Jaką wybrać taryfę?

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Desmas
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 sie 2012, o 12:51

Jaką wybrać taryfę?

Post autor: Desmas »

Witam!
Obecnie jestem użytkownikiem taryfy Simplus i wszystko byłoby okej, gdyby nie to, że zależy mi na darmowych smsach do jednego numeru z innej sieci (Heyah). Obecnie mam wykupiony pakiet 250 sms do wszystkich sieci, ale po pierwsze to nie wystarcza, a po drugie jest stosunkowo drogi. Szukałem czegoś odpowiedniego dla mnie, ale nic nie znalazłem. Jeśli już to są tylko smsy do Plusa, a to mnie mało interesuje, zależy mi tylko na tym jednym numerze. Zastanawiałem się nad wybranym numerem z innej sieci, ale okazuje się, że są tylko darmowe rozmowy, o smsach ani słowa.
Dlatego zwracam się z prośbą do Was, na jaką taryfę powinienem przejść, jaką promocję wybrać, aby:
- w jak najniższej cenie mieć jak najwięcej smsów do wybranego numeru z innej sieci
- w miarę tanie rozmowy i smsy do wszystkich?
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: lodyga »

Poczekaj chwile od 7 sierpnia wchodzi 500sms za 5 zł to wszystkich sieci.Chyba że nie starczy ci:P
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Desmas
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 3 sie 2012, o 12:51

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: Desmas »

Ooo, 500 SMS powinno mnie zadowolić ;D Będzie to w ramach tej samej taryfy czy coś nowego?
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: lodyga »

Niby Mix i SIMplus ale ja nic więcej nie wiem czy nowe taryfy czy obejmuje też te starsze;p Poczekaj, aż się odezwie ktoś bardziej obcykany:D
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: Jrv »

Ma być to za 5zł nielimitowane smsy do wszystkich. I jest to najtańsza opcja - z tym, że po zakończeniu promocji cena ponownie będzie 3gr za sms.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: lodyga »

No ale jakiś czas sie pocieszymy:D
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
vanelly
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2012, o 17:36

Re: Jaką taryfę wybrać?

Post autor: vanelly »

Witam.
Mam taryfę "Plus na kartę". Piszę bardzo dużo SMS-ów do sieci Orange, ale i do Plusa też niemało.
Przejrzałam różne promocje itd. i nie ma nic ciekawego i w miarę taniego by móc pisać SMS-y do wszystkich sieci :|
Nawet jeżeli chodzi już o same SMS-y do Plusa to też wcale nie lepiej.
Obecnie mam usługę 39 groszy za cały dzień SMS-ów i średnio mi się to widzi. Nie wiem co mam zrobić? Wcześniej miałam 36.6 i co miesiąc płaciłam 5 zł za pisanie SMS-ów do Plusa. Zmieniłabym taryfę na 36.6 (o ile się da?), ale znowu w Plusie mam rok ważności konta.
Co byście zrobili na moim miejscu? Doradźcie coś.
Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
sowa
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 24 paź 2012, o 08:32

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: sowa »

W Plus na Kartę nic więcej nie wymyślisz :( - smsy bez limitu do Plusa i za 3 gr do wszystkich
EmilosPL
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2015, o 13:39

Plus na kartę - z jakiej taryfy skorzystać?

Post autor: EmilosPL »

Witajcie forumowicze.
Przyjechałem do PL po dwóch latach nieobecności i wiele się pozmieniało, chyba na plus. :D
Mam swój stary nr w Plusie i chciałem aktywować kilka pakietów, byłem w salonie Plusa, ale poza ulotkami wiele się nie dowiedziałem.
Kiedyś jak wyjeżdżałem był kod na nr w Plusie za 5 zł, teraz dowiedziałem się, że nie ma.
Chcę kupić doładowanie za 50 zł i chciałbym aktywować jeden nr w Plusie za darmo, albo do 200 minut miesięcznie w Plusie, chciałbym też mieć około 100 smsów do wszystkich. Pakiet internetowy nie jest mi w tym momencie potrzebny.
Polecicie jakaś taryfę lub kody?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: sl@w_es »

@ „EmilosPL”,

a konto masz ważne? Sprawdź: *100#.

Podaj też jaką masz obecnie taryfę: *147# (dokładna nazwa).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
songo
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2015, o 21:49

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: songo »

witam, chcialem założyć temat z wyborem taryfy ale widzę ze nie ma sensu skoro już taki istanieje. Także mam pytanie, mam nadzieje ze pomożecie.
Mam telefon na kartę, jeszcze za czasów simplusa nic nie zmieniałem i mam tarfye team 7 :P, ale ostatnio zmieniłem telefon i chciałbym miec pakiet interenetowy a w tej taryfie nie ma. Doładowanie za 50 zł starcza mi średnio na 2-3 miesiące i chciałbym jakąś taryfe gdzie dostane pakiet min 1gb interenetu, mogłbym byc tez pakiet sms, ale ewentualnie jakas dobra taryfa bez pakietów, ale gdzie mogłbym za sms wykupic 1gb internetu :) poradzicie cos? :)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: sl@w_es »

@ „songo”,

poczytaj w tym wątku:

http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=17888 - może na coś się zdecydujesz.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
songo
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2015, o 21:49

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: songo »

Hmm ok, tak patrzę i... powiedz mi tylko czy dobrze myślę. :)
Załóżmy, że wybieram taryfę PLUSH NA KARTĘ BEZ LIMITU, SMS-y bez limitu ze wszystkimi sieciami komórkowymi + 2 GB - koszt: 15 zł / ważność: 30 dni (usługa cykliczna).
Czyli, robię zasilenie np. za 50 zł i wtedy konto jest ważne 90 dni i jeśli aktywuje tą taryfę to co miesiąc będzie mi z konta zabierać 15 zł, ale będę miał darmowe sms oraz 2 GB internetu do wykorzystania w ciągu miesiąca tak i tak cyklicznie co miesiąc, a pozostała kasa czyli 35 zł będzie na rozmowy?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: sl@w_es »

Dopatrzyłem się pięciu pytań i na wszystkie jest tylko jedna odpowiedź: TAK.

Dodam jeszcze, że jeśli pozostaniesz przy doładowaniu 50 zł raz na 90 dni to 35 zł na rozmowy będziesz miał tylko w pierwszym miesiącu zaraz po doładowaniu; w drugim może już nie starczyć na pobranie opłaty za wybraną usługę i konieczne będzie zasilenie konta. Wszystko zleżeć będzie od tego ile będziesz rozmawiał.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
songo
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2015, o 21:49

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: songo »

hehe no może tyle ich było :), ale dzieki za odpowiedź :)
no tak w pierwszym miesiacu 35 a w nastepny jesli bym nie dzwonil to 20 na sms i 2 gb internetu, zależy ile będe rozmawiał.
A może poleci ktoś coś korzystniejszego? może nasuwa się komuś jakaś inna taryfa? może być bez internetu ale wtedy będe musiał eewentualnie wysłać kod na 1gb interenetu
ODPOWIEDZ