Nasze hobby, zainteresowania

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
loginhere
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 paź 2014, o 15:54

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: loginhere »

THEGERTIE89
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2015, o 16:09

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: THEGERTIE89 »

Ja mam kilka zainteresowań ale przede wszystkim to jest najwięcej - sport. Bardzo lubię jeździć na rowerze ale to tylko w lecie jak jest dobra pogoda. Natomiast jak jest jakaś słaba pogoda to ja po prostu chodzę regularnie na basen i pływam : ) Teraz od nowego mam postanowienie, że się nauczę pływać delfinem.
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:02 przez THEGERTIE89, łącznie zmieniany 1 raz.
SzefMyrna85
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 sty 2015, o 16:54

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: SzefMyrna85 »

Moje główne zainteresowania to po prostu czytanie książek. Lubię każdy gatunek a przede wszystkim przepadam za takimi gdzie opisywane są historie znanych ludzi i ich biografie. Ostatnio bardzo często czytam właśnie o piłkarzach i wynoszę z nich bardzo głęboko idące wnioski, że po prostu warto walczyć o wszystko do końca.
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:05 przez SzefMyrna85, łącznie zmieniany 1 raz.
SuperBunny2602
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2015, o 17:24

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: SuperBunny2602 »

Ja bardzo lubię coś majsterkować właśnie przy samochodach. Coś tam sobie tunninguje u mnie właśnie w garażu, tutaj często myję samochód wszędzie gdzie się da sprawdzam czy po prostu jest okej czy nic nie cieknie czy po prostu jest w dobrej kondycji, czy nie trzeba znowu wymienić oleju. Pasja motoryzacją to jest to co najbardziej lubię.
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:05 przez SuperBunny2602, łącznie zmieniany 1 raz.
Ilene98
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2015, o 17:39

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: Ilene98 »

Ja się bardzo interesuję wspinaczką górską. Lubię tak bardzo chodzić po górach właśnie i przede wszystkim z tego względu, że ja po prostu jak byłem mały to bardzo często oglądałem spider-mana i chciałem po prostu tak jak on dosłownie chodzić sobie po skałach bo to było bardzo fajne i dobre dla mnie hehe
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:16 przez Ilene98, łącznie zmieniany 1 raz.
mcwrocislaw2625
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2015, o 18:09

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: mcwrocislaw2625 »

Ja to bardzo lubię gotować. Bo ja jakoś sobie tego nie wyobrażam, że po prostu jakaś kobieta nie potrafi tego robić..Ja to się uczę z różnego rodzaju poradników czy po prostu też na necie szukam jakiś prostych i szybkich przepisów i później sama próbóje coś z tym zrobić, żeby to później wszystkim smakowało.
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:15 przez mcwrocislaw2625, łącznie zmieniany 1 raz.
yoko84
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 03:54

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: yoko84 »

Ostatnio się zajełem hobby, które jest po prostu teraz moim ulubionym zajęciem. O czym tutaj mówię to jest tworzenie stron www bardzo to mi się podoba właśnie z tego powodu, że nie dość iż to robi z własnego hobby to jeszcze dodatkowo po prostu z tego może być jakaś kasa o ile to po prostu się dobrze wykonuję i profesjonalnie.
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:14 przez yoko84, łącznie zmieniany 1 raz.
drewkowy25
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2015, o 14:50

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: drewkowy25 »

Chodzenie na basem ma swoje uroki. Bardzo lubię tam chodzić pomaga mi to się zrelaksować i wyciszyć. Nie chodzi o to by codziennie przepływać 5 długości tylko porostu tam być
thevenus82
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 05:54

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: thevenus82 »

Ja niestety teraz dużo pracuje, do tego dochodzi szkoła w weekandy i czasu na hobby brak. Uwielbiam fotografować. Ale nie dość, że jest to kosztowna sprawa to jeszcze czasochłonna. Idealnie było by łączyć pracę z zainteresowaniami. Choć kto wie, może wtedy by nam już to hobby zbrzydło.
gmiazreclian
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 5 lut 2015, o 15:16

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: gmiazreclian »

Uwielbiam piesze wędrówki (kiedyś ze swoim czworonogiem) i uwiecznianie miejsc, które zrobiły na mnie wrażenie. Jak tylko mam na to czas, organizuję sobie wypady na rowerze typu ostre koło, takie max 150km. Uwielbiam też czytać wiadomości ze świata WiOO i zabawę systemem GNU/Linux oraz o operatorach strukturalnych/wirtualnych i ich wybrykach/promocjach.
gmiazreclian
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 5 lut 2015, o 15:16

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: gmiazreclian »

Merrilee2542 pisze:'gmiazreclian' ale to tak bardziej amatorsko się zajmujesz linuxem czy profesjonalnie?
Korzystam z systemów GNU/Linux i xBSD już kilkanaście lat, ale tylko przez pare z nich zajmowałem się nimi zawodowo, w tym byłem też testerem. Niesamowitą frajdę mi to sprawia :D .
Merrilee2542 pisze:Ja się bardziej zajmuję grafiką i działam jako freelancer i jakoś nie narzekam ale to chyba jak kazdy co się zna ostatnio bardzo lubię ciąć grafikę z html css do psd .
Też lubię zabawy z grafiką, choć ostatnio nie mam na czym :( .
amy94
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 08:24

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: amy94 »

Jak nie ma na czym nie rozumiem twego bólu .. : ( Przecież jak już chcesz po taniości to możesz skorzystać z tego co ja czyli z bezpłatnego GImpa. Jest przecież też bardzo dobry i też można tutaj się bawić. Freelancer to dobry sposób na takie dorobienie bo jak się podłapie zlecenia to jest bardzo wporzo i bangla : DD
Doreatha2327
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 10:24

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: Doreatha2327 »

No bardzo ciekawe to masz zainteresowanie bardzo mocno CIę podziwiam Ciebie oraz twoją determinację. Bo raz jak byłem we Wro na takim graniu gitarowym to był tam taki gościu z yt co ma największą liczbę autografów i zbierał znowu jakieś tam. Tak specyficzne hobby mają tylko pozytywnie zakręcenie ludzie. Ja akurat się interesuję monetami haaa
eleta96
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 08:39

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: eleta96 »

REIRYDION1735 pisze:A ja bardzo lubię grać w gry planszowe. Albo w karcianki. Ale przede wszystkim jednak w gry planszowe- jak dla mnie nie ma nic lepszego niż rozegranie jakiejś fascynującej rozgrywki z paczką zgranych znajomych. Ale poza tym to bardzo lubię też pływać
Ja ostatnio też gram coraz częściej w gry planszowe z moimi dziećmi i muszę przyznać że sprawia nam to wielka frajdę
HIPERSANTOS2145
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 07:24

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: HIPERSANTOS2145 »

Ja też lubię pograć sobie w planszówki, ale cena tych ciekawych jest dość powalająca. Jak mam choć trochę wolnego czasu, co rzadko sie zdarza, lubię fotografować. Niestety to też tanie hobby nie jest :P No i gotowanie. Uwielbiam. Dla siebie, dla rodzinki, dla znajomych. Kolekcjonuje książki kucharskie, jak jestem na wakacjach to zawsze przywożę zamiast pamiątek coś ciekawego do jedzenia.
ODPOWIEDZ