Plus MIX - zmiana taryfy

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
rafas
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 gru 2011, o 20:41

Re: Plus MIX - zmiana taryfy

Post autor: rafas »

Bez sensu to jest. Po co kolejna umowa, jakby nie można tego było zmienić prostym kodem ?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus MIX - zmiana taryfy

Post autor: Jrv »

Co bez sensu? Podpisujesz umowę z daną taryfą. A jeśli operator wprowadzi nową to tylko jego wola czy umożliwi migrację do niej.

Aktualnie tylko przedłużenie umowy lub nowa aktywacja pozwala na skorzystanie z taryfy mix6 - no jeszcze reaktywacja.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
rafas
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 5 gru 2011, o 20:41

Re: Plus MIX - zmiana taryfy

Post autor: rafas »

To bez sensu, że poprzednie taryfy można było zmienić sobie własnoręcznie a teraz trzeba kolejne umowy podpisywać. Jakby nie wystarczyła umowa główna...

Żałuję, że jakiś czas temu skorzystałem z mixa. Czekam tylko na spłatę wszystkich rat, ewentualnie jeśli będę miał przypływ gotówki to od razu spłacę ten badziew. Nie wiem co inni sądzą, ale jak dla mnie od mniej więcej roku z tym mixem jest coraz gorzej. Każdemu odradzam taką opcję w plusie.
k0p3rrr

Re: Plus MIX - zmiana taryfy

Post autor: k0p3rrr »

Witam. Wiadomo już coś o kodzie na zmianę taryfy czy ciągle jedyną opcją jest przedłużenie umowy?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Plus MIX - zmiana taryfy

Post autor: sl@w_es »

Gdyby była taka możliwość to z pewnością informacja pojawiłaby się na stronie Operatora i tu, na FORUM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
luzak
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2012, o 01:37
Lokalizacja: Opalenica

Re: Plus MIX - zmiana taryfy

Post autor: luzak »

Sposób dla zdesperowanych...nie wykupywać karty przez 30 dni od daty zablokowania konta, następnie udanie się do Punktu aby podpisać umowę reaktywacyjną. Koszty: dodatkowe 2 zasilenia dochodzą do kontraktu, reaktywacja możliwa tylko 1 raz więc ostrożnie dla tych co już kiedyś robili to na swoim numerze.
dawmasalski94
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 16:23

Zmiana taryfy na Mix IV duo

Post autor: dawmasalski94 »

Witam!

Mam numer na umowie z taryfą Mix IV duo i zostało mi jeszcze 16 doładowań. Chciałbym zmienić taryfę na Mix V, wiem że za zmianę taryfy będzie pobrana opłata. Czy zmiana taryfy w takim przypadku zwiększy mi liczbę doładowań?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiana taryfy na Mix IV duo

Post autor: Jrv »

Nic się nie zmieni... Poza tym, że w ogóle taryfy nie zmienisz.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
luzak
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2012, o 01:37
Lokalizacja: Opalenica

Re: Zmiana taryfy na Mix IV duo

Post autor: luzak »

Taryfę zmienisz kodem i będziesz korzystał z mix V, "jedyny" koszt zmiany to 25 zł.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiana taryfy na Mix IV duo

Post autor: Jrv »

luzak pisze:Taryfę zmienisz kodem i będziesz korzystał z mix V, "jedyny" koszt zmiany to 25 zł.
A Ty te informacje to chyba z palca wyssałeś.
Było minęło.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
asska
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 20:28

Re: Plus MIX - zmiana taryfy

Post autor: asska »

Mam mały probelm. Obecnie korzystam z taryfy Plus na kartę. Telefonicznie zaproponowano mi przejście na taryfę Plus Mix 6 bez zmiany numeru i zgodziłam się, ale nie wyraziłam zgody na świadczenie usługi przed upływem 10 dni od dnia zawarcia umowy. Dodatkowo dostałam telefon za 1 zł, przyjechal kurier, podpisałam papiery oryginały mi zostawił i pojechał. Po przejrzeniu umowy i telefonu chcę z tego zrezygnować i mam pytanie czy będę płaciła karę umowną w wysokości 886 zł oraz czy mój numer, który używam po odesłaniu umowy zostanie dezaktywowany?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus MIX - zmiana taryfy

Post autor: Jrv »

Jeżeli zachowałaś możliwość odstąpienia od umowy - czyli te wspominane przez Ciebie 10 dni - to kary płacić nie będziesz. Musisz natomiast odesłać całą przesyłkę na swój koszt najlepiej tą samą firmą kurierską, która Ci ją dostarczyła. Jeżeli zmienisz dostawce to koniecznie zaznacz - pisząc na pudełku i jeśli będzie taka opcja to w formularzu nadania - że zezwalasz na sprawdzenie zawartośći przesyłki przed odbiorem.
Numer pozostanie Twój i powróci do poprzedniej taryfy - jeżeli ta już została zmieniona.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
asska
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 20:28

Re: Plus MIX - zmiana taryfy

Post autor: asska »

Dzięki bardzo, a jeszcze jedno; wiadomo że dokumenty (kopie) podpisałam i wziął je kurier, a te co odsyłam (oryginały) też muszę popodpisywać czy odesłać niepodpisane?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus MIX - zmiana taryfy

Post autor: Jrv »

Umowę podpisujesz zawsze w dwóch egzemplarzach :)
Ważne tylko by nie okazało się, że przy oświadczeniu woli zaznaczyłaś opcję TAK i tym samym zrzekłaś się prawa odstąpienia od umowy.
Generalnie wszystko powinnaś mieć na formularzu odstąpienia. Adres magazynu Arvato itp. itd.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
kubus146
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2012, o 22:49

Re: Plus MIX - zmiana taryfy

Post autor: kubus146 »

Sposób dla zdesperowanych...nie wykupywać karty przez 30 dni od daty zablokowania konta, następnie udanie się do Punktu aby podpisać umowę reaktywacyjną. Koszty: dodatkowe 2 zasilenia dochodzą do kontraktu, reaktywacja możliwa tylko 1 raz więc ostrożnie dla tych co już kiedyś robili to na swoim numerze.
Uzytkowniku Jrv : jest mozliwosc przeprowadzenia takiej operacji? czy plus moze mnie obciazyc jakas kara za to ?
ODPOWIEDZ