Nasze hobby, zainteresowania

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: pasqal »

Jako że jeszcze mimo wszystko mamy wakacje, chciałbym skorzystać z luźniejszej atmosfery i zachęcić Was do dzielenia się swoimi konikami (oprócz telekomunikacji, oczywiście ;-) ).

Jak można było zauważyć, mnie intryguje maszyneria elektroniczna, czyli mówiąc prościej - głupi sprzęt, co tylko 0 i 1 rozróżniać potrafi (w skrócie: komputer), a nieco precyzyjniej programowanie - nie tylko aplikacji, a bardziej przede wszystkim skryptów PHP czy stron HTML. Na poważniejsze projekty kiedyś też przyjdzie czas, na studiach ;-)
Tymczasem, coby nie być gołosłownym, chciałem Wam zaprezentować kilka moich dzieł, m. in.:
  • Galeria szkolna, której jestem samodzielnym autorem (moje zdjęcia w niej też tam są, ot choćby tutaj)
  • Zespół templatek dla Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo - jako że strona jest teraz uzupełniana, bo tworzona zupełnie od nowa (stara jest nieznośna), dostępna jest pod tym roboczym adresem.
  • A także strona projektu w/w fundacji: http://www.owe.fsd-projekty.eu
I to są właściwie moje największe dotychczasowe osiągnięcia :-)
W tym roku planuję może ruszyć z prywatną stroną, w końcu czego nie ma w Internecie, tego nie ma w rzeczywistości ;-)
Jeśli chodzi o twórczość innego rodzaju - artystą w żaden sposób nie jestem :-P ale felietonopodobne teksty (jak już można było zauważyć) lubię czasem stworzyć :-)
No i na razie byłoby tego chyba tyle, nic więcej mi się nie kojarzy w tej chwili.
And remember: respect is everything…
privatedo
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2009, o 00:09

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: privatedo »

moje hobby to gadulstwo i poznawanie nowych osob :mrgreen:
luka1979

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: luka1979 »

moje hobby to : telefonia cyfrowa,muzyka,internet,tworzenie stron www i forum dyskusyjne,
dodatkowo lubie to co robie a jestem marketingowcem od wielu wielu lat w PTC.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: mariusz9a »

A ja uwielbiam pływać. Może to nie hobby, ale chciałem o tym wspomnieć :-D Większe osiągnięcia to pierwsze miejsce w Sosnowcu w sztafecie 10*25m kraulem i pierwsze miejsce na 150m kraulem. Oraz 6 miejsce w woj. śląskim w sztafecie 10*25m. Niestety przez ostatnie lata już nie ma na tyle czasu aby się rozwijać w tej dyscyplinie sportu (jednym słowem za dużo piwa i kondycja tragiczna :-D ).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
ziomalbrunet
PlusManiak
Posty: 50
Rejestracja: 22 paź 2009, o 23:42

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: ziomalbrunet »

Mariusz osiągnięcia imponujące :-)

Moje największe hobby to zapalniczki Zippo ;-)
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: Sim+ »

mariusz9a pisze:A ja uwielbiam pływać. Może to nie hobby, ale chciałem o tym wspomnieć :-D Większe osiągnięcia to pierwsze miejsce w Sosnowcu w sztafecie 10*25m kraulem i pierwsze miejsce na 150m kraulem. Oraz 6 miejsce w woj. śląskim w sztafecie 10*25m. Niestety przez ostatnie lata już nie ma na tyle czasu aby się rozwijać w tej dyscyplinie sportu (jednym słowem za dużo piwa i kondycja tragiczna :-D ).
Wow, no proszę! Moim ulubionym sportem też jest pływanie. Woda to mój żywioł. Narty zimą też;)
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: mariusz9a »

Sim+ pisze:Narty zimą też;)
Ja nie mogę :-( Miałem kiedyś kontuzję - skręconą nogę w kolanie, niestety lekarz powiedział że przy nartach jest duże prawdopodobieństwo odnowienia kontuzji. A jakoś miesiąc w gipsie do kostki po tyłek nie uśmiecha mi się siedzieć :-D
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
michalgin
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2009, o 01:45

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: michalgin »

Moje hobby to jazda na rowerze. Całe dnie mogę spędzić na rowerku lub obok niego przeprowadzając bieżący serwis. Właściwie to może jest to już uzależnienie :-> nigdzie nie ruszam się na pieszo.
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: Sim+ »

Ja zamierzam od najbliższego weekendu zacząć przygodę z siłownią:) Poza basenem zamierzam wzmocnić formę w tym roku. Przyznam się że nigdy nie byłem na siłowni i to dopiero moje pierwsze kroki, ale chciałbym trochę rozbudować sylwetkę:) Ktoś z Was ćwiczy na siłce?
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
bombel
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 20:52
Lokalizacja: Przeworsk

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: bombel »

ja coś tam próbowałem :lol: tez chyba znów zacznę bo brzuch rośnie hehe ;-)
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: Marcin34 »

ja chodze ponad 2 lata, mówiąc najkrócej: trzeba wiedzieć co sie chce osiągnąć, tj.czy robimy mięśnie czy tez zrzucamy zbędne kilo, no i również dieta ma znaczenie, jeśli już nie chcemy stosować diety tradycyjnej tj.zgodnie z zaleceniami trenera to wystarczy zwykła,czyli mniej tłuszczu wiecej warzyw owoców i nie jeśc przed snem,czipsy i kola na bok.
Awatar użytkownika
Kamil
PlusManiak
Posty: 136
Rejestracja: 24 gru 2007, o 16:05
Lokalizacja: Kosina
Kontakt:

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: Kamil »

ja uwielbiam wędkować mógłbym godzinami siedzieć nad wodą nawet jak nic nie bierze :-) po prostu super hehe
Pozdrawiam
Obrazek
kropelka
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 15 mar 2010, o 17:27

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: kropelka »

jazda na rowerze, film, muzyka, internet ...
takboy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2014, o 16:22

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: takboy »

Ja czasami coś tam sobie pokombinuje na komputerze :) takim nowym moim hobby jest pisanie takich małych programów ale tak hobbistycznie na własny użytek. Znalazłem w sieci kurs Java z strefakursow.pl i ćwiczę sam pisanie takich programów:)
ambrozy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2014, o 15:59

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: ambrozy »

moim hobby sa przede wszystkim jezyki :) znam juz dobrze angielski i hiszpański, teraz szkolę włoski i niemiecki :)
ODPOWIEDZ