600 SMS do Plusa - problem z aktywacją

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: hello wszystkim, mam jedno pytanie.

Post autor: luki »

A wyłączyłaś stary pakiet? Bo trzeba, żeby włączyć nowy.
cuux
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

dezaktywacja pakietu 600sms

Post autor: cuux »

Witam!
Mam taryfę Mix6; wykupiłam pakiet 600 SMS za 6zł lecz wykorzystałam go po kilku dniach ... wiem, że aby wbić następny pakiet trzeba ten który jest wykorzystany dezaktywować, niestety, gdy wbijam kod na dezaktywację pakietu *121*00*50# wyskakuje mi takie coś "Usługa chwilowo niedostęona. Skonsultuj się z BOK". Co mam robić w tym przypadku?
Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: dezaktywacja pakietu 600sms

Post autor: Jrv »

*121*00*01#
Skoro włączasz pakiet kodem *121*11*01# to skąd pomysł by wyłączać go kodem z końcówką 50?

*121*11*01# - włączenie
*121*00*01# - wyłączenie

Widzisz zależność?
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
cuux
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: dezaktywacja pakietu 600sms

Post autor: cuux »

Chciałabym zauważyć, że ten kod który mi podałeś jest do TARYFY5, a ja mam TARYFĘ6, więc kod aktywujący to *121*11*50# - zależności nie widzę. ;]
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: dezaktywacja pakietu 600sms

Post autor: sl@w_es »

cuux pisze:Chciałabym zauważyć, że ten kod który mi podałeś jest do TARYFY5, a ja mam TARYFĘ6, więc kod aktywujący to *121*11*50# - zależności nie widzę. ;]
A kto powiedział, że w różnych taryfach nie mogą występować takie same kody?

Skoro nie dajesz wiary odpowiedziom udzielanym przez innych Użytkowników to odsyłam do Regulaminu promocji "600 SMS do Plusa".
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: 600 SMS do Plusa - problem z aktywacją

Post autor: Jrv »

Zadajesz pytanie, otrzymujesz odpowiedź. Następnie szydzisz i opowiadasz głupoty.
Sprawdź kod, który podałem i sprawdź później czy tym z końcówką 50 włączysz cokolwiek w swojej taryfie... A ja z góry mówię, że nie. I jeśli masz włączone 600sms to również nie używałaś kodu z końcówką 50 przynajmniej od czasu kiedy na karcie miałaś taryfę Twój Profil.
A w ogóle jak i tak wiesz lepiej - mimo, że nie do końca ponieważ pakiet nie chce się wyłączyć PRAWIDŁOWYM przecież kodem - to dzwoń z pretensjami do DOK, złóż reklamację niech Plus wypłaci Ci rekompensatę. Należy Ci się.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ