Teraz jest 22 gru 2014, o 20:24

Kończy Ci się umowa w Orange, Play, T-mobile? Chcesz otrzymać 6 abonamentów gratis?
Zostaw Kontakt

Przedłuż umowę przez internet – Zobacz ofertę dedykowaną specjalnie dla Ciebie

Dezaktywacja Pakietu - błąd

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
  • Autor
  • Wiadomość

progress

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Moja taryfa: mixplus
  • Model telefonu: mini 2

Dezaktywacja Pakietu - błąd

Post17 lip 2012, o 19:31

Witam.
Sprawa przedstawia się następująco.
Moja dziewczyna ma telefon w mixplusie, aktywowała sobie pakiet 600 sms kodem *121*11*50#. Esemesy skończyły się i zgodnie z regulaminem chciała go najpierw zdezaktywować kodem *121*00*50# lecz przychodzi sms, że usługa niedostępna i trzeb się skontaktować z BOK. Wpisanie samego kodu aktywującego też nic nie daje. Wpisanoie kodu na 500 sms nic nie daje. Dziewczyna ma wykupiony pakiet internetowy i do dzisiaj miała pakiet bezliku rozmów, ale zdezaktywowała go bo myślała, że pakiety się blokują na wzajem, ale niestety nie da się dalej zdezaktywować pakietu i aktywować go na nowo.
Co trzeba zrobić, żeby ten kod zadziałał i można było doładować te 600 sms, bo pomysły mi się już skończyły.
Pozdrawiam.

Jrv

V.I.P.

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 5 razy
  • Moja taryfa: demo
  • Model telefonu: Arc S

Re: Dezaktywacja Pakietu - błąd

Post17 lip 2012, o 19:51

Jeśli osoba ta ma mixplus i włączony pakiet 600sms to znaczy, że jest to taryfa mix6 i tam kod na włączenie (i takim musiałoby być to włączone) to *121*11*01# wyłączenie *121*00*01#
Zastanawia mnie jedynie bezlik rozmów, który to dostępny był tylko w taryfie mixIV i mixIV duo. W tych taryfach nie było jednak pakietów 600sms.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.

sl@w_es

Moderator

• Podziękował : 13 razy
    Otrzymał podziękowań: 156 razy
  • Moja taryfa: PnK MixIV SuperKarta
  • Model telefonu: Samsung: GT-B5722 i SGH-E380, Nokia 6303 Classic

Re: Dezaktywacja Pakietu - błąd

Post18 lip 2012, o 07:37

progress napisał(a):(...) Co trzeba zrobić, żeby ten kod zadziałał i można było doładować te 600 sms, bo pomysły mi się już skończyły.
Pozdrawiam.

Odpowiedź na Twój problem pojawiła się już na FORUM w temacie 600 SMS do Plusa - problem z aktywacją; wystarczyło tylko użyć opcji Szukaj.
Wątek ZAMYKAM.
Obrazek

„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi”.
.......................................................Stanisław Jerzy Lec

Obrazek

Powrót do Mix, Na Kartę, Telefon Stacjonarny...