynam żałować, że przedłużyłem umowę z plusem. Szczyt chamstwa i buractwa to co mnie spotkało. Dotąd nie rozumiem jakim prawem konsultant w salonie zmienił mi taryfe. Nawet nie zostałem o tym poinformowany. Duże przegięcie.
lvrkc
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 3 lip 2011, o 12:47

Re: MIX V

Post autor: lvrkc »

I już wiem też dlaczego te informacje jakie podałeś nie znajdują się w widocznym miejscu na stronie plusa o ile się tam znajdują. Lepiej nabijac kilientów i nie straszyc ich jakże daremną i beznadziejną V.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: MIX V

Post autor: tomek »

lvrkc pisze:Dotąd nie rozumiem jakim prawem konsultant w salonie zmienił mi taryfe.
To nie zależało od niego, po prostu przedłużenie umowy automatycznie wskakuje na nowego Mixa. Trzeba liczyć na wprowadzenie jakiejś promocji na bezlimitowe smsy bo się robi faktycznie kicha, coraz więcej osób jest zaskoczonych brakiem bezliku sms bo nie patrzy co podpisuje.
Jak dużo piszesz to 36i6, a w tym mixie możesz wypisać max 2500sms a zapłacisz za to 25zł, potem już nie ma możliwości kupna pakietu w miesiącu.
Awatar użytkownika
shadow
PlusManiak
Posty: 76
Rejestracja: 14 cze 2011, o 19:37

Re: MIX V

Post autor: shadow »

adzios pisze:tutaj też skopiuję:

Wszystkie sieci pną do przodu, dając coraz to nowsze i atrakcyjniejsze oferty. MixPlus w taryfie IV - coś pięknego. Teraz wróciła komuna taryfa V - co się z Wami dzieje PLUS!!!
To nie tylko Plus tak robi. Orange ze swoimi nowymi taryfami w mixie też się nie popisało. Poprzedni mix był o wiele lepszy. Tak w skrócie: środki pobiera zawsze z aktualnego okresu rozliczeniowego, a nie poprzedniego, więc niewykorzystane przepadają. W poprzednim mixie było 180 minut do wszystkich, a teraz jest 1200 do wybranego numeru. Ogólnie ludzie bardzo narzekają na te delfiny, pelikany. W necie można przeczytać wiele negatywnych opinii.

Z tego właśnie powodu, po zakończeniu umowy przeniosę mamy numer do plusa.

A co do nowej taryfy mix V to mi ona bardzo odpowiada i dlatego przedłużyłem umowę na kolejne 30 zasileń. W zasadzie nie widzę dla siebie lepszej oferty u innych operatorów. Orange to już napisałem wyżej. T-mobile ma bardzo mało pakietów, a play problemy z zasięgiem w moim mieście.
Obrazek
Awatar użytkownika
shadow
PlusManiak
Posty: 76
Rejestracja: 14 cze 2011, o 19:37

Re: MIX V

Post autor: shadow »

No ja się akurat nie zgodzę, bo dla mnie mix V jest bardziej opłacalny niż mix IV, choćby ze względu na stawki za minutę rozmowy. Fakt, że w mix IV był pakiet "taniej do wszystkich", ale czasami te 5 pakietów na miesiąc było mało i wtedy stawka za minutę wynosiła 58 gr. W mix V mam cały czas 29 gr.
Ta nowa taryfa nie pasuje tym, co używali bezlików. Ja z tego nie korzystałem, więc nie narzekam na zmianę. Drugi plus dla mnie to smsy do wszystkich. W mix IV było 50 darmowych do wszystkich lub 150 do plusa. Ja zawsze aktywowałem 50 do wszystkich, ale nigdy mi nie wystarczało i drugie tyle albo nawet więcej wysyłałem po 18 gr, co już daje jakiś koszt. Teraz mam 250 sms do wszystkich za 10 zł i lepiej na tym wychodzę, bo sms wychodzi 4 gr.
Obrazek
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: MIX V

Post autor: rafal2119 »

lvrkc pisze:I już wiem też dlaczego te informacje jakie podałeś nie znajdują się w widocznym miejscu na stronie plusa o ile się tam znajdują. Lepiej nabijac kilientów i nie straszyc ich jakże daremną i beznadziejną V.
Nienawidzę chamstwa i krętactwa, więc proszę zwróć uwagę co wypisujesz na publicznym forum.
Jak nie pasuje Tobie oferta to po co przedłużałeś umowę. Miej tylko żal do siebie, że nie dopytałeś się wszystkiego u sprzedawcy przy podpisywaniu umowy. Nie obwiniaj tu Plusa, że spiskuje przeciwko Tobie i specjalnie dla Ciebie wprowadził taryfę MixV.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
gatuso_18
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 6 lut 2011, o 12:00

Re: MIX V

Post autor: gatuso_18 »

Kolego jeśli zawarłeś umowę na odległość czyli w wersji telefoniecznej to do 10 dni masz czas na odstapienie od niej. Po drugie, na pierwszej stronie umowy masz napisane jaka taryfe obecnie będziesz posiadał. Więc jeśli nie czytasz tego co podpisujesz to miej tylko i wyłącznie pretensje do siebie. Każdy dokument który się podpisuje trzeba wcześniej uważnie przeczytać. Co z tego ze kolejka za Tobą jest duża... Pożniej pojawiaja się takie komentarze a nie inne, obraża się ludzi. Szczytem prostactwa jest zwalanie winy na kogoś innego. Sam jesteś sobie winien obecnej sytuacji.

Podpisujesz w ciemno, twój problem.

Alles klar ?
lvrkc
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 3 lip 2011, o 12:47

Re: MIX V

Post autor: lvrkc »

Ha ha a co wy taką jazdę robicie jakbym wam jedyną i sprawiedliwą firmę na rynku opluwał. Prawda jest taka, że konsultant wiedząc o tym, iż taka sytuacja występuje powinien mnie o tym poinformować. Umowę czytałem ale nie zwracałem uwagi na takie szczegóły bo nawet bym się tego nie spodziewał.
Ale nie odwracajcie kota ogonem bo prawda jest taka, że w MIX V oferta jest tak daremna, że nawet płakać się nie chce nad tym wszystkim bo to jest tak żałosne. I na tym się skupiam. Mniej ważne dla mnie jest to, że konsultant mnie nie poinformował o zmianie taryfy ale to, że w XXI w szanująca się sieć może wywinąć taki numer i zaproponować sorry narzucić klientowi taki plan taryfowy. Nie wiem nawet czy można go nazwać z przed 3 lat bo jest tak żałosny. Będę podkreślał moje niezadowolenie przymiotnikami żałosny i daremny bo to jest poprostu śmiech na sali co się dzieje w plusie. W innym wątku poruszałem niesamowicie nieadekwatne ceny telefonów teraz z kolei skarże się na żalosną i daremną taryfę Mix V, tak więc coś musi być na rzeczy skoro to mi się nie podoba. A w dobie XXI mam wolność słowa, której plus swoim mixem V mi nie ograniczył więc mogę wypowiadać publicznie swoje nizadowolenie dzięki internetowi nonstop.
Awatar użytkownika
gatuso_18
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 6 lut 2011, o 12:00

Re: MIX V

Post autor: gatuso_18 »

Narzekaj :). Jak to mawiają : "polak mądry po szkodzie". Żałosny jesteś i tyle ;). Podpisałeś więc musisz się bujać przez kolejne zasilenia z Mixem V :mrgreen:

Po drugie, stojąc w kolejce mogłeś użyć swoich rączek do trzymania ulotki z Mixem dzięki temu wiedziałbyś co i jak to wygladą. Po drugie jak Ci przedstawiali oferte mogłeś dopytać.

Tyle.
Można zamknąć temat.
lvrkc
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 3 lip 2011, o 12:47

Re: MIX V

Post autor: lvrkc »

Najwygodniej jest zamknąć wątek niż porozmawiać na temat tego co się dzieje w plusie. Prawda jest taka, że na mixa jest obecnie wyejb... i tyle. Ale ciężko jest się do tego przynać i najlepiej jest użyć komunistycznych metod i zamknąć usta. Forum jest od tego aby każdy mógł wypowiedzieć swoją opnię. Nie raz bardzo skrajną i różniącą się od waszych jakże najprawdziejszych opinii. A wasze mogłeś czytać jest śmieszne bo już pisałem, że to iż konsultant mnie o tym nie poinformował mam obecnie głęboko w d... ale dziwi mnie, że taka chała jest w plusie mam tu na myśli MIX PLUS V. Wątek jaki założyłem nosi nazwę MIX V i wypowiadam się na jego temat, a że mówimy o szymś żałosnym to nie ma co się dziwić, że zarzucam MIX V daremność.
Awatar użytkownika
gatuso_18
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 6 lut 2011, o 12:00

Re: MIX V

Post autor: gatuso_18 »

Jakby mnie spotkała taka sytuacja to zapytałbym konsultanta jaką promocje może mi zaoferować w mixie. Pewnie byłem typowych klientem który przychodzi zrzucając dowód osobisty na biurko, zasiadając jak król z mixem :).

Oferta jest taka nie inna, sporządzając umowę konsultant omawia wszystkie warunki. Nikt ci nie kazał , nie przyłożył linijka przez ręce jak to bywało za komuny.

Irytujące jest to, ktoś podpisuje umowę nie zapoznając się z oferta a pózniej narzeka jaki to Plus jest beznadziejny...
ODPOWIEDZ