Serialowo....

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
SzefMyrna85
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 sty 2015, o 16:54

Re: Serialowo....

Post autor: SzefMyrna85 »

Ja to lubię bardzo polskie seriale i po prostu każde hyhy Ostatnio to ja właśnie bardzo często oglądam takie coś jak na polsacie - dlaczego ja, trudne sprawy. Po męczącym dniu w pracy właśnie to sobie włączam i po prostu oglądam właśnie dla tego, żeby się już tak nie stresować i zapomnieć o moich problemach...
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:05 przez SzefMyrna85, łącznie zmieniany 1 raz.
SuperBunny2602
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2015, o 17:24

Re: Serialowo....

Post autor: SuperBunny2602 »

No co Ty mówisz lubisz te seriale typu - dlaczego ja, trudne sprawy masakra to dla mnie jest takie mocne rycie bani hehe No ale jak tam kto woli bo kto ma pilota ten ma po prostu władzę hyhy Mój taki najlepszy i ulubiony serial to - Przyjaciele z USA. Bardzo mi się podobał z tego względu, że po prostu na nim ćwiczyłem język angielski
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:04 przez SuperBunny2602, łącznie zmieniany 1 raz.
Ilene98
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2015, o 17:39

Re: Serialowo....

Post autor: Ilene98 »

Ja też bardzo lubię te polskie takie seriale, które świetnie działają na mój mózg a są to mianowicie dlaczego ja, trudne sprawy a ostatnio to nawet oglądam powtórki - pamiętniki z wakacji. Naprawdę tam niektórzy aktorzy Ci amatorzy są po prostu nieziemscy umieją tak mnie rozśmieszyć, że tutaj jest głowa mała
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:15 przez Ilene98, łącznie zmieniany 1 raz.
mcwrocislaw2625
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2015, o 18:09

Re: Serialowo....

Post autor: mcwrocislaw2625 »

Nie wiem czy już ktoś tutaj wymieniał ale ja właśnie po prostu powiem, że mój taki najlepszy serial i mój number one to jest od zawsze i chyba na zawsze 'Klan' hihih Bardzo lubię śledzić losy tych bohaterów bo przecież oni dorastają na moich oczach tak jak właśnie w przypadku Bożenki czy też innych bohaterów jak Kaja i inni
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:01 przez mcwrocislaw2625, łącznie zmieniany 1 raz.
drewkowy25
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2015, o 14:50

Re: Serialowo....

Post autor: drewkowy25 »

Dr house i świat wg kiepskich to moje dwa ulubione seriale
thevenus82
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 05:54

Re: Serialowo....

Post autor: thevenus82 »

Uwielbiam seriale! Ale te dobre. Nic tak nie odpręża po pracy jak odcinek ulubionej serii. Ja polecam od siebie Czystą Krew, Californication, Sześć stóp po ziemią, Pasadenę, Hannibala, Penny Dreadful. Czy znacie coś w tym stylu? Najlepiej produkcji HBO, Show Time? Gatunki: dramat, thriller, horror, fantasy.
Doreatha2327
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 10:24

Re: Serialowo....

Post autor: Doreatha2327 »

Mi to jakoś teraz do gusty przypadły takie filmy polskie jak Dlaczego Ja i Trudne Sprawy. Bardzo je lubię z tego to powodu, że poruszają takie codzienne sprawy i po prostu widać, że tutaj grają amatorzy co zagrałby tak samo każdy z nas a pomimo tego i tak nie wszyscy przechodzą castingi i jest trochę lipa niestety heheh
eleta96
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 08:39

Re: Serialowo....

Post autor: eleta96 »

leontine1665 pisze:Osobiście czekam na premierę trzeciego sezonu House of Cards, to zdecydowanie mój ulubiony serial. Z innych, które mogę polecić, to True Detective, Fargo czy Masters of Sex. Bardzo fajne :)
To też moje ulubione seriale szczególnie true detective - mój ulubiony
HIPERSANTOS2145
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 07:24

Re: Serialowo....

Post autor: HIPERSANTOS2145 »

Oj nie ma nic lepszego jak ulubiony odcinek serialu po pracy :D moje hity jak do tej pory: Czysta Krew, Californication, 6 stóp pod ziemią, Dom grozy, Pasadena, Hannibal. Szukam czegoś nowego, ale sama nie wiem od czego zacząć? Co polecacie? Lubię klimaty takie jak: horror, thriller, dramat, sf, ale może tez być coś zupełnie innego byle nie wiało nudą ;P
Mcarlie2089
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 sty 2015, o 10:39

Re: Serialowo....

Post autor: Mcarlie2089 »

Mi się bardzo podoba ostatnio właśnie taki serial na TVN jak szkoła ostatnio mnie bardzo wciągnął bo jak wracam po szkole to sobie go oglądam i po prostu wtedy tak na niego patrzę z przymróżeniem oka. Właśnie dzisiaj oglądałem kolejny odcinek i po prostu coś tam było śmiesznego, że po prostu jakaś uczennica się przespała z ojcem swojej koleżanki z innej klasy
Bea80
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2015, o 11:09

Re: Serialowo....

Post autor: Bea80 »

Nie lubię tych właśnie polskich seriali bo mnie one trochę ograniczają z tego po prostu powodu, że są słabe i mało co wnoszą..Żeby jakoś poruszyć widza to najczęściej temat tam się kręci właśnie wokół łóżka i właśnie eksu..bo wiadomo sprzeda się najlepiej. Mój ulubiony serial to jest zagraniczny dexter.
UlrykWro2643
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 12:54

Re: Serialowo....

Post autor: UlrykWro2643 »

Lubię polskie seriale z tego względu, że akurat nie znam angielskiego i nie chce tego wszystkiego jakoś tłumaczyć. Zdecydowanie no nie wiem po prostu bardzo lubię polskie seriale ostatnio razem z moją dziewczyną się wciągnełem w coś takiego jak właśnie Pierwsza Miłość i było bardzo na plus bo mnie zaciekawił.
EkoWrocislawa80
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 12:24

Re: Serialowo....

Post autor: EkoWrocislawa80 »

Doreatha2327 pisze:Mi to jakoś teraz do gusty przypadły takie filmy polskie jak Dlaczego Ja i Trudne Sprawy. Bardzo je lubię z tego to powodu, że poruszają takie codzienne sprawy i po prostu widać, że tutaj grają amatorzy co zagrałby tak samo każdy z nas a pomimo tego i tak nie wszyscy przechodzą castingi i jest trochę lipa niestety heheh
Jak można to oglądać, nie mówie już o beznadziejnej i prymitywnej grze aktorów, ale o całości, dla mnie to nie są sprawy z życia wzięte tylko jakieś bajki
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Serialowo....

Post autor: niko10 »

No to ja dorzucę słoiki i ukryta prawda, pamiętniki z wakacji :-)
Terica2696
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 13:24

Re: Serialowo....

Post autor: Terica2696 »

Nie wiem czy to takie bajki bo przecież - dzień który zmienił moje życie akurat mówią, że jest na faktach : D zdecydowanie no nie wiem ja ostatnio bardzo często oglądam właśnie - między piętrami. TO jest amerykański serial gdzie znakomicie widać to jak Amerykanie traktują życie zawsze po pracy jest jakaś impreza
ODPOWIEDZ