trzeci telefon w mixplusie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
zwroni
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 lis 2008, o 23:08

trzeci telefon w mixplusie

Post autor: zwroni »

Witam!
Nie wiem czy to odpowiedni dzial, ale mam pytanko. Mam dwa telefony w plusie na abonament po 50 zl, i chce wziasc trzeci w mixie, chodzi mi o samsunga i900 omnia. Normalnie ten telefon kosztuje na 30 zasilen po 50 zl 1069 zl, czy dostane jakas promocje skoro mam juz dwie umowy?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Najlepiej będzie jak sie wypowie ktoś z pracowników Plusa bo mogę się mylić. W końcu jest wiele indywidualnych podejść do klienta...
Na moje oko to nie dostaniesz żadnej zniżki na ten telefon. To że masz dwie aktywacje to chyba nie będzie dla nich miało większego znaczenia.

Być może inaczej sprawa by wyglądał jakbyś brał ten telefon w abo. Zwróć tez uwagę że całość wyniesie Cię taniej w abo za 25zł/m-c, na 24 miesiące, gdzie Omnia kosztuje 999zł. No chyba że zależy Ci bardzo na Mixie.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

Nie dostaniesz żadnej zniżki. Zapewniam Cie.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
zwroni
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 lis 2008, o 23:08

Post autor: zwroni »

mariusz9a pisze:Być może inaczej sprawa by wyglądał jakbyś brał ten telefon w abo. Zwróć tez uwagę że całość wyniesie Cię taniej w abo za 25zł/m-c, na 24 miesiące, gdzie Omnia kosztuje 999zł. No chyba że zależy Ci bardzo na Mixie.
a gdzie to jest napisane, bo nie moge znalezc na stronie plusa?
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

To niepisana reguła. Tego nie znajdziesz w regulaminach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

zwroni pisze:
mariusz9a pisze:Być może inaczej sprawa by wyglądał jakbyś brał ten telefon w abo. Zwróć tez uwagę że całość wyniesie Cię taniej w abo za 25zł/m-c, na 24 miesiące, gdzie Omnia kosztuje 999zł. No chyba że zależy Ci bardzo na Mixie.
a gdzie to jest napisane, bo nie moge znalezc na stronie plusa?
Podrożała :shock: Jestem w szoku. Jak ja kupowałem ten telefon był za 999zł w Syberyjskiej 25 :shock: No to niezłe klocki. Teraz jest za 1299zł. W takim razie odwołuję to co napisałem wyżej. Toż mnie teraz zaskoczyli tą ceną :shock: Ehh :-/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
zwroni
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 lis 2008, o 23:08

Post autor: zwroni »

Ok dzieki za pomoc. Jutro przejde sie do plusa i zobacze co tam mi powiedza, ale z tego co tu sie dowiedzialem to chyba zadnej rewelacji nie bedzie
ODPOWIEDZ