Zmiana taryfy w simplusie.

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
weblogican
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 paź 2011, o 10:40

Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: weblogican »

Witam!
Być może temat był już poruszany na forum, aczkolwiek nie doszukałem się go.

Korzystam z taryfy "Twój Profil" w Simplusie, lecz chciałbym zmienić ją na "Nowy Simplus". Czy istnieje taka możliwość?
Najbardziej zależy mi na pakiecie "MAXI MINUTY", którego nie mogę obecnie aktywować.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: mariusz9a »

Nie da się wrócić do poprzednich taryf.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: rafal2119 »

Ewentualnie możesz przejść do najnowszej taryfy Simplus. Tam będziesz miał minutę do dużych sieci za 29 groszy oraz za całą rozmowę w Plusie zapłacisz 29 groszy.
Szczegóły znajdziesz na stronie nakarte.plus.pl.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
weblogican
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 paź 2011, o 10:40

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: weblogican »

Dzięki Panowie. ;-)

Chyba skorzystam z tej najnowszej taryfy.
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: ManMoon »

Jak to się nie da. Napisz reklamację listownie najlepiej na adres Plusa albo na bok@plus.pl i ustosunkuj ją odpowiednio, dlaczego chcesz wrócić. Wszystko się da jak się chce. Pozdrawiam ;-)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 13:34 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
cristofer909
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 18 paź 2010, o 16:13

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: cristofer909 »

ManMoon pisze:Jak to się nie da. Napisz reklamację listownie najlepiej na adres Plusa albo na bok@plus.pl i ustosunkuj ją odpowiednio, dlaczego chcesz wrócić. Wszystko się da jak się chce. Pozdrawiam ;-)

Mówisz poważnie czy żartujesz???
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: sl@w_es »

cristofer909 pisze:
ManMoon pisze:Jak to się nie da. Napisz reklamację listownie najlepiej na adres Plusa albo na bok@plus.pl i ustosunkuj ją odpowiednio, dlaczego chcesz wrócić. Wszystko się da jak się chce. Pozdrawiam ;-)

Mówisz poważnie czy żartujesz???
Nie podchodziłbym zbyt entuzjastycznie do tej podpowiedzi ... Gdyby tak łatwo można było wrócić do taryfy, do której zgodnie z regulaminem cofnąć się nie można, to po co regulaminy? Ale spróbować możesz - nic Ci za to nie grozi. ;-)

P.S.
Jeśli chcecie powrócić do taryfy do której cofnąć się nie da, to zawsze można odkupić od kogoś kartę SIM (używaną lub nową) z interesującą nas taryfą. Z pewnością znajdzie się ktoś, kto posiada i zechce się pozbyć czegoś takiego. Jedynym mankamentem w takim przypadku byłaby zmiana numeru telefonu.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: ChuckyCiechanow »

sl@w_es pisze:Nie podchodziłbym zbyt entuzjastycznie do tej podpowiedzi ... Gdyby tak łatwo można było wrócić do taryfy, do której zgodnie z regulaminem cofnąć się nie można, to po co regulaminy? Ale spróbować możesz - nic Ci za to nie grozi. ;-)
Regulaminy często swoje a w praktyce jest inaczej. Np. jak na razie bez problemu można wrócić do taryfy Twój Profil i nawet za darmo :) Podobnych przypadków jest pełno.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: sl@w_es »

ChuckyCiechanow pisze:Regulaminy często swoje a w praktyce jest inaczej. Np. jak na razie bez problemu można wrócić do taryfy Twój Profil i nawet za darmo :) Podobnych przypadków jest pełno.
To może lepiej głośno i publicznie o tym nie mówić, nie pisać, bo "agenci" nie śpią - furtki mogą zniknąć. ;-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: ManMoon »

Nie żartuję. Polkomtel S.A. ul. Postępu 3, Warszawa albo bok@plusgsm.pl
Tak jak mówiłem wcześniej jak odpowiednio to ustosunkujesz i jesteś skłonny zapłacić za zmianę taryfy to nie będzie problemów z taką operacją. Pozdrawiam ;-)
sl@w_es: uwierz mi, że każda taka sprawa reklamacji, odnowienia usług czy powrotu do starej taryfy jest rozpatrywana indywidualnie i ogół nie ma tu nic do znaczenia czy regulamin ;-)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 13:34 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: kosa1127 »

Cześć. Słuchajcie, może ktoś z Was ma jakiegoś "leżaka" simplusa i niech spróbuje wbić kod x147x50# z tego co pamiętam to był kod na aktywację taryfy Twój Profil, bo jak wiadomo x147x10# aktywuję tą najnowszą taryfę, bo właśnie przed chwilą dzwoniła do mnie rodzinka z pytaniem dlaczego nie mogą aktywować stałej stawki za rozmowę (a promocja była już aktywna), po sprawdzeniu taryfy (x147#) pojawił się komunikat, że aktywna taryfa to Twój Profil, po zmianie taryfy na Simplus (x147x10#) stała stawka za rozmowę aktywowała się bez problemu. Radzę więc przetestować kod x147x50# i być może będzie okej :)
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: Jrv »

Tak jak pisałem wcześniej możliwość zmiany na Twój profil istniała jeszcze na początku tego miesiąca ale w okolicach połowy miesiąca migracja miała być zamknięta. Czy faktycznie zamknięto ją całkowicie to nie wiem, trzeba by właśnie spróbować.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: ChuckyCiechanow »

W Piątek jeszcze działała migracja na Twój Profil.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: Jrv »

Migracja na Twój Profil pozostaje otwarta.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Darkangel

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: Darkangel »

Dalej mam ten sam błąd co kiedyś, zmiana taryfy z Nowy Simplus na 36i6 i za każdego smsa do 36i6 bierze 9gr.
Właśnie straciłem 20zł na takie smsy w przeciągu 3-4 dni.
I znowu kolejna reklamacja w drodze.
Wtedy naprawili i działało do pierwszej zmiany taryfy.
Jako że znowu pisze więcej smsów niż dzwonie, opłacało mi się zmienić na 36i6 znowu, i takie same kwiatki.
ODPOWIEDZ