Teraz jest 22 paź 2014, o 16:20

Kończy Ci się umowa w Orange, Play, T-mobile? Chcesz otrzymać 6 abonamentów gratis?
Zostaw Kontakt

Przedłuż umowę przez internet – Zobacz ofertę dedykowaną specjalnie dla Ciebie

Akcesoria tablety Akcesoria do tabletów Etui do tabletu Etui tablet 7,85" torba na laptopa

PAKIETY W MIX PLUS V

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
  • Autor
  • Wiadomość

joanna424

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Moja taryfa: MIX PLUS V
  • Model telefonu: NOKIA C3-OO

PAKIETY W MIX PLUS V

Post30 gru 2011, o 19:02

Od kilku miesięcy jestem w MIX PLUS V. Jeszcze na samym początku mogłam aktywować 2 pakiety w tym samym czasie ( 500 SMS-ów do sieci Plus i 250 SMS-ów do wszystkich sieci), teraz to się zmieniło... Mogę włączyć tylko jeden z nich i to nie zawsze, więc mam parę pytań:
1) Czy w MIX PLUS V nastąpiły jakieś zmiany, przez co jest możliwość włączenia tylko jednego z tych pakietów?
2) Ile pakietów można włączyć maksymalnie w ciągu jednego miesiąca po dezaktywacji wcześniejszego? :>
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

ChuckyCiechanow

Moderator

• Podziękował : 4 razy
    Otrzymał podziękowań: 5 razy
  • Moja taryfa: Nju Mobile, PNK
  • Model telefonu: ALCATEL 815D

Re: PAKIETY W MIX PLUS v

Post30 gru 2011, o 19:26

joanna424 napisał(a):Od kilku miesięcy jestem w MIX PLUS V. Jeszcze na samym początku mogłam aktywować 2 pakiety w tym samym czasie ( 500 smsów do sieci Plus i 250 smsów do wszystkich sieci), teraz to się zmieniło... Mogę włączyć tylko jeden z nich i to nie zawsze. Więc mam parę pytań:
1) Czy w MIX PLUS V nastąpiły jakieś zmiany, przez co jest możliwość włączenia tylko jednego z tych pakietów?
2) Ile pakietów można włączyć maksymalnie w ciągu jednego miesiąca po dezaktywacji wcześniejszego? :>
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

To już jest ..... Piszesz temat w niewłaściwym dziale, co mają do tego sprawy organizacyjne forum ?

Użyj opcji Szukaj temat już tyle razy poruszany. Na pewnno znajdziesz odpowiedzi.

mariusz9a

Administrator

Administrator

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 8 razy
  • Moja taryfa: MixPlus
  • Model telefonu: Huawei G526, myPhone Hammer

Re: PAKIETY W MIX PLUS V

Post31 gru 2011, o 12:10

Było milion razy. Zamykam.
Pomóż biednym - to nic nie kosztuje!
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek

Powrót do Mix, Na Kartę, Telefon Stacjonarny...