Taryfa MixV

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Pakiet smsów

Post autor: pepcia2 »

Cały wykaz pakietów w tej taryfie przedstawiłam wyżej ;-) Niestety nie ma czegoś takiego z jednym nr. Było to gdzieś na forum dokładnie opisane.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet smsów

Post autor: sl@w_es »

pepcia2,
to nie Ty przedstawiłaś "Cały wykaz pakietów w tej taryfie" - nie przypisuj sobie autorstwa postów które napisał kto inny.
Naprawdę nie trzeba być Modem, aby połączyć fakty.
Proszę w przyszłości zastosować cytat lub napisać wprost kto jest autorem, względnie podać link do posta.
Post który skopiowałaś znajduje się pod tym adresem: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... =60#p30082
Nieładnie tak słowo w słowo, nawet literówek nie poprawiłaś. :-(
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Taryfa MixV

Post autor: pepcia2 »

Przepraszam jeśli kogoś uraziłam kopią,nawet o tym nie pomyślałam w ten sposób ;-) po prostu ktoś potrzebował informacji,nie chciało mu się szukać to znalazłam i wkleiłam.Nie piszę aż tak szybko,żeby w 6min przepisać taki dł.tekst,a w tym wątku takich info nie było.Na przyszłość się poprawię ;-)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa MixV

Post autor: sl@w_es »

pepcia2 pisze:(...) ktoś potrzebował informacji, nie chciało mu się szukać to znalazłam i wkleiłam. Nie piszę aż tak szybko, żeby w 6 min przepisać taki długi tekst (...)
No i chwała Ci za to, ale pamiętaj o innych...
Stosując cytat (quote) nie musisz nic przepisywać; wystarczy kilka kliknięć.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
AnkaPy
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 19 lip 2011, o 21:18

Re: Taryfa MixV

Post autor: AnkaPy »

A ja mam pytanie o pakiet internetowy. Przy taryfie MixV miałam automatycznie pakiet 300 mb, z którego nie mogłam zrezygnować. Nie pamiętam tylko czy to był pakiet non stop czy zwykły. Gdzie to można sprawdzić ??
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Taryfa MixV

Post autor: pepcia2 »

Sprawdzisz to w umowie ;-)
Ale o ile pamiętam to nie był non stop.
Awatar użytkownika
AnkaPy
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 19 lip 2011, o 21:18

Re: Taryfa MixV

Post autor: AnkaPy »

Faktycznie, w umowie jest napisane, że po wykorzystaniu pakietu jest naliczane wg stawki.

A teraz mam zagwozdke :P Sprawdzałam pod *121# ile mi jeszcze zostało z tych 300mb do wykorzystania i za pierwszym razem pokazało mi w przyblizeniu 250mb, po 2h znowu sprawdziłam i było już 118mb i teraz sprawdziłam znowu i było już 245mb. O co chodzi ? Nie doładowywałam konta ani nie wykupywałam żadnego pakietu.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Taryfa MixV

Post autor: pepcia2 »

Ale pewnie wchodziłaś na neta ;-)
Jest rozliczany 'na zapas', co nie zużyjesz wraca na konto.
RoTTs
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2015, o 00:45

Taryfa Mix V - Nielimitowane Rozmowy i SMS

Post autor: RoTTs »

Witam.
Posiadam taryfę Mix V. Znalazłem w na stronie Plusa, kod na nielimitowane rozmowy i sms'y do wszystkich sieci za 30 zł/m-c.
I teraz moje pytanie: czy kod na Nielimitowane Rozmowy i SMS-y bez limitu ze wszystkimi sieciami komórkowymi 30 zł/30 dni *136*11*15# będzie normalnie działał w mojej taryfie czy tylko stracę pieniądze?

Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Mix V - Nielimitowane Rozmowy i SMS

Post autor: sl@w_es »

Nie, ten kod nie aktywuje oczekiwanej promocji w Twojej taryfie i o ile dobrze pamiętam to nie pobierze Ci również kasy za jego użycie, ponieważ w tej taryfie nie ma usługi, która aktywowana byłaby takim kodem (w różnych taryfach takie same kody nie zawsze odpowiadają za aktywację tych samych usług czy promocji).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
RoTTs
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2015, o 00:45

Re: Taryfa MixV

Post autor: RoTTs »

A w mojej taryfie są jakieś "kody" na nielimitowane rozmowy i sms'y do wszystkich sieci? Bardzo dużo rozmawiam i zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa MixV

Post autor: sl@w_es »

Jeśli chodzi o "Nielimitowane" znane z najnowszych taryf to nie ma takich.

W Mix V masz możliwość aktywacji m.in:
- Pakiet 250 SMS do Wszystkich - jeden na 31 dni, koszt 10 zł
- Wybrane numery w innych sieciach (T-Mobile, Orange) - do 5 nr, 5 zł/31 dni za każdy nr + 0,19 zł za min połączenia z wybranym numerem.

Jeśli jesteś już po kontrakcie MIX to możesz rozważyć przejście do najnowszych taryf w ofercie na kartę z usługami nielimitowanymi np. Rozmowy i SMS-y bez limitu ze wszystkimi sieciami komórkowymi za 30 zł przez 30 dni.

Szczegóły na stronie:

http://www.plus.pl/na-karte
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
RoTTs
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2015, o 00:45

Re: Taryfa MixV

Post autor: RoTTs »

Tzn do końca umowy zostało mi 10 doładowań ( umowa na 48 ) i czy jest po prostu możliwość zmiany taryfy na inną bez utraty numeru, przy tej liczbie doładowań?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa MixV

Post autor: sl@w_es »

Nie ma możliwości zmiany taryfy przy takiej liczbie doładowań chyba, że przejście na abonament (można od 10 doładowań) lub przy siedmiu doładowaniach do końca podpisanie nowego kontraktu Mix, przy czym niezrealizowane doładowania powiększą liczbę doładowań w nowym kontrakcie np. 24 + 7, 36 + 7 itd.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ