Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Jrv »

Więc masz już aktywowaną nową taryfę (nową umowę) i możesz z niej w pełni korzystać. Jeśli teraz nie podpisałbyś umowy to cały ten proces musiałby zostać cofnięty. Ale na tę chwilę jesteś kolejnym szczęśliwym posiadaczem taryfy mix6 :p
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: lodyga »

Ja mam tylko jedno pytanie : Czy opłaca się jeszcze siedzieć puki co w Plusie czy to abonament czy mix?? Stanęłam przed trudnym wyborem i się właśnie zastanawiam. Czy wędrować do innej sieci - wiadomo jakiej i mieć tańszy abo i kupić telefon na wolnym rynku na raty, czy przejść na mixa i czekać aż coś się zmieni i wybrać byle jaki telefon bo w 36*6 nie ma cudów?
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: luki »

Zrób prosty rachunek. Bierz to co Tobie jest potrzebne, a nie to co chcą inni, bo ilu użytkowników tyle będzie opinii, a ludzie mają różne potrzeby.
Mnie zależy zasięgu i technologii, bo telefon i tak kupuje na wolnym rynku, a minut w umowie bez telefonu i tak mam sporo, sms-ów nie wysyłam. Natomiast u kogoś innego kolejność może być inna.

Wypisz sobie co potrzebujesz na kartce i zobacz jaki operator jest najbliżej tego i nie patrz na innych.

Minuty, zasięg, telefon itd.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Jrv »

Dokładnie tak. Nie ma chyba lepszego wyznacznika jak potrzeba własna. Mamy wspaniały kapitalizm i wolność wyboru więc nic tylko zdobywać świat :p
Ale pamiętaj też, że jak to mówią: "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma".
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
piter88
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 5 lip 2012, o 10:01

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: piter88 »

Witam! Do konca umowy zostało mi 8 doładowań. Umowa jest na moja siostre...ja korzystam i doladowuje. Obecnie mam taryfe mix 5. Interesuje mnie mix6 i nowy telefon galaxy mini 2. Czy przedłuzajac umowe sa potrzebne jakies dokumenty, typu zaswiadczenie o zarobkach, itd?(bo ona juz nie pracuje) Czy moga mi zostawic ten numer i to co jest na koncie? Jak najlepeij roziwiazac ta sytuacje?
Kriss
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:42

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Kriss »

Do przedłużenia umowy wystarczy sam dowód osobisty siostry. Chyba że chcesz umowe na siebie, wtedy Ty muszisz miec dowód osobisty, realizujesz wszystkie doładowania, zmieniasz taryfe na simplusa, czekasz 7 dni i wtedy możesz podpisać nową umowę z tym samym numerem na siebie.
karolina92
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 28 lip 2012, o 23:43

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: karolina92 »

Czy jeśli umowa w MixPlusie jest zawarta przez moją mamę (wtedy nie miałam jeszcze 18 lat) to czy jeśli będę chcieć teraz przedłużyć umowę to mogę iść sama do punktu Plusa czy z mamą skoro ona podpisywała umowę? I czy mogę teraz przedłużyć umowę, ale już na siebie? Zostały mi 2 doładowania, czy w takim wypadku można już wymieniać telefon na nowy i przedłużać umowę?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Jrv »

Przedłuży tylko mama. Ty nie masz takiego prawa. Jeśli chcesz numer na siebie to trzeba skończyć zasilenia odczekać 3 dni wysłać sms o przejście do oferty na kartę odczekać 8 dni. Przepisać numer i podpisujesz umowę jako NOWY (bez stażu w sieci) klient - więc jest to umowa aktywacyjna a nie przedłużenie.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
karolina92
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 28 lip 2012, o 23:43

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: karolina92 »

Jrv pisze:Przedłuży tylko mama. Ty nie masz takiego prawa. Jeśli chcesz numer na siebie to trzeba skończyć zasilenia odczekać 3 dni wysłać sms o przejście do oferty na kartę odczekać 8 dni. Przepisać numer i podpisujesz umowę jako NOWY (bez stażu w sieci) klient - więc jest to umowa aktywacyjna a nie przedłużenie.
Aha, rozumiem. Ale można zrobić tak że po prostu znowu przedłuży się umowę na moją mamę? I można to zrobić przy dwóch doładowaniach?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: sl@w_es »

karolina92 pisze:(...) można zrobić tak że po prostu znowu przedłuży się umowę na moją mamę? I można to zrobić przy dwóch doładowaniach?
Tak, mama może przedłużyć umowę nawet przy brakujących dwóch doładowaniach (zostaną doliczone do nowego zobowiązania) pod warunkiem, że jest już przygotowana/dostępna oferta przedłużeniowa dla tego numeru.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Driver400
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 3 maja 2012, o 15:34

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Driver400 »

Witam! Dzisiaj doładowałem ostatni raz telefon i muszę udać się do plusa po przedłużenie oferty. Mam pytanie czy nadal w mix plusie są takie pakiety : Tanie popołudnia i weekendy, Bezlik SMS i Bezlik Rozmów ?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: sl@w_es »

Aktualnie obowiązującą taryfą z którą podpisywane są nowe umowy jest taryfa Mix VI.
Usługi i pakiety obniżające koszty znajdziesz na stronie:
http://plus.pl/indywidualna/Nielimitowa ... nizKoszty/ natomiast dokładne opisy i regulaminy znajdziesz TUTAJ.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Driver400
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 3 maja 2012, o 15:34

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Driver400 »

Jeżeli dobrze rozumiem to darmowe sms i darmowe rozmowy z wybranymi numerami będą jeśli podpiszę nową umowę ?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: sl@w_es »

Tak, żeby skorzystać z promocji dostępnych w Mix VI konieczne jest podpisanie nowej umowy.
A czy rozmowy i SMS-y są darmowe to sprawa dyskusyjna - zawsze coś trzeba zapłacić, za pakiet, za usługę.

P.S.
Od Mix V usługa Wybrane numery dotyczy już tylko połaczeń głosowych.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Driver400
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 3 maja 2012, o 15:34

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Driver400 »

Nową umowę lecz ze starym numerem tak ? Wolę się dowiedzieć wszystkiego na forum niż słuchać kilka propozycji w salonie. Wiem co oczekuję od nich.
ODPOWIEDZ