Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
tomekk1710
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lip 2014, o 21:46

Przedłużenie / kolejna umowa

Post autor: tomekk1710 »

Witam, to moja już któraś z kolei umowa. Zostało mi 7 doładowań do końca, a poprzednią umowę przedłużałem przy takiej samej liczbie doladowan. Dostałem dziś sms o treści: Żyj bez ograniczeń i przejdź na abonament lub zostań w Plus Mix. Przedłuż umowę w pkt Plusa a dostaniesz Samsung Galaxy... . Czy to znak, że już mogę przedłużyć umowę?
Ostatnio zmieniony 22 lip 2014, o 06:03 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie posta
Awatar użytkownika
wolty
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 21 lut 2012, o 00:35

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: wolty »

Tak jak najbardziej,również dostaję podobne sms,zostało mi 6 doładowań.
tomekk1710
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2014, o 21:46

Przedłużenie umowy

Post autor: tomekk1710 »

Witam.
Chcę przedłużyć kolejną umowę Plus Mix. Jest możliwość dostania telefonu Samsung Galaxy S3?
Jeśli tak to za jaką cenę przy doład 50/42 lub 50/36?
Ostatnio zmieniony 25 lip 2014, o 17:56 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie posta
Anartis
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 11 lip 2014, o 22:48

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Anartis »

tomekk1710 pisze:Witam.
Chcę przedłużyć kolejną umowę Plus Mix. Jest możliwość dostania telefonu Samsung Galaxy S3?
Jeśli tak to za jaką cenę przy doład 50/42 lub 50/36?
Tego telefonu niestety nie mają w ofercie MixPlusa. Na stronie możesz przejrzeć dostępne telefony w Mixie.
chemikpzw
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2014, o 14:10

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: chemikpzw »

na stronie jest padaczka z tymi telefonami, powinni poszerzyc liste modeli nawet z wchodzaca w gre wieksza doplata
plurun
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2014, o 13:23

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: plurun »

Dokładnie, niektórzy są w stanie trochę więcej dopłacić, żeby dostać to, czego chcą
emarti
PlusManiak
Posty: 119
Rejestracja: 16 maja 2014, o 11:58

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: emarti »

Specjalnie tak jest aby skusić się na abonament Panowie i Panie :-)
Awatar użytkownika
Artur1906
Szalony PlusManiak
Posty: 221
Rejestracja: 12 lut 2013, o 16:14

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Artur1906 »

Do kogo się udać w celu oferty przedłużenia mixa dla mnie? Dodam że zrobiłem ponad 40 doładowań w ciągu kilku miesięcy
Obrazek
kami741
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 1 paź 2013, o 19:54

Przedłużenie umowy

Post autor: kami741 »

Witam!
Czy przedłużenie umowy elektronicznie przy 12 doładowaniach do końca wiąże za sobą jakieś konsekwencje? Czy tylko zostanie te 12 doładowań dodanych do następnych? Dodam że jest w plusie już od 5 telefonów.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: pepcia2 »

Nie można przedłużyc umowy przy 12 pozostałych doładowaniach. Najwcześniej przy 6-7
Przy 10 można przejść na abonament ;-)
koetenshi
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 2 sie 2014, o 03:11

Od ilu doładowań można przedłużyć umowę?

Post autor: koetenshi »

Pytanko... :D Od ilu pozostałych doładowań można wymienić telefon?
3/4 miesiące temu byłam w salonie Plusa, ogólnie pytając, nie mówiąc, że sama bym chciała już wymienić telefon, Pani powiedziała, że od 7... ale czytając na różnych forach i rozeznając się wśród znajomych, mówią i piszą, że to różnie, niektórzy mogą dopiero od 3, a inni 8 i już dostają oferty przez telefon. Pytam, bo dziś wykonałam doładowanie i pozostało mi właśnie 7 doładowań. Czy mogę już wymienić, czy muszę jednak czekać na telefon, tudzież sms'a, że mogę przedłużyć umowę? Dodam, że jestem stałym klientem plusa od 9 lat i mam w nim 3 telefony oraz internet (ponoć to też jest ważne, czy ktoś jest nowy w sieci, czy ma już jakiś "staż") :P Pozdrawiam. :D
Wiktor234
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 gru 2014, o 22:22

Zostało mi 7 doładowań

Post autor: Wiktor234 »

Witam,
zostało mi 7 doładowań do końca umowy w sobotę miałem 11, ale zrobiłem cztery. Jak byłem w sobotę w salonie to pani powiedziała mi abym doładował i będę mógł przedłużyć i powinno przyjść potwierdzenie sms w ciągu 3-4 dni, a potwierdzenia nie ma.
I jeszcze jedno, jak byłem w środę to była tylko oferta bez telefonu i przejścia na abonament.
Awatar użytkownika
Mr.Z
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 22 lis 2011, o 11:49

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Mr.Z »

Wiktor234 pisze:Witam,
zostało mi 7 doładowań do końca umowy w sobotę miałem 11, ale zrobiłem cztery. Jak byłem w sobotę w salonie to pani powiedziała mi abym doładował i będę mógł przedłużyć i powinno przyjść potwierdzenie sms w ciągu 3-4 dni, a potwierdzenia nie ma.
I jeszcze jedno, jak byłem w środę to była tylko oferta bez telefonu i przejścia na abonament.
Bo tak wprowadzają w błąd, ja też doładowałem od razu kilka zasilen i czekam już tydzień na ofertę której nie ma, a gwarantowano że będzie w przeciągu 72h od doładowania. Wiec jeszcze poczekasz na ofertę.

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact przy użyciu Tapatalka ^_^
Obrazek
Wiktor234
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 gru 2014, o 22:22

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Wiktor234 »

Już chyba mam ofertę bo patrzyłem dzisiaj na stronie plusa i są dla mnie oferty z telefonem a parę dni temu pisało ze nie ma dla mnie przygotowanej oferty,pani z salonu w środę mówiła mi żeby po świętach przyjechać.Pojadę w poniedziałek i zobaczę czy to prawda jak tak to napiszę.
Awatar użytkownika
Mr.Z
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 22 lis 2011, o 11:49

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Mr.Z »

Wiktor234 pisze:Już chyba mam ofertę bo patrzyłem dzisiaj na stronie plusa i są dla mnie oferty z telefonem a parę dni temu pisało ze nie ma dla mnie przygotowanej oferty,pani z salonu w środę mówiła mi żeby po świętach przyjechać.Pojadę w poniedziałek i zobaczę czy to prawda jak tak to napiszę.
U mnie też tak mówiono, oferta na stronie była, a w punkcie brak oferty.

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact przy użyciu Tapatalka ^_^
Obrazek
ODPOWIEDZ