Praca w Plusie

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Praca w Plusie

Post autor: lodyga »

Tak z urzędu pracy nie ma opcji lub jest minimalna,staże są nieopłacalne w danej chwili dla pracodawców dlatego ta forma zatrudnienia za rok na 99% zniknie. Smutne ale przynajmniej dzięki temu widać po co byli stażyści ( przynieś, wynieś bo to urząd Ci płaci).
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
NetRudolf1137
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 14:08

Re: Praca w Plusie

Post autor: NetRudolf1137 »

Też tak uważam, że taki staż to jest po prostu wykorzystanie z taniej siły roboczej. Nie dość, że wtedy firma nie płaci za pracownika to on robi te najgorsze rzeczy i traktuję się go jak chłopca/dziewczyna na posyłki - smutne ale niestety prawdziwe..Jeśli chodzi o praktyki lub staże w Plusie to mogą być ale trzeba poszukać jakoś w okolicach maja lub czerwca
Emeline2403
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 13:09

Re: Praca w Plusie

Post autor: Emeline2403 »

Kilka lat temu próbowałam się wkręcić ale niestety na to miejsce przyjęli inną dziewczynę, która po kilku latach pracy zarabia niewiele ponad najniższa krajowa dla mnie to troszkę nieporozumienie, nie wiem może w większych miastach jest inaczej
CatheyXyz77
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 15:09

Re: Praca w Plusie

Post autor: CatheyXyz77 »

To już chyba zależy od miasta przecież ; ) moja siostra miała tam praktyki chyba odbywała studenckie i po prostu nic nie narzeka ; ) bardzo miła tam atmosfera mówiła, że była i jej się naprawdę podobało : ) co ja tutaj podkręślę to praca w takiej firmie zawsze się wiąże ze stabilizacją z tego powodu, że to pewna firma na rynku
AnnaMaria12
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 18 cze 2015, o 22:47

Re: Praca w Plusie

Post autor: AnnaMaria12 »

Ja do Plusa zostałam skierowana z urzędu pracy i byłam na tygodniu próbnym jednak pracy nie dostałam ponieważ drugą osobą ubiegającą się o to stanowisko był chłopak który wiedział dużo więcej ode mnie choćby o tel, ale jakoś specjalnie nie żałuję. :P
ODPOWIEDZ