MixPlus - nie zgadza sie ilość doładowań

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
myilussion
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 paź 2008, o 15:26

MixPlus - nie zgadza sie ilość doładowań

Post autor: myilussion »

Mam mały problem ale zacznę od początku ;-) Umowę z plusem zawarłam 27 lipca 2006 roku i wtedy tez dokonałam pierwszego zasilenia ---> KALENDARZ DOLADOWAN . Kiedy sprawdzałam w telefonie do kiedy mam zasilić konto (*125#) to pisze mi 'ZASIL SWOJE KONTO PRZED 08.12.2009' i to jest właśnie ostatnia rubryka do doładowania, wiec ostatnie doładowanie powinno chyba być 08.12.2009 ---> KALENDARZ DOLADOWAN 2. Dzisiaj zasiliłam konto i wysłałam SMS'a pod numer 2585 i przyszło mi, że zostało mi jeszcze jedno doładowanie do końca umowy. wiec ja nie wiem :-? jak to rzeczywiście jest :-/ ? to mam zasilić jeszcze raz konto? bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2008, o 16:39 przez myilussion, łącznie zmieniany 1 raz.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: MixPlus - nie zgadza sie ilość doładowań

Post autor: mariusz9a »

myilussion pisze:Dzisiaj zasiliłam konto i wysłałam SMS'a pod numer 2585 i przyszło mi, że zostało mi jeszcze jedno doładowanie do końca umowy.
Spróbuj sprawdzić jutro. Może jeszcze się w systemie nie odjęło.
A co wskazuje Ci w E-BOKu na stronie Plusa?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
myilussion
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 paź 2008, o 15:26

Re: MixPlus - nie zgadza sie ilość doładowań

Post autor: myilussion »

w E-BOKu nie pisze mi nic takiego co by mi moglo pomoc... pisze tylko o dacie aktywacji karty, doladowaniach w ostatnich 180 dniach i nic wiecej...
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: MixPlus - nie zgadza sie ilość doładowań

Post autor: tomek »

jeżeli pisze, że zostało jeszcze jedno doładowanie, to pewnie nie zostało ono odjęte - tak jak napisał mariusz9a. :) nie doładowuj póki co, trochę cierpliwości i pewnie wszystko będzie ok. ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: MixPlus - nie zgadza sie ilość doładowań

Post autor: mariusz9a »

myilussion pisze:w E-BOKu nie pisze mi nic takiego co by mi moglo pomoc... pisze tylko o dacie aktywacji karty, doladowaniach w ostatnich 180 dniach i nic wiecej...
Nie masz czegoś takiego:
Zakładka "USŁUGI I USTAWIENIA" i z prawej strony z menu szczegółowego "Informacje o umowie". Ja mam pod tym pozycje: "Liczba wykonanych obowiązkowych doładowań" i "Liczba obowiązkowych doładowań do wykonania przed końcem umowy".
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Re: MixPlus - nie zgadza sie ilość doładowań

Post autor: simplusowiec »

mariusz9a pisze:Zakładka "USŁUGI I USTAWIENIA" i z prawej strony z menu szczegółowego "Informacje o umowie".
Ja np. takiego czegoś u siebie nie mam. Hmmm, czy mam rozumieć, że w Plusie są lepsi i gorsi?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: MixPlus - nie zgadza sie ilość doładowań

Post autor: mariusz9a »

simplusowiec pisze:
mariusz9a pisze:Zakładka "USŁUGI I USTAWIENIA" i z prawej strony z menu szczegółowego "Informacje o umowie".
Ja np takiego czegoś u siebie nie mam.Hmmm,cz mam rozumieć że w plusie są lepsi i gorsi?
No to nieźle. Byłem przekonany że każdy ma to samo... Czyżby to miało związek z tym, że przy ostatniej awarii Mixa zgłaszałem do działu technicznego niedziałający E-BOK i mi go naprawili przy okazji modernizując? Niestety nie pamiętam jak on wyglądał wcześniej bo rzadko zaglądałem.
W ogóle to mam tam sporo różnych opcji i zakładek.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: MixPlus - nie zgadza sie ilość doładowań

Post autor: ManMoon »

mariusz9a to sie ciesz, bo z tego co piszesz, zakladam, ze masz opcje te, ktore dla Simplusa i Mixa sa niedostepne czyli jak abonamentowy, gratulacje... tylko ciiii... cho ;)
Obrazek
ps. ja rowniez nie mam takich opcji, a mam tak jak Ty Mixa.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 13:13 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
myilussion
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 paź 2008, o 15:26

Re: MixPlus - nie zgadza sie ilość doładowań

Post autor: myilussion »

pierwszy raz o tym slysze :shock: no ale Ty sie ciesz, ze masz takie cos na swoim koncie ;-) ja dzis jade do Plusa, bo tam robi moja kolezanka wiec z nia se pogadam 8-) dziekuje wszystkim za odpowiedz :-)
Banderas
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 16:44

MixPlus - liczba doładowań do końca umowy

Post autor: Banderas »

Witam serdecznie,
Dzisiaj sprawdziłem ile zostało mi doładowań do końca umowy i okazało się, że jeszcze 24... Umowę podpisywałem w lipcu 2013 roku, wydaje mi się, że na 36 doładowań. Wiem, że doładowywałem kwotą 50zł czasami 2 razy w miesiącu co powinno przyspieszyć spłatę. Z sms'a, którego otrzymałem wynika, że dopiero 12 razy doładowałem? Wiem, że podczas przedłużania umowy miałem kilka miesięcy jeszcze do końca poprzedniej, ale tych miesięcy nie było dużo, stąd moje zdziwienie, gdy zobaczyłem jak dużo jeszcze tych doładowań zostało.
ODPOWIEDZ