Serialowo....

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
NetRudolf1137
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 sty 2015, o 14:08

Re: Serialowo....

Post autor: NetRudolf1137 »

Akurat jeśli o mnie chodzi to ja sobie chodzę jeszcze nadal do szkoły średniej (całe szczęście, że ostatni rok : D ) no i po prostu z tego powodu by było jakieś odzwierciedlenie do mojego życia to ja sobie po prostu oglądam taki serial na TVN właśnie jak SZkoła. Bardzo mi się podoba bo dość podobne sytuację mam w swoim życiu
Emeline2403
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 13:09

Re: Serialowo....

Post autor: Emeline2403 »

Amerykańskie seriale wyprodukowane w ostatnich kilku latach kompletnie zmieniły sposób postrzegania współczesnej sztuki filmowej małego ekranu. Co za tym stoi? Przede wszystkim, świetnie „skrojone” scenariusze - dopasowujące się do społecznych nastojów, dobrze obrazujące rzeczywistość.
BESTLORRAINE77
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 15:39

Re: Serialowo....

Post autor: BESTLORRAINE77 »

NetRudolf1137 pisze:Akurat jeśli o mnie chodzi to ja sobie chodzę jeszcze nadal do szkoły średniej (całe szczęście, że ostatni rok : D ) no i po prostu z tego powodu by było jakieś odzwierciedlenie do mojego życia to ja sobie po prostu oglądam taki serial na TVN właśnie jak SZkoła. Bardzo mi się podoba bo dość podobne sytuację mam w swoim życiu
Tak ten serial Szkoła jest bardzo przyjemny i fajny ; ) mi osobiście też się bardzo podoba z tego powodu, że akcja dotyczy takich po prostu bohaterów młodych a nie jak w przypadku innych produkcji polskich gdzie losy się toczą głównie w oparciu o starszych takich tych aktorów. Tutaj fajnie sobie popatrzeć na to jak dzieciaki ze szkoły radzą sobie w szkole.
Nancie86
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2015, o 16:24

Re: Serialowo....

Post autor: Nancie86 »

Bardzo ostatnio się nakręciłem na taki serial jakim jest Dwóch i pół : ) wszystko tam jest świetnie nakręcone i akurat humor jest tam taki typowy amerykański co mi się bardzo podoba ; ) najważniejsze dla mnie, że serial się tak nie ciągnie i jeden odcinek właśnie trwa tylko tak do około 25 minut a nie więcej.
ekomagdalena80
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 14:54

Re: Serialowo....

Post autor: ekomagdalena80 »

Emeline2403 pisze:Amerykańskie seriale wyprodukowane w ostatnich kilku latach kompletnie zmieniły sposób postrzegania współczesnej sztuki filmowej małego ekranu. Co za tym stoi? Przede wszystkim, świetnie „skrojone” scenariusze - dopasowujące się do społecznych nastojów, dobrze obrazujące rzeczywistość.
ja też uwielbiam amerykańskie seriale jak dla mnie są najlepsze ... polskie się do nich nie umywają
AnnaMaria12
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 18 cze 2015, o 22:47

Re: Serialowo....

Post autor: AnnaMaria12 »

No, "Szkoła" to bez dwóch zdań serial na miano Oskarów. ;)
Ja uwielbiam serial "Under the dome".
No i babska słabostka: "Pamiętniki wampirów".
Ostatnio zaczęłam też oglądać "suits" i też mogę polecić. ;)
ODPOWIEDZ