Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: sl@w_es »

Przeszukaj ten wątek jak i inne tematy zawierające frazę "Przedłużenie ...", bo szkoda wałkować jeden i ten sam temat w kółko.
Kiedy pojawi się nowa oferta nie ma żadnej reguły.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
bercik128
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2012, o 16:37

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: bercik128 »

Witam.
Czy da się sprawdzić przez internet ile mi zostało doładowań lub czy mam już ofertę??
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: sl@w_es »

bercik128 pisze:Witam.
Czy da się sprawdzić przez internet ile mi zostało doładowań lub czy mam już ofertę??
Niestety, nie można sprawdzić przez internet ile doładowań pozostało do końca kontraktu; natomiast TUTAJ można sprawdzić czy pojawiła się już nowa oferta. Oczywiście wcześniej musimy założyć konto (jeśli go jeszcze nie posiadamy) klikając na przycisk Załóż konto umieszczony w prawej, dolnej części okna.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Trampek_
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2012, o 14:02

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Trampek_ »

Witam.
Chciałam się zapytać czy da się przedłużyć umowę przez internet. Tak żeby nie chodzić do salonów.?
Proszę o szybką odpowiedz.

Z góry dziękuje.. :P
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Jrv »

Teraz już tak.
(post pisany zgodnie z oczekiwaniami - po kliknięciu "szybka odpowiedź")
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
poison989
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 16 paź 2010, o 13:01
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: poison989 »

teraz da się sprawdzić ilość pozostałych doładowań do końca kontraktu poprzez plus online w zakładce konto i formalności :)
Czaaarny
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 12 cze 2012, o 10:34

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Czaaarny »

Witam.
Jeśli odpowiedź na moje pytanie już była, to przepraszam. Jednak w tym Plusie jest straszny bur...

Czy wszystkie opcje przedłużenia się pokrywają? Chodzi mi o to, że do końca karencji zostało mi 5 kart.
Zalogowałem się do strony Plusa i mam komunikat
Dziękujemy za korzystanie z serwisu www
Obecnie nie mamy przygotowanej oferty w naszym serwisie www dla numeru XXXXXXXXX.
Chcąc sprawdzić ofertę dla innego swojego numeru przejdź do edycji danych na koncie wpisując inny numer telefonu (przycisk poniżej). Możesz też skontaktować się z najbliższym punktem sprzedaży lub wypełnić formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą
To znaczy, że w punkcie Plusa czeka mnie ta sama odpowiedź? Czytałem wcześniej, że przedłużenie umowy przez Internet jest niemożliwe, a później pojawia się taka opcja.
Nie mogę zadzwonić do BOK, bo Mix nie jest mój, więc nie przejdę weryfikacji.

W sobotę miałem jeszcze 8 kart do wykupienia i brak oferty, dokupiłem od razu 3x30 zł, więc zostało mi 5 kart do wykupienia. Minęły już 72h od doładowania, a oferty nadal nie ma, więc kolejne pytanie, mam jeszcze wykupić przykładowo 6 doładowań?
Czy jest szansa, że jednak oferta będzie w punkcie Plusa na mnie czekać?

Pozdrawiam
Huciap
PlusManiak
Posty: 91
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:06

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Huciap »

Dokładnie mam takie samo pytanie jak poprzednik jeśli na internecie nie ma dla mnie oferty to w salonie plusa też nie będzie?
Czaaarny
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 12 cze 2012, o 10:34

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Czaaarny »

Widać nikt nic nie poradzi :(

Dodam jeszcze kilka rzeczy, które mnie dziwią i przez co coraz bardziej nabieram ochoty odejścia po 7 latach od Plusa i Mixa.
Wczoraj w oczekiwaniu na odpowiedź zrobiłem jeszcze doładowanie 2 x 30 zł.

Po 4h poszedłem do salonu i tam nadal nic (a pani w sobotę zapewniała, że przy 5 doładowaniach będzie możliwość na 100% - kilka postów wyżej czytałem, że to stały tekst :P )

Osoba na którą jest Mix zamówiła kontakt z konsultantem, ten nagle zobaczył rzeczywisty stan ilości kart do końca ( teraz to 3x30 ) i jak najbardziej jest możliwość przedłużenia umowy.
A teraz najlepsze; Chciałem wziąć Sony Ericsson LWW. Przy 42 x 40 zł kosztowałby mnie 1 zł.
Pani konsultant wyceniła go na 59 zł przy tej samej ilości doładowań. :roll: :roll: :roll: :roll:
Bardzo dziękuję za taką atrakcyjną cenę. Ludzie z ulicy mają taniej, niż klient z 7 letnim stażem ?

Wolę poczekać i ewentualnie wykupić wszystkie karty i mieć za 1 zł.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Jrv »

Oferta pojawia się we wszystkich kanałach jednocześnie. Sklep internetowy oferuje najniższe ceny telefonów ale do niedawna było to możliwe tylko przy nowych aktywacjach. Wyglądało to tak, że telefon był o te 40zł czy 60zł taniej ale jako, że były top nowe numery to nie było usług obniżających koszty rozmów tak jak dostawało się przy przedłużeniu umowy. Więc to taka pozorna oszczędność, która w trakcie użytkowania zacierała się a później działała już na niekorzyść.

Aktualnie jest (podobno) możliwość przedłużania przez internet. Zupełnie nie wiem jak to działa i jakie są wtedy ceny telefonów - trzeba sprawdzić, a jak już ktoś sprawdzi to powiedzcie jak to wyglądało :) - dział sklepu internetowego to zupełnie co innego niż to czym ja się zajmuję i nie zagłębiałem się w ten temat.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Huciap
PlusManiak
Posty: 91
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:06

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Huciap »

No jest możliwość przedłużenia przez internet a ceny telefonów są takie same jak w sklepie internetowym.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: lodyga »

Najśmieszniejsze jest to, że jedna czy dwie osoby miały możliwość przedłużenia umowy przy 6 doładowaniach i wszyscy już myślą, że jak zostało 6 doładowań to ma być już oferta. Podpisaleś/aś umowę, że wykonasz wszystkie zasilenia co i tak musisz zrobić, więc po co sto postów, że ma być oferta, a nie ma. Ot taki mały offtopic:). Pozdrawiam
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Czaaarny
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 12 cze 2012, o 10:34

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Czaaarny »

Zawiało hejtem...
Pytanie proste, przy dziwnej procedurze Plusa.
Sam nie wpadłem na taki pomysł, tylko już dwa razy sam konsultant do mnie dzwonił, żeby się zapytać o nowy telefon. Teraz gdy jest mi potrzebny okazuje się, że procedury są niejasne i nie ma oferty. W salonie Plusa nie potrafią mi odpowiedzieć na pytanie kiedy mogę otrzymać telefon, więc piszę na tym forum ( chyba właściwe miejsce, co nie? )
Liczę, że tu są bardziej kompetentni ludzie, ale widać, że na pomoc nie ma co liczyć, tylko na opr...
Do tego czytaj uważnie posty. Napisałem, że sama pani w Plusie powiedziała, że przy 5-ciu doładowaniach do końca oferta już powinna być na 100%.
Proste, więc co Cię śmieszy? Ja raczej mam śmiech przez łzy przy tym bałaganie i niejasnych procedurach!
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: luki »

Czaaarny pisze:Zawiało hejtem...
Pytanie proste, przy dziwnej procedurze Plusa.
Sam nie wpadłem na taki pomysł, tylko już dwa razy sam konsultant do mnie dzwonił, żeby się zapytać o nowy telefon. Teraz gdy jest mi potrzebny okazuje się, że procedury są niejasne i nie ma oferty. W salonie Plusa nie potrafią mi odpowiedzieć na pytanie kiedy mogę otrzymać telefon. Więc pisze na tym forum ( chyba właściwe miejsce, co nie ? )
Liczę, że tu są bardziej kompetentni ludzie. Ale widać, że na pomoc nie ma co liczyć, tylko na opr...
Do tego czytaj uważnie posty. Napisałem, że sama pani w Plusie powiedziała, że przy 5-ciu doładowaniach do końca oferta już powinna być na 100%.
Proste? więc co Cię śmieszy? bo ja raczej mam śmiech, przez łzy przy tym bałaganie i niejasnych procedurach!

Procedury są jasne, umowę możesz przedłużyć jak zrealizujesz wszystkie zasilenia. W ramach indywidualnego podejścia oferta może pojawić się wcześniej, ale wcale nie musi. Tyle.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: sl@w_es »

luki pisze:(...) Procedury są jasne, umowę możesz przedłużyć jak zrealizujesz wszystkie zasilenia. W ramach indywidualnego podejścia oferta może pojawić się wcześniej, ale wcale nie musi. Tyle.
Jaśniej i prościej ująć już się chyba tego nie da. :-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ