Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Bea80
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 sty 2015, o 11:09

Re: Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Post autor: Bea80 »

To zmieniaj i się nie zastanawiaj : D idź w moje ślady i żadne po prostu Ciebie aktualizację nie będą interesowały z tego prostego powodu, że tam się to tak nie wykonuję i przykładowo chcesz właśnie coś takiego jak szybkie uruchomienie kompa i niestety Ci się nie udaję bo w Winie są te nieszczęsne aktualizacje
UlrykWro2643
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 12:54

Re: Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Post autor: UlrykWro2643 »

No tak nie wiem po co w Tym WInie są te okropne i paskudne aktualizacje zupełnie bez sensu..jak ja akurat u siebie je wyłączyłem to od razu miałem komunikat na kompie, że jest zagrożony i trzeba je włączyć. Nie o to tutaj chodzi zdecydowanie wolę taki lżejszy system i jest to w moim przypadku jakiś Linux obecnie korzystam z Fedory..
Terica2696
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 13:24

Re: Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Post autor: Terica2696 »

Ja akurat korzystam z Windowsa i jakoś nie mam przekonania co do tego Linuxa przecież po co tutaj w systemie operacyjnym uczyć się dodatkowo jakiś komend nie o to tutaj chodzi : ) u mnie w kompie jak mam coś zrobić to po prostu chce włączyć kompa i od razu sobie tak właśnie działać a w Linuxie trzeba to wszystko konfigurować jakieś np. iptables..
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Post autor: niko10 »

Właśnie dlatego Windows będzie długo jeszcze liderem dla Kowalskiego. Czy to HP, Lenovo, Toshiba - wszystko działa, tysiące sterowników itd. Włączasz i korzystasz, jeśli czegoś brakuje to sobie zaciąga. Zważywszy, że Windows 8/8.1 jest wyjątkowo stabilny, bo nie miałem żadnego błędu od prawie 2 lat. Linux jest dobry dla serwerów, a nie zwykłego konsumenta.
NetRudolf1137
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 14:08

Re: Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Post autor: NetRudolf1137 »

Linux dobry tylko dla serwerów hmm czemu tak uważasz ? Ja bym z tym akurat polemizował ? Większość chyba chce korzystać z Windowsa bo właśnie na niego robi się tylko gry przecież. Tutaj uważam, że jest jego jedyna przewaga. Ja korzystam z Fedory i jak kupowałem nowego laptopa to bez systemu operacyjnego z tego powodu, że nie chciałem mieć Windowsa kafelkowego
CatheyXyz77
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 15:09

Re: Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Post autor: CatheyXyz77 »

Ja akurat dalej korzystam sobie z Windowsa 7 : ) bardzo mi się podoba bo jakoś tak mi lekko chodzi i się tak nie zawieszał jak akurat mi ten Windows xP : )) co prawda Windowsa 8 mam w robocie ale mi się on wcale nie podoba z tego względu, że ja się nie mogę jakoś przestawić na te nowoczesne kafelki, które uważam iż są dobre na telefony..
RAFAELA85
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 16:09

Re: Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Post autor: RAFAELA85 »

Windows będzie królował zawsze, bo maja systemy dopracowane, mimo że czasem jak wyjdzie system czy aktualizacja nowa to przekombinują. Ja aktualnie używam System windows 7 jest jak na razie z dostępnych systemów stabilny i nie wysypuje się tak. Chociaż szkoda, że Windows XP już nie dostaje aktualizacji, bo to tez system był dobry.
Rufinqwe78
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 08:54

Re: Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Post autor: Rufinqwe78 »

Mam windowsa 8.1 który polubiłem. Obawiałem się tego systemu ale teraz mogę z czystym sumieniem polecić każdemu W8.1. Poza tym w pracy operuję na Ubuntu i za kazdym razem zaskakuje mnie to, jaki szybki jest to system
TheIraida80
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 05:09

Re: Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Post autor: TheIraida80 »

Mnie jakiś czas temu zepsuł się mój stary, wysłużony komputer z Windowsem XP. Postanowiłam kupić nowego laptopa, ponieważ wiadomo, w obecnych czasach człowiek bez komputera, to jak bez ręki :/ Pech chciał, że musiałam przerzucić się na Windowsa 8 i póki co nie mogę się do niego przekonać :/ Mam nadzieję, że za jakiś czas się przyzwyczaję ;)
Claretha1299
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 16:39

Re: Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Post autor: Claretha1299 »

U mnie na kompie dalej śmiga Windows XP : D nie potrzebuję windowsa 7 ani 8 bo po prostu nie gram w żadne gry a akurat WINDOWS xp mi bardzo pochodzi bo tutaj mi szybko działa Skype - nie mam na nim zainstalowanych żadnych dodatkowych rzeczy i dlatego tak to szybko moim zdaniem działa i jest takie super okej ; )
AnnaMaria12
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 18 cze 2015, o 22:47

Re: Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Post autor: AnnaMaria12 »

Ja stary dobry Windows. Jakoś nie mogę przestawić się na Windows 8. Nie wiem czy jestem uprzedzona czy mało pojętna ale nie przypadł mi do gustu w ogóle. ;)
sergiusz_ra
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 2 mar 2015, o 20:55

Re: Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Post autor: sergiusz_ra »

Z Windows 8.1 przesiadłem się zaraz w pierwszym dniu na Windows 10 Insider Preview. Do tej pory na nim siedzę (obecnie kompilacja 10130) i nie narzekam.
bodek510
Szalony PlusManiak
Posty: 318
Rejestracja: 8 sty 2013, o 22:48
Lokalizacja: Europa, raz tu raz tam.
Kontakt:

Re: Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Post autor: bodek510 »

Od paru lat mam lapka z W7, wcześniej miałem XP a dzieciaki na stacjonarnym Vistę i cały czas uważam że XP to była najlepsza rzecz od windowsa. Syn testuje 10 i mnie ten system jakoś nie podchodzi, ale może to wina wieku, człowiek ma już swoje lata :-(
AnnaMaria12
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 18 cze 2015, o 22:47

Re: Jakiego systemu używacie w swoich Kompach

Post autor: AnnaMaria12 »

Właśnie testuję nowy system Windows 10 jednak nie jestem nim zachwycona i chyba wrócę znowu do 7 ;)
ODPOWIEDZ