Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Draker
Prawie PlusManiak
Posty: 40
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 mar 2013, o 23:39

Re: Przedłużenie Umowy

Post autor: Draker »

Chciałbym przedłużyć umowę na nowy telefon
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie Umowy

Post autor: sl@w_es »

Nowa oferta na przedłużenie umowy powinna pojawić się 72 godziny po zrealizowaniu wszystkich doładowań wynikających z umowy. W praktyce bywa czasami tak, że jest dostępna nieco wcześniej - nim zostaną zrealizowane wszystkie zobowiązania z kontraktu; po prostu taki bonusik - promocja umożliwiający wcześniejsze podpisanie nowej umowy. Jednak błędnym jest myślenie, że stary kontrakt idzie w niepamięć, nic podobnego; niezrealizowane zobowiązania ze starego kontraktu zostają dopisane do nowej umowy, więc warto się zastanowić czy jest sens podpisywania wcześniejszej umowy.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Gasdaa
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 6 lip 2011, o 20:46
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Gasdaa »

Czy przedłużając teraz mixa podpisuję się umowę tylko i wyłącznie na 24 miesiące? Kwotę doładowania na str int wybrać mogę, ilości doładowań już nie...
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: pepcia2 »

Jak w wielu już wątkach na tym forum pisze:24 doładowania są tylko dla nowych numerów,dla przedłużających sa dalej do 48 doładowań
pikolino4
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 16:29

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: pikolino4 »

Witam, mam tel w Plus Mix i zostało mi 9 doładowań do końca umowy i mam pytanie czy mógłbym wziąć już nowy tel., a te 9 pozostałych doładowań dodać do tych nowych. Chodzi mi o to czy jest możliwość przeniesienia tych doładowań?
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2013, o 17:46 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie do istniejącego wątku - Reg. PlusForum pkt 11
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: sl@w_es »

pikolino4,
wcześniejsze posty w tym temacie zawierają odpowiedź na Twoje pytanie.

Możesz również zapoznać się z wątkiem:
7 doładowań do końca a chęć przedłużenia umowy, gdzie także trochę sobie poczytasz. ;-)

P.S.
Jeśli pojawi się dla Ciebie nowa oferta to ile by nie pozostało zasileń do zakończenia bieżącego kontraktu to i tak zostaną doliczone do nowej umowy.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Angie
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 18:46

Przedłużenie umowy.

Post autor: Angie »

Witam.
W Plusie jestem już 7 lat, od początku na mixie. Do tej pory telefony były całkiem fajne więc przedłużałam umowę przez ostatnimi doładowaniami. W tym roku, po przyjrzeniu się ofercie stwierdziłam, że umowy przedłużać nie będę. Mija miesiąc od ostatniego doładowania. Średnio 2x w tygodniu dostaje sms-y z sieci o tym, że czekają na mnie w salonie, że przedłużając umowę online telefon dostanę w niższej cenie. Więc mam parę pytań odnośnie tych sms-ów:
Umowę mam na 42 doładowania po 30 zł miesięcznie. Dostaję sms-a:
"Już po Świętach a w Plusie mam OBA tylko dla Ciebie! Samsung Galaxy mini 2 i tablet już od 1 zł! Nie zwlekaj przyjdź do punktu Plusa i przedłuż umowę!"
"Żyj bez ograniczeń - nie musisz wybierać smartfon czy tablet! W Plusie masz oba już od 1 zł! Przyjdź i przedłuż umowę" - więc skoro Plus w ciągu 72 godzin ustala ofertę dla klienta, to powinien wysyłać sms-y z ofertą na tych samych warunkach czyli w moim przypadku 42/30. A skoro tak powinno być to mam rozumieć, że telefon i tablet mogę mieć za 1 zł w tych samych doładowaniach? Pozdrawiam Angelika.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2013, o 14:57 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Reg. PlusForum pkt 7 i 11
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: pepcia2 »

A kto powiedział,że na tych samych warunkach?Ja miałam wczesniejszą umowę na 36 a teraz wzięłam na 24.Wejdź na stronę Plusa i sprawdź swoją ofertę.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: lodyga »

Jak to ktoś napisał wcześniej "skończyła się era fajnych telefonów za 1zł"..
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Angie
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 18:46

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: Angie »

pepcia2 pisze:A kto powiedział,że na tych samych warunkach?Ja miałam wczesniejszą umowę na 36 a teraz wzięłam na 24.Wejdź na stronę Plusa i sprawdź swoją ofertę.
A co za sens wysyłania sms-ów z ofertą na innych warunkach? Nie bez powodu wybrałam konkretną.
lodyga pisze:Jak to ktoś napisał wcześniej "skończyła się era fajnych telefonów za 1zł"..
Idiotycznym pomysłem było zrobienie nowych umów tylko na 24 miesiące przez co podnieśli ceny telefonów. Albo to się zmieni albo stracą mnóstwo klientów. Zobacz na Play, ostatnio mieli mix, bodajże 24 doładowania po 15 zł + 1zł za telefon z wyższej półki. Jak tu się nie skusić?
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2013, o 15:00 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: lodyga »

No to na co czekasz? :D
Ja się na Play nie skuszę, bo mam wszystkich w Plusie:)

O tyle masz bonus przy przedłużeniu w Plusie, że masz możliwość wzięcia umowy 36,30,42 i wyżej doładowań i całą kasę jaką doładowujesz masz na rozmowy/sms/neta. A nowi dostają minuty i zabierają im kasę za to.
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
Tymianek
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:21

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Tymianek »

Angie - zainspirowany tymi telefonami z górnej półki za doładowania za 15 zł, szukam, szukam i nic nie znalazłem :-( - podlinkujesz coś?

P.S. Albo sprawdź, zanim coś napiszesz...
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: lodyga »

Tylko to forum Plusa więc raczej nie poda ci linka:D
A tak naprawdę nowa oferta Play wcale nie jest taka fajna -- Formuły. WYstarczy dobrze poczytac...
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Angie
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 18:46

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Angie »

Tymianek pisze:Angie - zainspirowany tymi telefonami z górnej półki za doładowania za 15 zł, szukam, szukam i nic nie znalazłem :-( - podlinkujesz coś?

P.S. Albo sprawdź, zanim coś napiszesz...
Aktualnie oferty nie ma, bo zapasy się skończyły. Z tego co mi Pan z salonu powiedział to za 2-3 miesiące znów będzie ta oferta. :)
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2013, o 11:27 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Skasowanie części postu naruszającej pkt 25 Reg. PlusForum
Awatar użytkownika
kwiatusek
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2013, o 14:21

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: kwiatusek »

Angie

na Twoim miejscu najpierw sprawdzałabym ofertę na stronie http://www.plus.pl/przedluz ponieważ jest to kanał samoobsługowy, a więc ceny telefonów są atrakcyjniejsze. A jak tam nie znajdziesz czegoś, co Ci odpowiada, to szukaj w innych kanałach sprzedaży (np. telefonicznie lub w punktach Plusa). W każdym z tych miejsc zaproponują Ci inne warunki, ceny telefonów też będą się różnić.
Możesz też zostawić do siebie kontakt na tej stronie .

Pamiętaj, że podczas przedłużania, możesz podpisać umowę na więcej niż 24 zasilenia. To ograniczenie dotyczy tylko nowych klientów.
ODPOWIEDZ