Jakim samochodem się poruszacie [marka]?

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Brook85
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 sty 2015, o 06:09

Re: Jakim samochodem się poruszacie [marka]?

Post autor: Brook85 »

Ja mam w tej chwili toyote avensis. Od dawna w mojej rodziny ta marka cieszy się dużą popularnością i uznaniem. Nic się nie psuje, jeździ jak marzenie. Polecam, jakby ktoś akurat szukał samochodu.
Bea80
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2015, o 11:09

Re: Jakim samochodem się poruszacie [marka]?

Post autor: Bea80 »

Japońskie samochody mają coś w sobie, że teraz bardzo dużo ludzi je kupuję co zauważyłem bardzo teraz dużo osób kupuję nissany toyoty nawet. Ja sobie jężdże takim miejskim samochodem jakim jest toyta yaris. Po prostu małe spalanie a awaryjność w tym samochodzie to jest pojęcie o którym nie ma przecież mowy żadnej
UlrykWro2643
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 12:54

Re: Jakim samochodem się poruszacie [marka]?

Post autor: UlrykWro2643 »

Jeśli chodzi o mnie to ja jeżdżę akurat francuskim nowszym takim modelem Renault Clio. Kiedyś się tłukłem ekonomicznie matizem ale teraz po prostu już mam coś nowszego i zdecydowanie szybszego. haa : )
Terica2696
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 13:24

Re: Jakim samochodem się poruszacie [marka]?

Post autor: Terica2696 »

Jakie tam tłuczenie się matizem : ) gdzie się akurat lepiej nie zaparkuję jak właśnie Matizem hyhy : P też miałem to jako pierwszy samochód : ) teraz zdecydowanie mam japońca i jest tutaj akurat Nissan ; ) po prostu bardzo fajnie tutaj się go obsługuję i można wtedy sobie czasem depnąć bo teraz w tych samochodach części coraz tańsze
MegaLinnea2507
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2015, o 13:38

Re: Jakim samochodem się poruszacie [marka]?

Post autor: MegaLinnea2507 »

Ja obecnie jedżę bmv w kombi - kilkunastoletnie auto. Dla mnie nie za duże i ie za małe, bo muszę gdzieś wózek synka na wyjazdy zapakować. Ale już oczywiście myślę nad zmianą na coś nowszego, bo niestety coś tam co chwilę się psuje.
NetRudolf1137
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 14:08

Re: Jakim samochodem się poruszacie [marka]?

Post autor: NetRudolf1137 »

Niestety nie mam swojego samochodu chociaż już prawko mam : D to przyznam się, że czasem pożyczam właśnie samochód od moich rodziców i jak coś to się rozbijam właśnie Oplem Insignia. Bardzo fajnie się tym jeździ pożyczają czasem ale nie zawsze : ) jeśli chodzi o dłuższe jakieś trasy to zwykle muszę wybrać PKP : D
CatheyXyz77
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 15:09

Re: Jakim samochodem się poruszacie [marka]?

Post autor: CatheyXyz77 »

Jeśli chodzi o moje auto to ja sobie jężdżę tradycyjnie passatem. ; )) Dla mnie jest to bardzo dobre auto bo mi się prawie wcale nie psuję a części są w bardzo przystępnych cenach.
AnnaMaria12
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 18 cze 2015, o 22:47

Re: Jakim samochodem się poruszacie [marka]?

Post autor: AnnaMaria12 »

Ja mam starą dobrą Audice :) rocznik 91 ale ani grama rdzy. Tak to jest z tymi starszymi samochodami że blachy były po prostu solidniejsze i nie do zdarcia :)
Krzysztoffer79
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2015, o 12:46

Re: Jakim samochodem się poruszacie [marka]?

Post autor: Krzysztoffer79 »

Ja śmigam sobie od 4 lat Citroenem C3 i powiem Wam, że daje radę, a pali mało, bo w gazie i wszędzie się wciśnie. ;)
AnnaMaria12
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 18 cze 2015, o 22:47

Re: Jakim samochodem się poruszacie [marka]?

Post autor: AnnaMaria12 »

Ostatnio do mojej Audicy dołączył passat B5 jedanak moja stara dobra Audi nie zostanie napewno oddana :) Będzie mi służyła dopóki się nie rozleci ;)
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Jakim samochodem się poruszacie [marka]?

Post autor: habish »

Skoda Octavia II ;-)
ODPOWIEDZ