Koniec zasileń w MIxie III

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Gunness
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 paź 2008, o 19:47

Post autor: Gunness »

Jak wpisuje ten kod zeby przejsc na mix4 to dostaje sms ,,Przepraszamy. Usluga nie jest dostępna.Szczególowe informacje otrzymasz w dziale obslogi klienta"
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

triste pisze:b]zawsze[/b] można zmieniać na nową (*100#).
Zależy co kto uważa za "nową" platformę ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

katix5898 pisze:
Gunness pisze:A jak dzisiaj zakonczyla mi się umowa mix i chce przejsc na simplus ,,Nowa taryfa simplus"
Dostępne środki zostają czy sa wyzerowane...
Środki na koncie twoje są wyzerowano
Przechodząc z mixa na Simplusa śrdoki na końcie NIE ZERUJĄ SIĘ tylko przechodza ;).
Przynajmniej tak było na koncie mojej mamy ;)
Gunness
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2008, o 19:47

Post autor: Gunness »

Dzisuaj zadzwonilem do działu obsługi klienta i po 20kilku minutach dostalem odpowiedz ze przejscie na mix 4 jest niemozliwe ,a miła pani polecila mi zawarcie umowy bez telefonu w mixsie.Jak myślicie czy opłaca się przedlużać umowę?Czy ktoś z was wzią mix bez telefonu ,a jak tak to na jakich warunkach?
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

a na jakich warunkach to jest mix np. ile minut/smsow darmowych co miesiac dostajesz? wg. mnie sie nie oplaca, bo zazwyczaj wiekszosc jak przedluza umowe to bierze nowy tel.- tak jest w mixie i w abonamencie.

Wg. mnie to nawet za te minuty co miesiac sie nie oplaca przedluzac- ale to juz zalezy od Ciebie czy wolisz nowy, funkcjonalny telefon czy tansze polaczenia i wiadomosci :-)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 13:05 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Na przedłużenie bez telefonu to chyba dają pakiet minut... Przynajmniej do niedawna tak było. W zależności od ilości i kwoty doładowań to od 120 do 400zł.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ