Android 2.3.5 mikrofon nie działa podczas rozmów

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Awatar użytkownika
MarudnaWredota
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 lip 2013, o 17:06

Android 2.3.5 mikrofon nie działa podczas rozmów

Post autor: MarudnaWredota »

Witam.
Jak w temacie, mikrofon nie działa gdy ktoś do mnie dzwoni lub gdy ja dzwonię do kogoś.
Rozmówca mnie nie słyszy, za to ja go tak. Mikrofon na pewno jest sprawny, ponieważ działa na przykład podczas gry w Pou (aplikacja powtarza to, co powiem do mikrofonu). Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale bardzo utrudnia mi to korzystanie z telefonu. Gdy kupiłam telefon miał wgranego Androida 2.3.5, zmieniłam na CyanogenMod 10 a następnie na 9.0 ponieważ 10 źle działał na tym modelu (HTC Wildfire S). Później zrobiłam recovery i znowu mam 2.3.5 tyle, że bez całego "dziadostwa" od operatora. Jakoś niedługo po powróceniu do 2.3.5 pojawił się ten właśnie problem. Proszę o pomoc i pozdrawiam.
Gdy przyjdzie jeszcze oręż w niebo wznieść
Gdy przyjdzie synom za Kraj Ojców walczyć
Wspominajcie na tych, którym w oczy śmierć
a którym drogie były wieczne barwy.
obcypowraca

Re: Android 2.3.5 mikrofon nie działa podczas rozmów

Post autor: obcypowraca »

Jak wgrywasz takie ROM-y to się potem nie dziw, że występują błędy. Ustawienia fabryczne lub wgranie na nowo najlepiej stock-owego ROM-a lub innego.
Awatar użytkownika
MarudnaWredota
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 12 lip 2013, o 17:06

Re: Android 2.3.5 mikrofon nie działa podczas rozmów

Post autor: MarudnaWredota »

Wczoraj robiliśmy mały test jak mój chłopak wrócił z pracy. Zadzwoniłam do niego i z mikrofonem było wszytko ok, słyszał mnie. W czasie gdy był w pracy w ogóle nie mogłam się do niego dodzwonić. Dziś też nie mogłam, chociaż - jak już powiedziałam - wczoraj wieczorem było wszystko ok. Zrobiłam przecież recovery i mam oryginalnego roma, więc nie wiem, w czym tkwi problem...

Edit:
Ktoś mi radził Task Killerem zakończyć aplikacje, i wtedy powinno zadziałać. Nie zadziałało.
Działa po restarcie telefonu, sprawdziłam, ale niestety nie wiem na jak długo. Chciałabym żeby ten problem już nie występował.
Gdy przyjdzie jeszcze oręż w niebo wznieść
Gdy przyjdzie synom za Kraj Ojców walczyć
Wspominajcie na tych, którym w oczy śmierć
a którym drogie były wieczne barwy.
obcypowraca

Re: Android 2.3.5 mikrofon nie działa podczas rozmów

Post autor: obcypowraca »

Wg mnie powstały błędy przy recovery, nie szkodzi że masz oryginalnego, jest zmodyfikowany. Proponuję to co poprzednio, wgrać na nowo, co jest wbrew pozorom często potrzebne, lub spróbować przywrócić ustawienia fabryczne. Jeśli to błąd systemu zarządzania procesem to jedna z tych opcji powinna pomóc.
ODPOWIEDZ