Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Colsman123
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 gru 2012, o 17:16

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Colsman123 »

Witajcie,
Chciałem przedłużyć umowę w mixplusie, interesuje mnie telefon Sony Xperia J, jednak cena telefonu w sklepie internetowym to 169 zł w 42 doładowaniach po 40 zł, a maksymalnie taka stawka doładowania mnie interesuje. Mogę liczyć jako stały klient (mam już 3 telefony) na ten telefon za 1 zł w 42 x 40 zł? Jakie warunki mogę dostać?
Pozdrawiam,
Colsman123
iknow
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 3 gru 2012, o 14:43

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: iknow »

Możesz liczyć na to, że dadzą Ci gorsze warunki... Ich nie interesuje to, że jesteś stałym klientem... i nie zamawiaj przez neta... przyślą Ci po paru tygodniach zapewne.
donmarcel
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:53

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: donmarcel »

Witam.
Nie byłem jeszcze w salonie, dlatego pytam tutaj i liczę na odpowiedź, a nie na odesłanie mnie do salonu. :)
Kończy mi się umowa w Mix PLUS. Chciałbym ją przedłużyć i wziąć smartfon za jakaś niewielką kwotę.
Sprawdzałem na stronie i gdybym brał jako nowy klient np. LG L7 przy umowie na 48 x 30 zł musiałbym zapłacić za niego 239 zł. Czy jest możliwość żeby zaproponowali mi jakąś niższą kwotę za to, że jestem stałym klientem i przedłużam umowę przy tych samych warunkach?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: sl@w_es »

donmarcel pisze:(...) Czy jest możliwość żeby zaproponowali mi jakąś niższą kwotę za to, że jestem stałym klientem i przedłużam umowę przy tych samych warunkach?
Zapomnij o tym. Zapoznaj się z wątkiem Przedłużenie umowy., a zrozumiesz, że taka opcja nie istnieje.
Poza tym możesz użyć funkcji SZUKAJ - znajdziesz więcej takich wypowiedzi na FORUM.

P.S.
Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś brał telefon jako nowy klient (podobno jest taniej) i do tego z tym samym numerem... po prostu po wywiązaniu się z umowy przenosisz numer do innego operatora (na kartę), a następnie wracasz z powrotem do Plusa. Sprawdź (Przejdź do Plusa oraz Przenieś numer do Plusa Mix) i kombinuj.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Kris-is
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 2 paź 2012, o 22:24
Lokalizacja: Okolice Iłży

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Kris-is »

Czyli ta oferta przejścia z Simplusa (obecnie Plus na kartę) do Plus Mix: http://www.plus.pl/indywidualna/Simplus ... oMixplusa/ jest nieaktualna i koniecznie trzeba kombinować z przenoszeniem numeru do innego operatora :?: :roll:, bo może byłoby łatwiej przejść do Plusa na kartę, a potem wrócić do Plus Mix...
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: sl@w_es »

Kris-is pisze:Czyli ta oferta przejścia z Simplusa (obecnie Plus na kartę) do Plus Mix: http://www.plus.pl/indywidualna/Simplus ... oMixplusa/ jest nieaktualna i koniecznie trzeba kombinować z przenoszeniem numeru do innego operatora :?: :roll:, bo może byłoby łatwiej przejść do Plusa na kartę, a potem wrócić do Plus Mix...
Dlaczego możliwość przejścia miałby być nieaktualna, skoro sam zamieściłeś do niej link? Jeśli strona istnieje to chyba po to żeby o czymś informować.
Moja wzmianka o przejściu do innej sieci jest czysto teoretycznym rozważaniem... ale może wystarczy porównać co daje większe korzyści: przejście na PlusMix z PnK czy z innej sieci?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
noj89
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 23 paź 2012, o 15:56

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: noj89 »

Witam.
Od kilku ładnych lat jestem klientem mixplusa. Poprzednio jak przedłużałem umowę, zadzwoniła do mnie Pani z ofertą, że już teraz mogę podpisać nową oraz odebrać telefon. Mimo, że zostały mi trzy doładowania, na mniej więcej rok czasu. Zasilam konto dwa, trzy razy w miesiącu określoną kwotą. Obecnie jestem w podobnej sytuacji. Czy już teraz mogę przedłużyć umowę?
jasiu33
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2012, o 20:04

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: jasiu33 »

Witam, znalazłem ładną ofertę w mixplusie (LG L7 30 Doładowań po 50 zł za 259 zł, a za 42 doładowania 119 zł), a zostało mi ostatnie doładowanie. W związku z czym posłałem ojca do do Plusa, żeby przedłużył umowę, bo jest na niego, a ja nie miałem czasu się z nim wybrać, bo pracuję do późna.'
Niestety, telefonu nie otrzymał ponieważ wczoraj dopiero doładowałem konto i w Plusie powiedziano mu, że muszą przygotować ofertę. Co to znaczy, ponieważ to będzie już mój 3 telefon w mix i pierwszy raz się z tym spotkałem oraz długo będą to przygotowywać i czy można sprawdzić w jakiś sposób czy ta oferta jest gotowa.

Mam jeszcze pytanie ponieważ 259 zł telefon kosztuje w internecie to ile zapłacę w Plusie?

Z góry dziękuję.
Draker
Prawie PlusManiak
Posty: 40
Rejestracja: 6 mar 2013, o 23:39

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Draker »

Czy wie ktoś ile będzie kosztował Sony Xperia P za przedłużenie umowy w doładowaniach 60 zł?
Czy są jakieś zniżki?

Moja taryfa MixPlus.
Awatar użytkownika
Artur1906
Szalony PlusManiak
Posty: 221
Rejestracja: 12 lut 2013, o 16:14

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Artur1906 »

Jeśli chodzi o doładowania po 60 zł to;
24x60 - 649 zł
30x60 - 549 zł
36x60 - 449 zł
42x60 - 599 zł (nie wiem czemu tak:P)

Takie coś ja mam na przedłużeniu umowy
Obrazek
Draker
Prawie PlusManiak
Posty: 40
Rejestracja: 6 mar 2013, o 23:39

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Draker »

Dzięki ;)

Pozdrawiam.
KarrotPL
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:54

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: KarrotPL »

Witam!
4 kwietnia bieżącego roku będę przedłużał umowę w Mix Plusie. Maksymalnie mogą być 42 doładowania po 50 zł. Będę na tym telefonie nim słuchał muzyki, robił zdjęcia, kręcił filmy, grał w gry, używał aplikacji, surfował po internecie, oglądał filmy itd. Najlepiej gdyby był to system operacyjny Android z tak zwaną "Kanapką Lodową" lub Jelly Bean. Myślałem nad HTC Desire X, albo Samsung Galaxy Ace 2. Najchętniej bym wziął Samsung Galaxy SIII mini, ale chyba nie jest w takiej taryfie za 1 zł. Jaki smartfon mi doradzacie, i czy SIII mini jest w takiej taryfie? Bardzo proszę o odpowiedzi. :->
Mutu
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 lut 2013, o 14:48

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Mutu »

Przepraszam bardzo, ale chciałbym się upewnić. Kończy mi się umowa w mixie i spoglądam, na lumie 610 w przedłużeniu. Cena która tam widnieje, jest dla mnie astronomiczna. Czy ktoś mógłby mi podać swój cennik w doładowaniach po 30 ?
Draker
Prawie PlusManiak
Posty: 40
Rejestracja: 6 mar 2013, o 23:39

Przedłużenie Umowy

Post autor: Draker »

Chciałbym się dowiedzieć od ilu doładowan można zakończyc umowę ?


Moja taryfa Mix Plus


Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 20 mar 2013, o 22:16 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie Umowy

Post autor: sl@w_es »

"Draker",
nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi; chcesz definitywnie zakończyć dotychczasowy kontrakt czy przedłużyć umowę?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ