Jak wywalczyć Neostradę?!

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Jak wywalczyć Neostradę?!

Post autor: tomek »

Jakieś dwa lata temu złożyłem zamówienie na Neostradę. Niestety nie dało rady założyć z powodów technicznych, a dokładniej brak miejsca w centrali. Przyszedł list, że jestem w kolejce i jeżeli się zwolni miejsce poinformują mnie o tym. Dwa/trzy tygodnie temu kolejny raz złożyłem wniosek na usługi TP. Na początku już problemy, technicy mieli być u mnie w ciągu 10 dni... Nie było, dopiero kolejna wizyta w punkcie Orange/TP i są! W domu wszystko gra, więc pojechali do centrali, miał być telefon czy tam też wszystko gra. Oczywiście nie muszę chyba pisać, że nikt nie zadzwonił. Jednak okazało się, że na serwerze nie ma miejsc. Informacja ta z punktu a nie od techników, więc kolejne podejrzenie, czy oni nie mogli mi tego od razu powiedzieć? Chyba nie tylko ja tam poszedłem w ostatnim czasie zamówić Neostradę?! A może zrobię taki test, że poproszę jakiegoś znajomego, żeby zamówił Neostradę do tej samej miejscowości w której ja mieszkam... Ciekawe czy od razu mu powiedzą, że nie ma możliwości świadczenia usług? Jest to o tyle dziwne, że dwa lata temu też nie było, jednak znajomi wywalczyli podpięcie do sieci, mimo, że byłem w kolejce przed nimi, a przynajmniej wcześniej składałem zamówienie. Wiem, że im łatwo, szybko i przyjemnie ten internet nie popłynął w kablu, więc ja nie mam zamiaru sobie tak truć życia. O konkurencji nawet nie mam co marzyć... A może wystarczy dać w łapę?? Czy jeżeli ktoś ma telefon stacjonarny, ma zagwarantowany dostęp do internetu (tzn od ręki mu zakładają na lini)?

Interesuje mnie, czy jakoś mogę sprawdzić czy nie ma tam jakichś krętaczy? Dlaczego tak podejrzewam? Ponieważ każdy z kim rozmawiam ma cholerne kłopoty w mojej okolicy z TP. Inne powody napisałem wcześniej.
ODPOWIEDZ