Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Rafał120
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 sty 2015, o 14:50

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Rafał120 »

Mam ten sam problem. Mój galaxy mini 2 jest w rozpaczy, myślę już o nowym telefonie. Przyspieszyłem przedłużenie umowy z 11 doładowań na 7. Zrobiłem to zeszły w poniedziałek i w tym samym dniu w plusie, pani powiedziała, że oferta będzie za 2-3 dni. W piątek powiedziano mi, że nie mam jeszcze oferty na miejscu. Na stronie plus.pl jest już oferta dla mnie, ale zakup przez internet mi nie odpowiada.
Ile będę musiał czekać na wiadomość, o przedłużeniu umowy w pobliskim salonie plus?
Awatar użytkownika
Mr.Z
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 22 lis 2011, o 11:49

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Mr.Z »

Rafał120 pisze:Mam ten sam problem. Mój galaxy mini 2 jest w rozpaczy, myślę już o nowym telefonie. Przyspieszyłem przedłużenie umowy z 11 doładowań na 7. Zrobiłem to zeszły w poniedziałek i w tym samym dniu w plusie, pani powiedziała, że oferta będzie za 2-3 dni. W piątek powiedziano mi, że nie mam jeszcze oferty na miejscu. Na stronie plus.pl jest już oferta dla mnie, ale zakup przez internet mi nie odpowiada.
Ile będę musiał czekać na wiadomość, o przedłużeniu umowy w pobliskim salonie plus?
A czekałem ponad tydzień. Napisz do Joanna_Plus przez formularz kontaktowy prośbę o przygotowanie oferty, może uda się coś przyspieszyć ;-)

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact przy użyciu Tapatalka ^_^
Obrazek
Rafał120
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2015, o 14:50

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Rafał120 »

Spróbuję. Dziękuję za odpowiedź ;)
Awatar użytkownika
Artur1906
Szalony PlusManiak
Posty: 221
Rejestracja: 12 lut 2013, o 16:14

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Artur1906 »

No no 6 doładowań zostało a tu cisza. Ciekawe czy coś interesującego otrzymam, czy cokolwiek mi zaproponują :P
Obrazek
theluciu
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2015, o 19:33

Pytanie dot. przedłużenia umowy

Post autor: theluciu »

Witam :) ostatnio zacząłem dostawać SMS dotyczące przedłużenia umowy więc po weekendzie postanawiam to zrobić i mam do tego parę pytań. Umowa kończy mi się na początku lipca.
Po pierwsze co się stanie ze starą umową jak zostało mi z 4/5 doładowań do końca umowy, będę musiał te doładowania zrealizować ze starej umowy?
Po drugie czy dostanę nową kartę bo telefon który mam zamiar wybrać ma kartę microSIM i czy ja tą kartę dostanę czy sam będę musiał iść do punktu Plusa i tam poprosić o kartę?

Z góry dziękuje za pomoc. :)
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Artur1906
Szalony PlusManiak
Posty: 221
Rejestracja: 12 lut 2013, o 16:14

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Artur1906 »

Jeśli weźmiesz 30 doładowań będziesz miał 34 do zrobienia po prostu obecne przejdą na nową umowę i tyle. Kartę to chyba tylko wymiana w salonie
Obrazek
dawidder125
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2015, o 20:39

Nowa umowa?

Post autor: dawidder125 »

Witam.
Zostało mi jeszcze 6 doładowań. Przychodzą co chwilę do mnie sms by zmienić mix na abonament, ale zmieniał nie będę.
Czy mogę przedłużyć umowę skoro zostało mi 6 kart? Po drugie: czy w Plusie są telefony tylko te co są na stronie internetowej i czy jeśli wezmę np. nową umowę 36 doładować to te 6 dochodzi dodatkowo?
motyka
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2016, o 20:32

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: motyka »

Dostałem przed chwilą takiego SMS-a:
Szanowny Kliencie mamy dla Ciebie wazna wiadomosc. Zadzwon pod numer 222127188 (oplata jak za zwykle polaczenie telefoniczne) z numeru, na ktory otrzymales tego SMS-a. Pozdrawiamy PLUS
Czy to normalne, że teraz Plus rozsyła takie idiotyczne wiadomości (w dodatku z błędem), zamiast samemu zadzwonić jak każda inna, szanująca się firma? A może to scam? Dodam, że właśnie skończyła mi się umowa w Miksie i jestem w trakcie przechodzenia na kartę i że nie mam zamiaru dzwonić na ten numer :).

PS. Wcześniej też Plus miał do mnie ważną wiadomość, ale tamtym razem zapraszał mnie do salonu.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: sl@w_es »

„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ