Koniec zasileń w MIxie III

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Gunness
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 paź 2008, o 19:47

Koniec zasileń w MIxie III

Post autor: Gunness »

Mam kilka pytan:

1.Wykonalem ostatnie zasilenie w mixie na jaka taryfe przejsc teraz?
2.Czy da się coś zrobić z tym zeby odejmowało mi z konta na bierzaco kase po wysłaniu sms.A nie zebym wylanczal i wlanczal fona?

Sorry ze tak napisalem mało szczegolowo ale bardzo się wkurzylem kiedy zostalem wylogowany przy nacisnieciu przyciisku wyslij :evil:
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Koniec zasileń w MIxie III

Post autor: tomek »

Gunness pisze: 1.Wykonalem ostatnie zasilenie w mixie na jaka taryfe przejsc teraz?
Sprawdź i porównaj cenniki i zobacz który lepiej pasuje do Twoich potrzeb.
Gunness pisze:2.Czy da się coś zrobić z tym zeby odejmowało mi z konta na bierzaco kase po wysłaniu sms.A nie zebym wylanczal i wlanczal fona?
Niestety to zależy tylko od sieci (jej platformy). http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?p ... ight=#2676
Gunness pisze:Sorry ze tak napisalem mało szczegolowo ale bardzo się wkurzylem kiedy zostalem wylogowany przy nacisnieciu przyciisku wyslij :evil:
Wystarczyło wziąć cofnij i zalogować się w innej karcie a potem to wiadomo... (bynajmniej u mnie tak robiłem) ;)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Gunness pisze:Czy da się coś zrobić z tym zeby odejmowało mi z konta na bierzaco kase po wysłaniu sms.A nie zebym wylanczal i wlanczal fona?
Należy sobie włączyć sprawdzanie stanu konta za pomocą krótkiego kodu. I teraz tak - mix3 działa na starej platformie więc i tak kasę z konta będzie odejmowało z opóźnieniem trwającym do kilkunastu minut w najgorszym przypadku. Mix4 działa na nowej platformie i tam kasa odejmowana jest natychmiast.
Więcej info: http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... tan_konta/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Gunness
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2008, o 19:47

Post autor: Gunness »

a na każdą taryfę simplusa można przejsć z mixa?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Gunness pisze:a na każdą taryfę simplusa można przejsć z mixa?
Po zakończeniu umowy można przejść na Simplusa. Wtedy automatycznie włączy Ci się sprawdzanie stanu konta za pomocą krótkiego kodu *100#.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Gunness
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2008, o 19:47

Post autor: Gunness »

A jak dzisiaj zakonczyla mi się umowa mix i chce przejsc na simplus ,,Nowa taryfa simplus"
Dostępne środki zostają czy sa wyzerowane a waznosc konta wygaśnie?Czy mogę od razu przejsc na ta taryfe(ostatnie doladowanie wykonalem dzisiaj)?Czy w tej nowej taryfie simplusa od przejścia na ta taryfe zostaja liczone miesiące czy od doładowania(pierwsza ramka http://www.simplus.pl/v.do?idx=805146 )?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Gunness pisze:Czy w tej nowej taryfie simplusa od przejścia na ta taryfe zostaja liczone miesiące czy od doładowania
Będziesz miał te najwyższe stawki. Oferta jest liczona od początku.

Co do reszty to nie potrafię odpowiedzieć.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
katix5898
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 30 mar 2008, o 11:49

Post autor: katix5898 »

Gunness pisze:A jak dzisiaj zakonczyla mi się umowa mix i chce przejsc na simplus ,,Nowa taryfa simplus"
Dostępne środki zostają czy sa wyzerowane a waznosc konta wygaśnie?Czy mogę od razu przejsc na ta taryfe(ostatnie doladowanie wykonalem dzisiaj)?Czy w tej nowej taryfie simplusa od przejścia na ta taryfe zostaja liczone miesiące czy od doładowania(pierwsza ramka http://www.simplus.pl/v.do?idx=805146 )?
Środki na koncie twoje są wyzerowano
Obrazek
Gunness
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2008, o 19:47

Post autor: Gunness »

A jak zmienie taryfę na mix 4 wyzeruje mi konto?
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

pewnie nie ale pobierze Ci 10zl, poza tym MIXIV to jest dla uzytkownikow MIXA wiec lepiej tego nie uruchamiaj bo byc moze to spowoduje przedluzenie umowy a co za tym idzie beda Cie pozniej nachodzic po domu i nekac przez tel.
Z tego co napisales to juz skonczyles kontrakt, umowe zobowiazan.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 13:11 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
triste
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 21 paź 2008, o 23:37

Post autor: triste »

tomek pisze:Niestety to zależy tylko od sieci (jej platformy). http://www.plusforum.pl/v...highlight=#2676
Niezupełnie.
mariusz9a pisze:Należy sobie włączyć sprawdzanie stanu konta za pomocą krótkiego kodu.
mariusz9a pisze:Po zakończeniu umowy można przejść na Simplusa. Wtedy automatycznie włączy Ci się sprawdzanie stanu konta za pomocą krótkiego kodu *100#.
Nie musisz wcale przechodzić na Simplusa żeby sprawdzać stan konta za pomocą kodu *100#. Możesz zmienić system rozliczeń za pomocą bezpłatnego kodu *101*11*99# (zmiana jest nieodwracalna - nie będzie już powrotu to stanu konta na wyświetlaczu). Będziesz wtedy rozliczany na bieżąco (czyli w ramach pakietu nie będą pobierane pieniądze i zwracane tylko koszt od razu będzie wynosił 0zł.) Także jeżeli pozostaniesz w taryfie mix3.
Gunness pisze:A jak dzisiaj zakonczyla mi się umowa mix i chce przejsc na simplus ,,Nowa taryfa simplus"
Dostępne środki zostają czy sa wyzerowane a waznosc konta wygaśnie?Czy mogę od razu przejsc na ta taryfe(ostatnie doladowanie wykonalem dzisiaj)?Czy w tej nowej taryfie simplusa od przejścia na ta taryfe zostaja liczone miesiące czy od doładowania
Przede wszystkim taryfę możesz zmienić dopiero 72h po ostatnim doładowaniu.. (sprawdzanie stanu konta od razu)
Środki i ważność pozostaje taka jaką miałeś.
W nowej taryfie Simplus liczy się od doładowania. Czyli jeżeli np. masz ważność naprzód o kilka miesięcy i zasilisz dzisiaj za 30 zł. to nic to nie zmieni jeżeli chodzi o ważność - bo te 30 dni "nie wybiegnie" po za te kilka miesięcy naprzód..

Sorki jeśli chaotycznie odpowiadałam, ale starałam się jak najprościej ;-)
esse quam videri
Gunness
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2008, o 19:47

Post autor: Gunness »

ManMoon pisze:pewnie nie ale pobierze Ci 10zl, poza tym MIXIV to jest dla uzytkownikow MIXA wiec lepiej tego nie uruchamiaj bo byc moze to spowoduje przedluzenie umowy a co za tym idzie beda Cie pozniej nachodzic po domu i nekac przez tel.
Z tego co napisales to juz skonczyles kontrakt, umowe zobowiazan.
No niby zakończyłem umowe ale po wpisaniu kodu *147# pisze ze mam mix3.No nic w piatek wskocze do plusa i sie popytam.
Awatar użytkownika
triste
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 21 paź 2008, o 23:37

Post autor: triste »

ManMoon pisze:pewnie nie ale pobierze Ci 10zl, poza tym MIXIV to jest dla uzytkownikow MIXA wiec lepiej tego nie uruchamiaj bo byc moze to spowoduje przedluzenie umowy a co za tym idzie beda Cie pozniej nachodzic po domu i nekac przez tel.
Aby przedłużyć umowę trzeba ją podpisać...

Zmiana taryfy na Mix4 nie powoduje przedłużenia umowy.
esse quam videri
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

triste pisze:
tomek pisze:Niestety to zależy tylko od sieci (jej platformy). http://www.plusforum.pl/v...highlight=#2676
Niezupełnie.
Czyli? Może od czegoś jeszcze innego? ;)
Awatar użytkownika
triste
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 21 paź 2008, o 23:37

Post autor: triste »

tomek pisze:Czyli? Może od czegoś jeszcze innego? ;)
Nie od sieci, tylko od platformy na jakiej została wyprodukowana karta. A starą platformę (stan konta na wyświetlaczu) zawsze można zmieniać na nową (*100#).

Wyjątkiem jest tylko BiznesMix.
esse quam videri
ODPOWIEDZ