Karta SIM nieaktywna

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
ruby1488
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 kwie 2012, o 14:53

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: ruby1488 »

A nie da sie jakoś odblokować telefonicznie? Muszę do Plusa iść?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: Jrv »

Jeżeli minął termin z noty, która to wysłana była drogą pocztową to tylko wizyta w salonie firmowym i umowa reaktywacyjna. Zadzwoń do DOK to Ci wszystko wyjaśnią.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
XYZ
Szalony PlusManiak
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 15:01

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: XYZ »

Jrv pisze:Jeżeli minął termin z noty, która to wysłana była drogą pocztową to tylko wizyta w salonie firmowym i umowa reaktywacyjna. Zadzwoń do DOK to Ci wszystko wyjaśnią.
Raczej proponuję do DWN pod 2607 lub 601102607
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 8:00 - 16:00
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: Jrv »

Ale po co DWN w mixie? W DOK dowie się czy może jeszcze robić reaktywację i zostanie poinformowany o procedurach z tym związanych. DWN dopiero po 90 dniach od utraty ważności konta ale i to nie ma sensu. Do zapłaty jest wtedy kara i tyle, DWN może podać jej wielkość jak i DOK.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
misiek1948
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 20:09

Karta SIM nieaktywna

Post autor: misiek1948 »

Witam. Mój problem polega na tym, że w poprzednim roku wyjechałem do Szkocji. W lutym tego roku upłynął okres ważności mojego konta i do domu w PL przyszło ponaglenie, abym doładował konto, jednak nie mogę tego zrobić, bo pisze, że karta SIM jest nieaktywna. Co powinienem zrobić w tej sytuacji? Taryfa: Mix Plus.


Z góry dziękuję za pomoc.




sl@w_es: Nie zakładamy nowych wątków jeśli problem był już poruszany na Forum, a jak widać był. Odpowiedź znajdziesz zapoznając się z treścią wcześniejszych wypowiedzi w tym temacie.
artix777
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 17:45

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: artix777 »

Jeśli salon Plusa jest 150 km od mojego miejsca zamieszkania, to nie ma innej opcji żeby podpisać umowę reaktywacyjną?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: sl@w_es »

„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
artix777
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 17:45

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: artix777 »

Widziałem tą mapkę, ale chce wiedzieć czy nie ma innej możliwości niż przejechanie tych 150km
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: sl@w_es »

artix777 pisze:(...) chce wiedzieć czy nie ma innej możliwości niż przejechanie tych 150km
Odpowiedź padła już w tym wątku, ale Ty oczekujesz, że ktoś ją skopiuje i wklei jeszcze raz, specjalnie dla Ciebie. Poza tym są jeszcze inne wątki zawierające odpowiedź na nurtujące Cię pytanie, ale po co szukać samemu?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: Jrv »

artix777 pisze:Widziałem tą mapkę, ale chce wiedzieć czy nie ma innej możliwości niż przejechanie tych 150km
Możesz np. pojechać w inną stronę.
Pamiętaj, że teraz nie musi to być salon firmowy, a wystarczy dowolny punkt. Tylko musisz mieć przy sobie kartę sim no i nie może być po terminie na reaktywację - 90 dni od blokady połączeń wychodzących.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
artix777
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 17:45

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: artix777 »

karta nieaktywna
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2012, o 20:46 przez artix777, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: Jrv »

Najwyżej wezwania do zapłaty kary umownej.
Tzn. że do punktu plus jednak się nie wybierasz nawet jak nie trzeba jechać 150km?
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
artix777
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 17:45

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: artix777 »

Wybieram, dziękuje za pomoc. Czy są jakieś dodatkowe opłaty za reaktywacje?
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: luki »

Jrv pisze:Reaktywacja nie kosztuje nic. Podpisujesz umowę karta jest aktywowana, w przeciągu pierwszych 30 dni od podpisania należy zasilić konto dwukrotnie. Do zasileń, które pozostały Ci do zakończenia kontraktu dodawane są 2 dodatkowe zasilenia. To tyle w kwestii reaktywacji.
Tutaj masz odpowiedź. ;-)
eliza
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 18:47

Re: Karta SIM nieaktywna

Post autor: eliza »

A ja mam pytanie w sumie dość podobne tylko mój problem polega na tym, że nie pamiętam czy wszystkie doładowania zostały wykonane (nie dostałam żadnych przypomnień żeby doładować konto), a moja karta sim jest nieaktywna. Czy mogę to jakoś sprawdzić telefonicznie bądź przez internet, czy muszę wybrać się do salonu Plusa?
ODPOWIEDZ