Telefon w mix plus

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Telefon w mix plus

Post autor: simplusowiec »

Sytuacja wyglada tak ze zdecydowalem sie przejsc na mixa ze wzgledu na darmowy numer.Z tego co sie dowiedzialem z roznych zrodel to nie moge podpisac umowy mixa bez tel.Moj k550i jest zupelnie dobry wiec chce wziac mixa na max 30 doladowan i jakis tani tel po czym go od razu sprzedac.Jaki proponujecie?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

simplusowiec, jeszcze tylko powiedz czy chcesz Music Packa (zobowiązania 40 lub 60 lub 100zł) czy zwykłego mixa (30 lub 50 zł). No i jakiej wysokości te zobowiązania?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Tak na szybko...
Zobowiązanie 30zł na 24 doładowania:
:arrow: Motorola V3Edge + zestaw słuchawkowy bluetooth za 1zł. Zestaw słuchawkowy bym sobie zostawił a sam telefon na allegro chodzi po ok 250zł.
:arrow: S-E W200i + głośniki za 1zł. Na allegro chodzi po ok 200zł.
To tyle z tych najtańszych. Ceny telefonów podaję ze sklepu internetowego. W salonie są droższe o ok 30zł.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Chodzi mi raczej o zwykłego mixa i to własnie na 24 doładowania.Kobieta już mnie tak męczy że szok :-) Hmmm,widziałem że w200i nówka z salonu plusa chodzi w licytacji mniej więcej 180zł ale wartości sa zbliżone do Twoich :) Jeśli będę kupował to poprzez net,po co przepłacać.Jest jeszcze jedna kwestia:motorolki w sklepie netowym sie skończyły a w200i sa tylko białe lub jakieś aqua blue no i najważniejsze:ja chce zmigrować z aktualnym numerem który mam teraz w simplusie :-(
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

To migracja chyba też tylko w salonie. Jest też wersja W200i bez głośników i ona w salonie kosztuje 1zł. No a kolor to już sam musisz wybrać :-P Lepiej się zorientuj w jakimś komisie czy go kupią i za ile, bo na allegro jest już takie nasycenie tych telefonów że chyba ciężko będzie sprzedać.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Na Allegro widzialem ze nowki z salonu w licytacji osiagaja 180zl.A jak bym wzial 30 doladowan to co bys proponowal?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Na 30 doładowań to może:
:arrow: S-E 510i za 1zł, cena niby ok 250zł na allegro;
:arrow: Nokia 2626 za 1zł, na allegro za ok 200zł;
:arrow: Sagem my511 za 1zł, na allegro za ok 250zł;

To tak z tych najtańszych. Resztę chyba nie opłaca sie brać ze względów ekonomicznych. Myślę że najlepiej byłoby wziąć na 24 doładowania po 30zł Motorole V3Edge w salonie bez zestawu słuchawkowego za 1zł i ją opchnąć. Może dadzą 250zł. Zresztą najlepiej zapytać się w komisie ile by dali za któryś z tych telefonów i na tej podstawie się zdecydować.

Jednak 30 doładowań to 6 więcej czyli 6*30zł=180zł więcej na samej umowie a jak widać ceny telefonów podobne...

Ceny telefonów są z salonu a nie ze sklepu internetowego.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Moze rzeczywiscie z ta motorola to dobry pomysl.Ponad 200zl to kolo 7-8 doladowan,to juz jest warte zachodu.Musze tylko sie zorientowac jaki jest popyt na ten tel na allegro i czy jest dostepna w salonie w moim miescie.
Spirit
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 13 sie 2008, o 10:25
Lokalizacja: Wiązownica
Kontakt:

Post autor: Spirit »

simplusowiec, Jak szukasz tego tel to zobacz na http://plus.pl/adresy_punktow_sprzedazy/ i zapytaj przez E-mail-a czy mają w salonie bo ja tak pytałem.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Ja tam lubie Nokie ;)
JankoMuzykant
PlusManiak
Posty: 68
Rejestracja: 28 sty 2009, o 21:28

Post autor: JankoMuzykant »

Nokie są chyba jedne z wytrzymalszych telefonów.
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

JankoMuzykant pisze:Nokie są chyba jedne z wytrzymalszych telefonów.
Na jakiej podstawie tak sądzisz i o jaką wytrzymałość chodzi?
JankoMuzykant
PlusManiak
Posty: 68
Rejestracja: 28 sty 2009, o 21:28

Post autor: JankoMuzykant »

chodzi mi że się nie psują no i z wyglądu są solidne też .,mój brat ma nokie od dłuższego czasu i chodziarz rzuca nią po kontach to się nieźle trzyma :) ale to też zależy kto jaki model ma.
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

JankoMuzykant pisze:chodziarz rzuca nią po kontach
Moim skromnym zdaniem telefon jest urządzeniem do zupełnie innego przeznaczenia.Wygląd zewnętrzny,menu,przyzwyczajenie do marki to sa jakieś argumenty wyboru danego modelu a nie to co podałeś wyżej.Niech porzuca dyskiem lub oszczepem,bardziej pasuja do sportowego zacięcia brata.
Awatar użytkownika
madziq
PlusManiak
Posty: 97
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:40
Lokalizacja: Wieś ;D

Post autor: madziq »

Co do tego, że Nokie są najwytrzymalsze - 5200 też? Rozleciała mi się po 3 miesiącach ;].
SE górą :P
Madźka. (;
ODPOWIEDZ