Telewizja w komputerze

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Drsabin78
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 sty 2015, o 16:39

Telewizja w komputerze

Post autor: Drsabin78 »

Chciałbym, żeby mój laptop z internetem LTE mógł służyć mi też jako telewizor. Czy oprócz stron gdzie mogę obejrzeć filmy i seriale online istnieje jakiś inny sposób na oglądanie programów telewizyjnych? Chodzi mi np. o jakieś stronki, które oferują streaming kanałów telewizyjnych. Wiem, że wydarzenia sportowe można oglądać w ten sposób. Takze większość programów informacyjnych da radę obejrzeć online. Ale czy istnieją po prostu kanały telewizyjne, które non stop nadają jednocześnie w internecie, bez potrzeby szukania każdego programu odzielnie?
SzefMyrna85
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 sty 2015, o 16:54

Re: Telewizja w komputerze

Post autor: SzefMyrna85 »

W internecie jest wiele stronek, gdzie można oglądać programy telewizyjne on-line np. żeby mieć nieograniczony dostęp do tych właśnie programów trzeba wykupić abonament, ale jest on w takiej wysokości, że miesięcznie tego nie odczujesz, a możemy oglądać ulubione programy i seriale do woli:)
Ostatnio zmieniony 5 mar 2015, o 02:19 przez SzefMyrna85, łącznie zmieniany 1 raz.
Ilene98
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2015, o 17:39

Re: Telewizja w komputerze

Post autor: Ilene98 »

Wystarczy, że wpiszesz w google'a frazy "telewizja online" albo "telewizja internetowa" i wyświetlą ci się całe strony propozycji. Poszperaj i sam wybierz tą, której oferta najbardziej ci podpasuje. Ja sam nie korzystam z internetowej telewizji, więc nie polecę ci konkretnej stronki, ale wybór jest szeroki, więc powinienes znaleźć cos co cie usatysfakcjonuje. pozdrawiam.
mruwa88
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 9 lut 2015, o 17:09

Re: Telewizja w komputerze

Post autor: mruwa88 »

Są tunery dvbt wielkości pendrive na usb wpinane takie coś bardzo tanio kupisz na portalu aukcyjnym do tego instalujesz sobie jakąś apke i masz tv z laptopa ;)
Brak podpisu też jest podpisem
ODPOWIEDZ