Teraz jest 26 maja 2018, o 14:44

Zostaw Kontakt

Jak zrezygnować z udziału w smsowej loterii?

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Offline

Garjusz

Administrator

Administrator

 • Posty: 2870
 • Dołączył(a): 5 paź 2007, o 17:42
 • Lokalizacja: PlusForum
 • Podziękował : 1 raz
  Otrzymał podziękowań: 40 razy
 • Moja taryfa: Moja
 • Model telefonu: SONY XPERIA T3

Jak zrezygnować z udziału w smsowej loterii?

Post4 mar 2011, o 16:37

[ad]W związku z coraz powszechniejszym zjawiskiem organizowania loterii i konkursów SMS oraz stosowania płatnej subskrypcji, Urząd Komunikacji Elektronicznej przypomina, że zasady odstąpienia od udziału w loterii i rezygnacji z subskrypcji określa regulamin danej usługi.

Na przykładzie „Loterii Orange" oraz „Czy stałeś się dzisiaj Milionerem" pokazujemy, jak wycofać się z uczestnictwa w loterii i zrezygnować z płatnej subskrypcji.PTK Centertel Sp. z o.o. operator sieci Orange
Regulamin loterii http://www.audi.orange.pl/

Koszt codziennej subskrypcji to 4,92 zł.

Uczestnik loterii, w każdej chwili może wypisać się z Klubu Orange wysyłając SMS o treści „STOP KLUB" pod numer 60400 (opłata jak za zwykły SMS). Wysłanie SMS o powyższej treści skutkuje zaprzestaniem przesyłania przez organizatora loterii (Internetq Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie) płatnej subskrypcji.
W przypadku, gdy uczestnik nie jest zainteresowany otrzymywaniem wiadomości SMS od organizatora może wysłać, na numer 7400 lub na numer 8080 lub na inny numer wskazany w materiałach reklamowych i promujących loterię, wiadomość SMS o treści „STOP". Wysłanie wiadomości SMS o takiej treści skutkuje zaprzestaniem wysyłania dodatkowych informacji przez organizatora.

Koszt wysłania SMS na numer 7400 wynosi 4,00 zł netto + VAT (4,92 zł. brutto).
Wysłanie SMS na numer 8080 jest bezpłatne.
Wszelkie reklamacje dotyczące Loterii należy zgłaszać na piśmie na adres organizatora: Internetq Poland Sp. z o.o. Aleja Niepodległości 18, 02-653 Warszawa z dopiskiem na kopercie: „Loteria Orange", w czasie trwania loterii, jednakże nie później niż w terminie do dnia 16 maja 2011 r.PTC Sp. z o.o. operator sieci Era
Regulamin loterii http://www.era.pl/pl/100m

Koszt codziennej subskrypcji to 4,92 zł.

W przypadku, gdy Uczestnik nie jest zainteresowany dalszym korzystaniem z usług promocyjnych w ramach Zakupu Pakietu i chciałby wstrzymać płatności, powinien wysłać na nieodpłatny numer 8007 wiadomość SMS o treści „STOP MILION".

Organizatorem loterii jest Mobile Formats Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Wszelkie reklamacje w związku z loterią należy zgłaszać na piśmie na adres organizatora: Mobile Formats Sp. z o.o. ul. Wróbla 24 lok. 1, 02-736 Warszawa, w czasie trwania Loterii, jednak nie później niż w terminie do dnia 25 marca 2011 roku.

Jednocześnie Urząd Komunikacji Elektronicznej przypomina, iż na mocy przysługujących uczestnikowi loterii uprawnień (art. 4 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204), uczestnik loterii może poprzez złożenie oświadczenia na piśmie skierowanego do Dostawcy Usług o Podwyższonej Opłacie, Organizatora loterii, odwołać wszelkie wyrażone uprzednio w sposób bezpośredni lub uzyskane w sposób dorozumiany zgody na przesyłanie przez Dostawcę Usług o Podwyższonej Opłacie jak i jego Zleceniodawców, jakichkolwiek niezamówionych krótkich wiadomości tekstowych SMS na wskazane numery telefoniczne, których to uczestnik loterii jest właścicielem.

telix.pl[/ad]
Offline
Avatar użytkownika

kowcio

Moderator

 • Posty: 1568
 • Dołączył(a): 19 wrz 2009, o 20:15
 • Podziękował : 0 raz
  Otrzymał podziękowań: 0 raz
 • Moja taryfa: Abonamentowa
 • Model telefonu: Samsung S8

Re: Jak zrezygnować z udziału w smsowej loterii?

Post4 mar 2011, o 21:07

ja napisałem do orange @ żeby mi to świństwo wyłaczyli, bo mi to zapycha skrzynkę
Wyłaczyli :-)
Zapraszam na...
Obrazek

Powrót do Telefony, Smartfony, Tablety - TestyKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości