Mix plus IV

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
LW94
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 lut 2012, o 11:15

Mix plus IV

Post autor: LW94 »

mixPlus IV nie posiada możliwości uruchomienia pakietu sms do wszystkich sieci? Albo chociażby dodać jeden numer z sieci "Orange" na darmowe smsy, lub maxymalnie obniżyć ich koszt?
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Mix plus IV

Post autor: ChuckyCiechanow »

LW94 pisze:mixPlus IV nie posiada możliwości uruchomienia pakietu sms do wszystkich sieci?
Jeśli promocja jest aktualna można co 30 dni włączyć za darmo pakiet 50 SmSów do wszystkich sieci *121*11*35#
LW94
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 3 lut 2012, o 11:15

Re: Mix plus IV

Post autor: LW94 »

50 sms to ja wypisuję w maximum 2 dni, więc nie urządza mnie ten pakiet.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Mix plus IV

Post autor: ChuckyCiechanow »

LW94 pisze:50 sms to ja wypisuję w maximum 2 dni, więc nie urządza mnie ten pakiet.
To więc zostaje zakupić kartę u innego operatora.
Darkangel

Re: Mix plus IV

Post autor: Darkangel »

Nie wiem czemu nie doradziliście autorowi posta jeszcze innej opcji. A mianowicie zmianę taryfy na mixplus V. Możesz z tego skrzystac i za 10zł wykupic 250smsów do wszystkich sieci. Oczywiście 10zł musisz zapłacić za zmianę taryfy. I nie możesz kiedyś wrócić na tą co masz teraz. W nowej nie ma bezliku sms i 5darmowych nr do plusa za 10zł. Tylko każdy nr 5zł. Wybór należy do Ciebie
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Mix plus IV

Post autor: Jrv »

Darkangel pisze:Nie wiem czemu nie doradziliście autorowi posta jeszcze innej opcji. A mianowicie zmianę taryfy na mixplus V. Możesz z tego skrzystac i za 10zł wykupic 250smsów do wszystkich sieci. Oczywiście 10zł musisz zapłacić za zmianę taryfy. I nie możesz kiedyś wrócić na tą co masz teraz. W nowej nie ma bezliku sms i 5darmowych nr do plusa za 10zł. Tylko każdy nr 5zł. Wybór należy do Ciebie
I korekta na to, że zmiana taryfy kosztuje 25zł.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ