Abonament z telefonem, jaka sieć?

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Awatar użytkownika
Joanna33
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 wrz 2017, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa

Abonament z telefonem, jaka sieć?

Post autor: Joanna33 »

W jakiej sieci opłaca się najlepiej podpisać umowę abonamentową z telefonem? Możecie coś doradzić?
maksik
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2018, o 10:14

Re: Abonament z telefonem, jaka sieć?

Post autor: maksik »

Też się nad tym zastanawiam, przeglądam oferty i zastanawiam się czy w ogóle opłaca się podpisywać umowę abonamentową. A na pewno nie do końca taką z telefonem. Bo telefony na raty w sieciach są drogie jak się policzy. Może gdzieś można porównać oferty.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Abonament z telefonem, jaka sieć?

Post autor: sl@w_es »

Joanna33 pisze:W jakiej sieci opłaca się najlepiej podpisać umowę abonamentową z telefonem? Możecie coś doradzić?
maksik pisze:Też się nad tym zastanawiam (...)
Na tym FORUM nie przedstawiamy i nie porównujemy ofert innych operatorów; Regulamin Plus Forum pkt 1 i 25.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Joanna33
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2017, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Abonament z telefonem, jaka sieć?

Post autor: Joanna33 »

W takim razie co możecie zaproponować jeśli chodzi o sieć plus. Sprawdzam oferty w komórkomacie i szczerze nic ciekawego nie znalazłam. Ale może źle szukam. Może możecie coś podpowiedzieć. Chciałabym abonament z telefonem w dobrej jakości i cenie.
maksik
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2018, o 10:14

Re: Abonament z telefonem, jaka sieć?

Post autor: maksik »

No ja na komórkomacie znalazłem taką ofertę co prawda bez telefonu, ale za 50 zł masz no limit na połączenia, sms i internet. Więc to wygląda bardzo ciekawie. W elektromarketach masz smartfony z możliwością kupienia na raty za 0 zł i tak na prawdę wyjdzie ci lepiej niż kupowanie abonamentu z telefonem w salonie, bo te oferty abonamentowe bez telefonu są zdecydowanie lepsza.
Awatar użytkownika
Joanna33
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2017, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Abonament z telefonem, jaka sieć?

Post autor: Joanna33 »

No czyli z tego co pokazuje ten komórkomat to lepiej nadal opłaca się podpisać umowę bez telefonu. Może faktycznie opłaca się nawet lepiej telefon dokupić osobno. Muszę to jeszcze przemyśleć. Udam się do punktu plusa i zapytam o tą ofertę o której mówisz.
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Abonament z telefonem, jaka sieć?

Post autor: torre24 »

maksik pisze:No ja na komórkomacie znalazłem taką ofertę co prawda bez telefonu, ale za 50 zł masz no limit na połączenia, sms i internet. Więc to wygląda bardzo ciekawie. W elektromarketach masz smartfony z możliwością kupienia na raty za 0 zł i tak na prawdę wyjdzie ci lepiej niż kupowanie abonamentu z telefonem w salonie, bo te oferty abonamentowe bez telefonu są zdecydowanie lepsza.
Ty tak poważnie? To jest ciekawa oferta?
TomPL
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 12 cze 2013, o 09:59
Lokalizacja: Warmia

Re: Abonament z telefonem, jaka sieć?

Post autor: TomPL »

No właśnie. Przecież podstawowy abonament w Plusie to 30zł/miesiąc z no limit + 2GB internetu
http://www.plus.pl/abonament/nowy-numer
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Abonament z telefonem, jaka sieć?

Post autor: torre24 »

Plush 25 zł no limit, 10 GB, umowa bezterminowa. To jest ciekawa oferta.
Awatar użytkownika
Joanna33
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2017, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Abonament z telefonem, jaka sieć?

Post autor: Joanna33 »

Ja piszę, że za 50 zł masz no limit na rozmowy, sms i internet, czyli płacisz 50 zł i możesz korzystać bez limitu, a wy mi piszecie, że za 30 zł będę miała no limit na połączenia, sms, ale internet to 2 GB, a w tamtym co komórkomat pokazał jest internet bez limitu właśnie.
TomPL
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 12 cze 2013, o 09:59
Lokalizacja: Warmia

Re: Abonament z telefonem, jaka sieć?

Post autor: TomPL »

A czy ja jasnowidz jestem? Napisałaś tylko "Chciałabym abonament z telefonem w dobrej jakości i cenie." i przedstawiamy ci różne warianty do wyboru. Nie każdy potrzebuje internetu no limit...
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Abonament z telefonem, jaka sieć?

Post autor: torre24 »

Joanna33 pisze:Ja piszę, że za 50 zł masz no limit na rozmowy, sms i internet, czyli płacisz 50 zł i możesz korzystać bez limitu, a wy mi piszecie, że za 30 zł będę miała no limit na połączenia, sms, ale internet to 2 GB, a w tamtym co komórkomat pokazał jest internet bez limitu właśnie.
Internet bez limitu w tej ofercie to 12 GB, potem prędkość zostaje obniżona.
Awatar użytkownika
Joanna33
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2017, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Abonament z telefonem, jaka sieć?

Post autor: Joanna33 »

A no widzisz, tego to nie wiedziałam. Albo nie doczytałam widząc tą ofertę w komórkomacie, muszę jednak sprawdzić coś innego może.
ODPOWIEDZ