Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
farmeras
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 lis 2011, o 00:04

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: farmeras »

Byłem 2 dni po doładowaniu w plusie i się dowiedziałem że jeszcze nie mają dla mnie oferty. Zmieni to coś jakbym poszedł za kilka dni np za 10 i się znowu spytał czy raczej czekać na info z plusa. Pani w plusie powiedziała że wysyłane są oferty przez jakiś system i to on wybiera. Więc jeden może już 9 przed przedłużyć inni 6 przed a jeszcze inni 3 przed. Moim zdaniem to jest bez sensu bo by mogli zrobić jednolicie dla wszystkich 6 miesięcy przed i by było po sprawie. Co im daje że dają oferty w różnym czasie. Kto chce przedłużyć to przedłuży a kto nie chce to i tak musi cały kontrakt wykorzystać. Więc plus by nie tracił na tym.
farmeras
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 29 lis 2011, o 00:04

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: farmeras »

Jrv pisze:Jeśli jesteś właścicielem konta lub osobą upoważnioną to dzwoń na 2601 i dowiesz się czy na Twoim koncie jest już możliwość przedłużenia umowy.
Jeżeli już zadzwonię pod ten numer to jakie dane muszę im podać , aby mogli sprawdzić czy jest oferta??
Awatar użytkownika
Mr.Z
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 22 lis 2011, o 11:49

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Mr.Z »

farmeras pisze:
Jrv pisze:Jeśli jesteś właścicielem konta lub osobą upoważnioną to dzwoń na 2601 i dowiesz się czy na Twoim koncie jest już możliwość przedłużenia umowy.
Jeżeli już zadzwonię pod ten numer to jakie dane muszę im podać , aby mogli sprawdzić czy jest oferta??

podstawowe dane posiadacza/właściciela danego konta :D
Obrazek
Rakesh1004
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 9 gru 2011, o 08:35

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Rakesh1004 »

farmeras pisze:Byłem 2 dni po doładowaniu w plusie i się dowiedziałem że jeszcze nie mają dla mnie oferty. Zmieni to coś jakbym poszedł za kilka dni np za 10 i się znowu spytał czy raczej czekać na info z plusa. Pani w plusie powiedziała że wysyłane są oferty przez jakiś system i to on wybiera. Więc jeden może już 9 przed przedłużyć inni 6 przed a jeszcze inni 3 przed. Moim zdaniem to jest bez sensu bo by mogli zrobić jednolicie dla wszystkich 6 miesięcy przed i by było po sprawie. Co im daje że dają oferty w różnym czasie. Kto chce przedłużyć to przedłuży a kto nie chce to i tak musi cały kontrakt wykorzystać. Więc plus by nie tracił na tym.
Ten system moim zdaniem jest CHORY. No ale widocznie są równi i równiejsi :/
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Jrv »

Mr.Z pisze:
farmeras pisze:
Jrv pisze:Jeśli jesteś właścicielem konta lub osobą upoważnioną to dzwoń na 2601 i dowiesz się czy na Twoim koncie jest już możliwość przedłużenia umowy.
Jeżeli już zadzwonię pod ten numer to jakie dane muszę im podać , aby mogli sprawdzić czy jest oferta??

podstawowe dane posiadacza/właściciela danego konta :D
Ale oczywiście posługiwanie się nieswoimi danymi osobowymi jest zabronione :)
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
freeq
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2011, o 18:08

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: freeq »

Witam. Przepraszam że odświeżam ten temat ale mam pytanie.
Czy na 100% jak zostaną mi 3 doładowania to mogę od razu iść i przedłużyć umowę czy muszę czekać ileś tam dni czy coś? Np. Dziś mam 3 doładowania to jutro mogę już iść i podpisać nową umowę i wziąć nowy tel ? Czekam na szybką odp.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: sl@w_es »

freeq pisze:(...) Czy na 100% jak zostaną mi 3 doładowania to mogę od razu iść i przedłużyć umowę czy muszę czekać ileś tam dni czy coś? Np. Dziś mam 3 doładowania to jutro mogę już iść i podpisać nową umowę i wziąć nowy tel ? (...)
Na nic nie musisz czekać; idziesz do salonu i podpisujesz nową umowę. Jednak musi być spełniony jeden warunek: Operator przygotował dla Ciebie ofertę przedłużeniową.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
freeq
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2011, o 18:08

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: freeq »

Aha. Rozumiem dziękuje za informację.
Tomekk
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 16:53

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Tomekk »

Witam! Do końca umowy zostało mi jeszcze 5 doładowań, ale po wizycie w salonie Plusa, okazało się, że jeszcze nie mogę przedłużyć umowy. Trochę czytałem o tym w internecie i u większości osób można było ją przedłużyć przy 7 doładowaniach.
Moje pytanie jest takie : od czego zależy, kiedy będę mógł przedłużyć umowę? Dodam tylko, że to nie pierwszy raz muszę czekać do 2-1 doładowań.


EDIT: Sprawa wyjaśniona, zadzwoniłem do konsultanta i bez gadania mogłem przedłużyć umowę. Teraz wystarczy oczekiwać na kuriera z przesyłką. ;)
bercik128
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2012, o 16:37

Problem PlusMix

Post autor: bercik128 »

Elo.
Otóż mam taki problem: posiadam już telefon w plusmix od 2 lat i iluś miesięcy.
Mam pakiet 36 doładowań po 30 zł.
Zostały mi 2 doładowania i nie mam oferty do wzięcia nowego telefonu (LG Swift L3).
Nie chodzi tylko o ten telefon, po prostu nie mam dostępnej oferty. Pisałem te SMS ile zostało doładowań, zostały 2, a jak zadzwonię to mówią, że jeszcze nie ma oferty.
Gość mówił, że już przy 4 powinna być, a jej nie ma.

Co powiecie, da się to jakoś przyśpieszyć czy coś?
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: rafal2119 »

Nie można tego przyspieszyć. Trzeba poczekać aż system udostępni tobie ofertę, co często jest już na 4 doładowania przed końcem, ale nie zawsze. Po ostatnim doładowaniu poczekasz 3 dni i już powinna być oferta dostępna.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bercik128
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2012, o 16:37

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: bercik128 »

Więc ja już czekam tydzień dokładnie dziś mija i nie mam umowy gość ciągle mówi że już na 1000000% będzie jutro a tu d...a ! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: rafal2119 »

To zostały ci jeszcze dwa doładowania do końca, czy ostatnie zrobiłeś już tydzień temu?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bercik128
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2012, o 16:37

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: bercik128 »

tak
Surox
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 14:32

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Surox »

Przepraszam, że podpinam się pod temat, ale mam pytanie dotyczące przedłużenia umowy.
Posiadam umowę w mixie 36 doładowań po 30zł. Dzisiaj wykonałem przedostatnie doładowanie. Czy jeśli nie przyszedł jeszcze SMS zachęcający do przedłużenia umowy to w tym miesiącu nie będę miał już możliwości przedłużenia umowy? Po jakim czasie od doładowanie jest generowana oferta?
ODPOWIEDZ