Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
m098
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 sty 2013, o 21:05

Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr

Post autor: m098 »

Witam,

mam olbrzymi problem z smsami w Plusie. Najpierw miałem "Nielimitowane SMSy do wszystkich w sieci za 3 grosze", pakiet ten dość długo mi służył, ale pojawiły się pewne problemy - wczoraj została mi pobrana comiesięczna kwota za użytkowanie pakietu, a dzisiaj mimo wszystko płacę 19 groszy za każdego smsa, nawet wysłanego z Plusa do Plusa.

Następnie zwróciłem się ku "Esy Nielimitesy", jednak tutaj problem z goła inny jest - po wklepaniu numeru dostałem smsa, że "Promocja Nielimitowane rozmowy w Plusie została włączona, pobraliśmy jednorazową opłate 1,5 zł. Od teraz możesz rozmawiać w Plusie za 69gr dziennie". Problem w tym, że ma to mało wspólnego z usługą "Esy Nielimitesy". Jednak dla pewności wysłałem smsa i koszt - 19 groszy.

Co się dzieje z tymi pakietami? Czy tylko ja mam taki problem? Czy może coś się zmieniło?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr

Post autor: sl@w_es »

Esy nielimitesy działają w taryfie PiszMów Dobowy (36.6), więc nie rozumiem dlaczego sądziłeś, że uruchomią Ci się w Plus na Kartę (z tego co napisałeś wynika, że z tej właśnie taryfy korzystasz)? Wpisując kod *136*11*01# nie mogło Ci się uruchomić nic innego jak właśnie Nielimitowane rozmowy w Plusie, bo ten kod odpowiada za aktywację tej usługi w taryfie Pnk.
W ofercie Plusa na kartę, w różnych taryfach, te same kody mogą odpowiadać za inne usługi i pakiety.

Co do problemu z Nielimitowanymi SMS-ami to może jednak napisałbyś coś więcej o:
pojawiły się pewne problemy
Sprawdź może, czy masz tę usługę aktywną: *136#.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
armin84
PlusManiak
Posty: 122
Rejestracja: 7 mar 2009, o 09:01

Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr

Post autor: armin84 »

chłopie poczytaj trochę o taryfach, a nie głowę zawracasz nam pierdołami, a na dobrą sprawę nie wiesz o czym piszesz :/
Бяла нощ, бяла луна, две тела, сенки от рая
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr

Post autor: sl@w_es »

armin84 pisze:(...) głowę zawracasz nam pierdołami, a na dobrą sprawę nie wiesz o czym piszesz :/
@ "armin84",

PlusForum właśnie po to jest, żeby zawracać głowę i to nawet takimi "pierdołami".
Trochę więcej kultury i zrozumienia innych.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Archanioł
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2013, o 15:06

Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci

Post autor: Archanioł »

Jedna chyba z najlepszych promocji jakie kiedykolwiek powstały w sieci plus. Tylko, że teraz ta promocja ma podobną nazwę, jednak 'nielimitowane' raczej już do tego nie pasuje. Jest jakaś szansa, że promocja o tej nazwie, która ujrzała światło dzienne 7 sierpnia i zakończyła się 22 października, powróci jeszcze kiedykolwiek? Pomimo tego, że jest promocja bardzo obiecująca i pewnie odpowiadająca wielu klientom, która daje nam 3 gr za smsy do każdej sieci, to czasami i to nawet jest za dużo, gdy ktoś wysyła częściej smsy, niż oddycha.
Nawet gdyby teraz taka promocja kosztowałaby 15 zł to byłbym temu przychylny.
Ostatnio zmieniony 1 lut 2013, o 17:23 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie wątku
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci

Post autor: rawsky »

Jak uzasadnisz to co napisałeś w tym dziale ? Twój wpis nie dotyczy żadnej nowości w Plusie.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci

Post autor: sl@w_es »

Archanioł pisze:(...) Jest jakaś szansa, że promocja o tej nazwie, która ujrzała światło dzienne 7 sierpnia i zakończyła się 22 października, powróci jeszcze kiedykolwiek? (...)
Jak sięgam pamięcią to Plus nigdy nie wracał do tego co było; nowe promocje zawsze były na nowych zasadach, więc nie miej złudzeń, ale może pojawi się jeszcze ciekawsza oferta. ;-)

P.S.
rawsky pisze:Jak uzasadnisz to co napisałeś w tym dziale ? Twój wpis nie dotyczy żadnej nowości w Plusie.
Lokalizacja wątku zmieniona.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
madzia09034
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2013, o 22:14

Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr

Post autor: madzia09034 »

Mam pytanie dot tych właśnie smsów za 3 grosze. Czy 3 grosze płaci się za każdy sms wysłany do innej sieci niż Plus?Czy płaci się może raz na cały dzień i ilość smsów jest dobrowolna?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr

Post autor: sl@w_es »

"madzia09034 ", korzystając z tej promocji płacisz za każdego wysłanego SMS-a 3 grosze (dotyczy to także SMS-ów do Plusa jeśli nie korzystasz z innych promocji dotyczących SMS-ów). Ilość wysyłanych wiadomości w tej promocji nie jest ograniczona żadnym limitem.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
madzia09034
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2013, o 22:14

Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr

Post autor: madzia09034 »

Dobrze dziekuje za odpowiedz. A jak mam wlaczone te sms za 3 gr plus i do tego pakiet gdzie za sms w plusie przez caly dzien płace 39 gr to one ze soba jakos nie koliduja?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22364
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr

Post autor: Joanna_Plus »

madzia09034,

nie. Nielimitowane SMS-y w Plusie nie kolidują z usługą SMS-y do wszystkich za 3 gr.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr

Post autor: sl@w_es »

Joanna_Plus pisze:(...) Nielimitowane SMS-y w Plusie nie kolidują z usługą SMS-y do wszystkich za 3 gr.
Mało, że nie kolidują to dzięki korzystaniu z tych dwóch usług równocześnie pierwszy wysłany w ciągu doby SMS do Plusa będzie Cię kosztował tylko 3 gr, a nie 39. Tak, nie pomyliłem się, 3 gr, bo będzie rozliczany w ramach promocji Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr, ale nie będę rozwijał już dalej tego tematu, bo dokładne wytłumaczenia są dostępne na FORUM; wystarczy użyć funkcji http://www.plusforum.pl/search.php. :-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Wika159
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2016, o 12:12

SMS-y do wszystkich sieci

Post autor: Wika159 »

Potrzebuję kodu na SMS-y do wszystkich, najlepiej nielimitowane.
Wprawdzie znalazłam taki pakiet (Nielimitowane smsy do wszystkich sieci Ja + Mix), ale nie zadziałało. Kod był *136*11*01#, jednakże po wpisaniu i wysłaniu, przyszedł mi SMS, że zostały włączone rozmowy w Plusie (kod na to jest taki sam. -.-) Może mi ktoś pomóc? Moja taryfa to Mix6.

Jeśli istnieje już taki wątek, to przepraszam.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr

Post autor: sl@w_es »

Wika159 pisze:Jeśli istnieje już taki wątek, to przepraszam.
Nikt się tu nie gniewa, nie obraża, więc nie ma potrzeby przepraszać, ale...
Zasady obowiązujące na FORUM są w dość jasny sposób przedstawione w Regulaminie Plus Forum (który zaakceptowałaś!), dlatego proszę stosować się do tych wytycznych.

Co do pytań zawartych w poście to należy aktywować tylko te pakiety/usługi/promocje, które przeznaczone są dla taryfy przez nas używanej; w przeciwnym przypadku możemy uruchomić coś czego w ogóle nie chcieliśmy, ponieważ zdarza się, że te same kody w różnych taryfach odpowiadają za aktywację odmiennych usług.

W taryfie Mix 6 możesz korzystać z Nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci za 3 gr. Koszt aktywacji 5 zł/30 dni + 3 gr za każdą wysłaną wiadomość SMS.
Kody:
- włączenie: *136*11*03#
- wyłączenie: *136*00*03#.

Regulamin promocji Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 grosze
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ