250 SMS do wszystkich

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
armin84
PlusManiak
Posty: 122
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 mar 2009, o 09:01

Re: 250 SMS do wszystkich

Post autor: armin84 »

słowem się wkopałeś i jesteś stratny 10 zł :D trzeba czytać regulaminy
Бяла нощ, бяла луна, две тела, сенки от рая
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Problem z: Pakiet 25o SMS do wszystkich

Post autor: luki »

Możesz aktywować maksymalnie 1 Pakiet w ciągu 31 dni. Przypomnij sobie kiedy on został odnowiony/włączony, albo do kiedy był ważny.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Problem z: Pakiet 25o SMS do wszystkich

Post autor: luki »

a na pewno jest wyłączony? *121#. Teraz się trochę namieszało. :->
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Problem z: Pakiet 25o SMS do wszystkich

Post autor: Jrv »

pawel1710 pisze:Był ważny do wczoraj i wczoraj wieczorem przyszedł mi SMS, że w ciągu godziny pakiet zostanie przedłużony na kolejne 30 dni. Po tym SMS-sie wysłałem SMS na dezaktywację tego pakietu i pakiet się dezaktywował. Ale teraz doszedłem do wniosku, że jednak by mi się dalej przydał ten pakiet, chciałem go aktywować na nowo, a tu taki zonk. :( I tak zaliczyłem wtopę, bo nie doczytałem w tym SMS-sie, w którym pisało, że w ciągu godziny pakiet zostanie przedłużony, że opłata 10 zł została już pobrana. Jakbym doczytał, to bym tego nie dezaktywował, bo chciałem właśnie zaoszczędzić te 10 zł. No ale trudno, mój błąd. Natomiast teraz chciałbym ten pakiet włączyć na nowo i lipa, nie da się. :/
Skoro opłata została pobrana to znaczy, że pakiet zdążył się odnowić więc nie włączysz kolejnego nim nie upłynie 31 dni.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ