Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: sl@w_es »

Oczywiście, że można podpisać nowe zobowiązanie ze starym numerem.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Driver400
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 3 maja 2012, o 15:34

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Driver400 »

Dziękuję za udzielenie informacji jutro udaję się do salonu. Pozdrawiam !
karolina92
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 28 lip 2012, o 23:43

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: karolina92 »

sl@w_es pisze:
karolina92 pisze:(...) można zrobić tak że po prostu znowu przedłuży się umowę na moją mamę? I można to zrobić przy dwóch doładowaniach?
Tak, mama może przedłużyć umowę nawet przy brakujących dwóch doładowaniach (zostaną doliczone do nowego zobowiązania) pod warunkiem, że jest już przygotowana/dostępna oferta przedłużeniowa dla tego numeru.
A jeśli będzie już przygotowana ta oferta to zaproponują mi kilka telefonów tak? A jeśli np. nie będzie takiego jakiego chcę mimo że będą go mieć na stanie, to nic nie da się zrobić? nawet jeśli by on nie był za 1zł tylko więcej to i tak mogę wybrać tylko te, które mi zaproponują?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Jrv »

Jeśli pojawi się oferta to na wszystkie telefony z oferty. Skąd biorą się pomysły, że operator wybiera jakie telefony kto może dostać? Odblokowuje się możliwość podpisania umowy to możesz skorzystać z DOWOLNEJ oferty dostępnej u tego operatora.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
karolina92
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 28 lip 2012, o 23:43

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: karolina92 »

Jrv pisze:Jeśli pojawi się oferta to na wszystkie telefony z oferty. Skąd biorą się pomysły, że operator wybiera jakie telefony kto może dostać? Odblokowuje się możliwość podpisania umowy to możesz skorzystać z DOWOLNEJ oferty dostępnej u tego operatora.
Aha, a jak sprawdzić czy jest już oferta dostępna? Tylko w punkcie Plusa czy internetowo też można?
karolanka
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2012, o 17:27

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: karolanka »

Witam.
Nie wiem czy dobrze trafiłam z tym wątkiem, ale nie wiem kogo się poradzić, a z tego wszystkiego zapomnialam już zapytać w punkcie Plusa.
Otóż dzisiaj podpisałam umowę z Plusem na Mixa lecz numer nie zostal aktywowany; nie dostałam telefonu o czym zostałam poinformowana dopiero po fakcie, że mam po niego przyjechać jutro. Problem jest w tym, że byłam przejazdem w tym punkcie Plusa, wstąpiłam na szybko i nie sądziłam, że będę musiała czekać na aktywację.
Czy jest możliwość odbioru telefonu z innego punktu Plusa, a jeśli nie to co się stanie gdy umowa już jest podpisana, ja nie dostałam żadnego potwierdzenia, telefonu ani karty?
Proszę o odpowiedź.
Z góry dziekuję ;-)
Kriss
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:42

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Kriss »

Być może wystąpił jakiś problem z aktywacją i dlatego się ona przedłużyła. Telefon wraz z umową możesz odebrać tylko w punkcie w którym była zawarta umowa.
kubeczek

Przedłużenie umowy MIXPLUS.

Post autor: kubeczek »

Dzień Dobry wszystkim.

Opisze swoją sytuację.
Chcę przedłużyć umowę z Plusem (MixPlus), biorąc nowy tel LG Swift L5. Interesuje mnie kwota zasilenia w wysokości 30 zł w ilości 24/30/42/48.
Dzisiaj przed godz. 11:00 byłem w salonie Plusa i zapytałem czy mogę przedłużyć umowę.
Do końca obecnej miałem 6 zasileń, ale konsultant powiedział, że nie mam możliwości przedlużenia umowy.
Powiedział też, że trzeba wykonać 2 doładowania (na oko), bo widziałem to po jego minie, ale powiedział też, że te dwa zasilenia bedą wpisane do systemu Plusa po 72h od ich wykonania, więc tuż przed 11:00 wykonałem dwa zasilenia. Do końca umowy pozostało mi 4 zasilenia i oczekuję teraz na powiadomienie o przedłużeniu umowy.
I mam tutaj pytanie do Pracowników Plusa: Czy będzie możliwe przedłużenie umowy z zakupem tel LG Swift L5 na zasadach umowy, która zawiera "... PAKIET MB NA PRÓBĘ" ?
Nie chcę przedłużać umowy np. na warunkach "OFERTY SMARTFONOWEJ". Chciałbym przedłużyć umowę na warunkach typu "OFERTA STANDARDOWA W PLUSIE MIX Z PAKIETEM MB NA PRÓBĘ". Czy da się przedłużyć umowę na takich warunkach? Czy nawet na podobnych? Głównie zależy mi na tym pakiecie internetowym na próbę. Bo wiem że w ofercie smartfonowej nie ma możliwości z rezygnacji pakietu internetowego. Chciałbym również zapytać o cenę tel LG Swift L5 w wariantach na 24/30/42/48 zasileń po 30zł. Oczywiście w oparciu o przedlużenie umowy.

Proszę o odpowiedź.
kiniaz86
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:28

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: kiniaz86 »

Mi zostały 3 doładowania (ale umowę podpisywał mąż) i teraz chce przedłużyć umowę, bo mój SE już ledwo się trzyma po 3 latch użytkowania :P Dzisiaj byłam w Plusie i bez problemu umowę przedłużą mężowi; jakiejś oszałamiającej oferty z tel nie mają ;) ale cóż!
MarcinG
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:43

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: MarcinG »

Są jakieś promocje za przedłużenie umowy w Mixie, ponieważ to będzie moja 7 umowa (w okresie ok. 9 lat), czy po prostu jest wam bez różnicy czy ktoś jest 0.5 roku w Plusie czy ponad 10 lat ?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: sl@w_es »

MarcinG pisze:(...) czy po prostu jest wam bez różnicy czy ktoś jest 0.5 roku w Plusie czy ponad 10 lat ?
Wam, czyli komu? PlusForum jest niezależnym forum co widoczne jest nawet w logo, więc zastanów się czy pod dobry adres kierujesz pytanie?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
MarcinG
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:43

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: MarcinG »

No tak, ale zdarzają się tu ludzie którzy mają rangę np.: "Pracownik Plus-a" i głównie do nich kieruję to pytanie chociaż do innych również..

Źle się po prostu wyraziłem, przepraszam i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
JohnyTwice
PlusManiak
Posty: 124
Rejestracja: 8 lut 2009, o 11:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: JohnyTwice »

MarcinG pisze:Są jakieś promocje za przedłużenie umowy w Mixie, ponieważ to będzie moja 7 umowa (w okresie ok. 9 lat), czy po prostu jest wam bez różnicy czy ktoś jest 0.5 roku w Plusie czy ponad 10 lat ?

Pozdrawiam.
Jest nam bez różnicy.

:)
karolina92
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 28 lip 2012, o 23:43

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: karolina92 »

Czy jeśli na stronie Plusa wyświetla mi się że nie ma jeszcze dla mnie przygotowanej oferty to znaczy że jak pójdę do punktu Plusa to nie będą mieć dla mnie oferty? te informacje w internecie są zgodne z tym czego dowiem się w punkcie plusa? dodam że zostały mi 2 doładowania.
MarcinG
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:43

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: MarcinG »

A gdzie Wy patrzycie, czy jest już jakaś oferta dla siebie ?.
ODPOWIEDZ