Kto przeprowadzi szkolenie

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
mcotton91
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 sty 2015, o 10:54

Kto przeprowadzi szkolenie

Post autor: mcotton91 »

Mam w swojej firmie zatrudnione dwie panie księgowe. Pomagają ogarnąć mi się w sprawach podatków i rozliczeń. Jednak są to już starsze kobiety i muszę przyznać, że coraz mniej orientują się w najnowszych ustawach i rozporządzeniach. Pomyślałem, żeby zorganizować im jakieś szkolenia w tym zakresie. Tak, żeby mogły się dowiedzieć o najnowszych nowelizacjach w prawie podatkowym. Kto organizuje takie szkolenia? Zupełnie nie wiem gdzie szukać kompetentnych osób. Nie chcę łapać pierwszego lepszego kontaktu znalezionego w google.
mikiasa
Szalony PlusManiak
Posty: 805
Rejestracja: 14 lip 2014, o 17:16
Lokalizacja: Lublin

Re: Kto przeprowadzi szkolenie

Post autor: mikiasa »

amy94
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 08:24

Re: Kto przeprowadzi szkolenie

Post autor: amy94 »

Poszukaj kursów online. Filmiki, artykuły itp. wszystko jest dostępne, o każdej porze dnia ;) Jeśli mieszkasz w mieście akademickim warto rozejrzeć się nad oferta uczelni. Bardzo dobre szkolenia ma np, KUL. Ale myślę, że każda uczelnia ma coś ciekawego do zaproponowania. Albo np. wyślij swoje pracownice na studia podyplomowe.
Mcarlie2089
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 sty 2015, o 10:39

Re: Kto przeprowadzi szkolenie

Post autor: Mcarlie2089 »

NajTakako1241 pisze:według mnie wiek zatrudnionych przez Ciebie księgowych nie powinien mieć znaczenia, a Twoje pracownice powinny się orientować w aktualnych zmianach w prawie podatkowym, bo to ich praca ;) co do szkolenia to lepiej zainwestować w takie normalne stacjonarne szkolenia, dla księgowych masz dość szeroki zakres tematyczny http://www. Szkolenia online niestety nie zawsze spełniają swoje zadanie i zawsze pozostaje jakiś niedosyt ;) ale najpierw musisz miasto podać, w którym masz firmę ;)
W zupełności się zgadzam! Wiek to nie jest wytłumaczenie ;) Księgowość to praca dosyć odpowiedzialna, więc panie, pomimo swojego wieku, powinny być ze wszystkim na bieżąco ;) Jeśli chcesz "doszkolić" swoje pracownice, to też raczej byłabym za szkoleniami stacjonarnymi. Szeroki wachlarz szkoleń oferuje np. gowork.pl czy hprgroup.pl ;) Ale faktycznie - Twoja lokalizacja jest niezbędnym kryterium, aby coś konkretnego Ci polecić :P
Ostatnio zmieniony 7 mar 2015, o 22:03 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięcie adresów www z cytatu
mikiasa
Szalony PlusManiak
Posty: 805
Rejestracja: 14 lip 2014, o 17:16
Lokalizacja: Lublin

Re: Kto przeprowadzi szkolenie

Post autor: mikiasa »

A ja się tu zupełnie nie zgadzam bo śmierdzicie obaj/oboje beznadziejną reklamą.
Aż tak zle już w biznesie ze na forach operatora trzeba takie cyrki robić.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Bea80
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2015, o 11:09

Re: Kto przeprowadzi szkolenie

Post autor: Bea80 »

Jest mnóstwo takich firm które zajmują się tego typu szkoleniami i z reguły oferty o nich są nawet wysyłane bezpośrednio do firm, ale może lepiej pomyśleć o jakiejś dobrej nowej księgowej bo te mogą cię wprowadzić w jakieś niepotrzebne problemy i szkolenia mogą im nie pomóc a przepisy w tych dziedzinach zmieniają się bardzo często
ODPOWIEDZ