Karta SIM nieaktywna

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Fioletowy
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 sty 2012, o 13:12

Karta SIM nieaktywna

Post autor: Fioletowy »

Witam.
Mój numer jest nieaktywny, bo nie doładowałem konta w terminie. Co teraz mam zrobić? Numer tak jakby nie istniał. Nie mogę doładować, bo mój numer nie istnieje. Proszę o odpowiedź co mam zrobić, żeby numer aktywować?
Ważność konta miałem do listopada; wyjechałem za granicę i zapomniałem
doładować. Wróciłem do Polski pod koniec grudnia i karta SIM nieaktywna. Jakie kroki mam podjąć, żeby numer był aktywny. Proszę o szybką odpowiedź.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: ChuckyCiechanow »

Może byś nam powiedział z jakiej oferty korzystałes, MixPlus, Simplus? Numer zarejestrowany? Masz jednak znikome szanse na odzyskanie numeru.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: Jrv »

Po terminach jakie podałeś (termin do listopada, wróciłeś pod koniec grudnia) wnoszę, że masz ofertę Plus Mix. Więc czy do listopada miałeś już termin z noty? Jeśli tak to reaktywacja jeśli wcześniej jej nie było. Jeśli nie to powinieneś mieć notę i jeśli termin z noty jeszcze nie upłynął, a konto zablokowane to dzwonisz na BOK podając telekod zasilający i będzie dokonane zasilenie. Ale coś podejrzewam, że pozostała Ci już tylko reaktywacja.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Fioletowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 6 sty 2012, o 13:12

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: Fioletowy »

Z mixa mam termin, miałem do 24 listopada. Całkiem zapomniałem o tym, a wróciłem 25 grudnia przyszły jakieś papiery, że jak nie zasilę zostanę obciążony karą umowną. 25 juz w domu byłem chociaż kupiłem karty to i tak nie dało sie zasilić, bo karta SIM nieaktywna.
I co teraz mam zrobić z tym? Pisałem do Plusa, do BOK-u to powiedzieli, że oni nie udzielają takich informacji, wiec już nie wiem co z tym zrobić. Dzwoniłem do salonu Plusa - nie idzie się dodzwonić do żadnego, a obecnie jestem za granicą i chciałbym to jakoś wyprostować...
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 362
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: asandrzej »

do BOK-u trzeba zadzwonić a nie pisać :) z poza Polski +48601102601 ale myślę że już po zabawie :)
Poza tym dla właściciela podają wszystko.
Fioletowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 6 sty 2012, o 13:12

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: Fioletowy »

Dzwonię tam i co? Mam naciskać, żeby mi powiedzieli co i jak?
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: kosa1127 »

Fioletowy od 25 grudnia masz czas 90 dni na stawienie się w najbliższym salonie firmowym http://plus.pl/punkty_sprzedazy/ wybierasz województwo w którym mieszkasz (np w zachodniopomorskim jest to Szczecin i Koszalin) na podpisanie umowy reaktywacyjnej jeżeli tego nie zrobisz to przyjdzie do zapłaty kara.
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
Fioletowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 6 sty 2012, o 13:12

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: Fioletowy »

Czyli jadę na reaktywację karty SIM do salonu Plus ... płacę coś za to, czy tylko muszę kupić tam u nich te doładowania?
Fioletowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 6 sty 2012, o 13:12

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: Fioletowy »

http://plus.pl/punkty_sprzedazy/?idw=10#w

Czyli do salonu? Ja z łódzkiego jestem, czyli do Łodzi, tak?
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 362
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: asandrzej »

Pewnie do każdego z brzegu - firmowego.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: Jrv »

Tak, każdy salon firmowy i w Łódzkim to jedynie Łódź. Reaktywacja nie kosztuje nic. Podpisujesz umowę karta jest aktywowana, w przeciągu pierwszych 30 dni od podpisania należy zasilić konto dwukrotnie. Do zasileń, które pozostały Ci do zakończenia kontraktu dodawane są 2 dodatkowe zasilenia. To tyle w kwestii reaktywacji.

Aha i nie od 25go grudnia masz te 90 dni tylko od dnia utraty ważności konta czyli jak pisałeś 24go listopada.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: kosa1127 »

Fioletowy pisze:http://plus.pl/punkty_sprzedazy/?idw=10#w

Czyli do salonu? Ja z łódzkiego jestem, czyli do Łodzi, tak?
Fioletowy - Tylko w Łodzi masz salon firmowy w Punkcie Sprzedaży innym niż salon formowy nie zrobisz reaktywacji - musisz mieć pieniądze na karty zaległe + np na bieżący miesiąc, sama reaktywacja nie kosztuje nic.
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: Jrv »

kosa1127 pisze:
Fioletowy pisze:http://plus.pl/punkty_sprzedazy/?idw=10#w

Czyli do salonu? Ja z łódzkiego jestem, czyli do Łodzi, tak?
Fioletowy - Tylko w Łodzi masz salon firmowy w Punkcie Sprzedaży innym niż salon formowy nie zrobisz reaktywacji - musisz mieć pieniądze na karty zaległe + np na bieżący miesiąc, sama reaktywacja nie kosztuje nic.
Zgodnie z procedurą, żadnych kart przy reaktywacji nie trzeba zasilać. Dokonuje się jedynie bezpłatnego podpisania umowy reaktywacyjnej.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ruby1488
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2012, o 14:53

Problem

Post autor: ruby1488 »

Witam wszystkich posiadam Samsung Wave (S5330) na Karte (34 doładowania)
ostanie 2 miesiące nie ładowałem komórki (Brak pięniedzy) dziś kupiłem doładowanie i jest błąd sieć może to być spowodowane siecią plus czy moim telefonem ? problem z siecią widze juz od 3 dni

jakieś rady? próbowałem ręcznie wyszkukać sieć co niestety też skończyło sie nie powodzeniem

z góry dziękuje za pomoc




sl@w_es: Temat wątku :!: Regulamin PlusForum:
8. Temat wątku powinien być odpowiednio sformułowany, powinien jednocześnie określać treść wątku. Całość piszemy w polu "Temat", w opisie możemy umieścić dodatkowe informacje.
Nadmienię, że tematy związane z opisanym przez Ciebie problemem były już poruszane na FORUM.

Post PRZENIESIONY.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: Jrv »

Raczej sieć zablokowała kartę i pozostanie umowa reaktywacyjna bądź wpłata kary umownej.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ