Problem z połączeniami.

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Inanita
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 sie 2015, o 18:11

Problem z połączeniami.

Post autor: Inanita »

Witam,
Rok temu przeniosłem numer z sieci Plus do T-mobile. Niestety od tego czasu numery z Plusa nie mogą się ze mną połączyć, nie docierają również SMS-y. Podczas próby połączenia się z dowolnego numeru z Plusa pojawia się miły głos mówiący "Abonent jest niedostępny". Co ciekawe, połączenie ode mnie do Plusa działają bez problemu. Co może być tego powodem? Na pewno nie jest to wina telefonu, sprawdzałem wszystkie ustawienia i jest ok.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problem z połączeniami.

Post autor: sl@w_es »

Inanita pisze:(...) przeniosłem numer z sieci Plus do T-mobile (...) numery z Plusa nie mogą się ze mną połączyć, nie docierają również SMS-y. (...) Co może być tego powodem? (...)
Twój problem nie jest problemem sieci Plus. Nie jesteś związany z Plusem żadna umową, masz nowego operatora i to do niego należy zajęcie się Twoją sprawą. Oczywiście musisz mu to najpierw zgłosić.
Swoją drogą to cierpliwy jesteś; masz problem od roku i jeszcze go nie rozwiązałeś.

Na koniec dwa punkty Regulaminu PlusForum:
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

25. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus, posty lub wątki dotyczące usług innych operatorów będą usuwane.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ